Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość Andzelika

dzieki za porady ale kupilam wkoncu materac sembella amber dream. ten sam co ta moja szwagierka. powiem wam ze naprawde jest fajny i dobze mi sie na nim dzisiaj spalo. za kilka dni napisze jeszcze cos o tym materacu bo po jednym dniu to cierzko wiele napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kianka

Moje nowe odkrycie to Electro-materac od Hildinga i muszę powiedzieć, że po wypróbowaniu z miejsca się na niego zdecydowałam. Jest dość wysoki, ponad 30 cm, a to jest  na prawde sporo, ale to przez to, że ma w sobie aż 6 twardości i do tego jest dwustronny. Ma piankę i sprężynki kieszeniowe ale całość jest baaaardzo wygodna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Ja polecam też materac z firmy Sembella. Śpimy na nim z żoną od dobrego roku i nie mamy na co narzekać. Ma 7 stref twardości, sprężyny kieszeniowe i piankę bultex. Jesteśmy z niego zadowoleni, a to dlatego, że wstajemy naprawdę wypoczęci. Dobry materac to podstawa dobrego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumenka

W sypialniaplus.pl można naprawdę fajny wybór materaców znaleźć. Jest to spoko opcja, w szczególności że pod same drzwi dostarczają. No i pomoc w wyborze jest bardzo kompetentna. Sklep jest bardzo ok! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garstka

Ja juz swój materac kupiłam dwa miesiące temu i trochę żałuję że nie poczekałam do Black Friday bo teraz są na prawdę spore obniżki i mój Salsa z Hildinga kosztowałby 20% taniej ale i tak uważam, że był warty swojej "normalnej" ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnablondynka29

Nie mogłam się zdecydować jaki materac wybrać. Część osób mówiła, że piankowy szybko się odkształci, a inni że sprężyny są mało wygodne. Na szczęście natrafiłam na bardzo kompetentną obsługę w sklepei internetowym Sembella. Od 6 miesiący jestem szczęśliwą posiadaczką materaca hybrydowego Comfeel Speed. Pomiędzy dwiema warstwami pianki bultex są spręzyny kieszeniowe. Czyli mam jak gdyby dwa w jednym. Jestem z niego jak dotąd bardzo zadowolona i po poł roku użytkowania wygląda i sluży mi tak samo jak na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaćka

Prawie każdy materac ma wady ale ważne żeby nie szkodził kręgosłupowi. Mam od 3 lat ten sam materac piankowy i chociaż po takim czasie nosi ślady użytkowania to uważam, że ze względu na właściwości prozdrowotne jest warty polecenia. Pianka dobrze podtrzymuje ciało i plecy, a każda partia ciała ma trochę inną twardość na materacu. Mam model 'salsa' od Hildinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata
Dnia 4.01.2020 o 17:13, Gość Jaćka napisał:

Prawie każdy materac ma wady ale ważne żeby nie szkodził kręgosłupowi. Mam od 3 lat ten sam materac piankowy i chociaż po takim czasie nosi ślady użytkowania to uważam, że ze względu na właściwości prozdrowotne jest warty polecenia. Pianka dobrze podtrzymuje ciało i plecy, a każda partia ciała ma trochę inną twardość na materacu. Mam model 'salsa' od Hildinga.

Racja, też mam ten model i potwierdzam to co napisałaś, ale mam Salsę krótcej, od roku. Dodam tylko, że materac ma certyfikat "Oeko tex". To całkiem ważna informacja o bezpieczeństwie po względem alergenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuta

Moim zdaniem materac to indywidualna sprawa i wybór i nie tylko jakiej firmy ale w ogóle jaki i z czego. W tej sytuacji mogę podpowiedzieć, że warto poradzić się i kupić u fachowców, którzy tym się zajmują, ja będę zawsze wdzięczna obsłudze sklepu internetowego firmy sembella, pomogli mi w wyborze materaca idealnego dla mnie i nie wciskali mi najdroższych. Dlatego warto poszukać i popytać, to nic przecież nie kosztuje, a tylko może zaowocować udanym zakupem.

Cytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sypialniaplus.pl - polecam materace, spory wybór, dobre doradztwo...jestem bardzo zadowolona z zakupu w tym sklepie. A on line jest mega wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się nad materacem ze sprężynami kieszeniowymi albo multipocket, zdecydowałam się w końcu na modulia multi ze sprężynami multipocket. Mają mniejszą średnicę i jest ich więcej, dlatego lepiej podtrzymują ciało i materac jest dzięki temu bardziej sprężysty. I do tego ma bardzo przyzwoitą cene.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę materace z pianką termoelastyczną, tak, żeby choć w jakimś stopniu dopasowywał się do ciała (to daje większą uniwersalność. Sama mam Rumbę od Hildinga ale całkiem dobre też są materace Sleepmed, ale to są już modele medyczne. W niższych cenach polecam sprawdzić modele Hildinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może faktycznie zależeć od indywidualnych preferencji ale tak jak już wspomniałam pianka termoelastyczna, zwłaszcza w materacu o właściwościach medycznych  będzie najzdrowszym rozwiązaniem

Edytowano przez Janta34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, zdecydowanie. ja jestem zadowolona z tego materaca który kupiłam w sypialniaplus.pl. Dobrze dobrany, wygodny, w dobrej cenie. Idealny dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy i nieprzerywany sen to podstawa, dlatego mogę w 100% polecić materac z pianką geltex. Nie odkształca się i dobrze dopasowuje się do ciała. Dla mnie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, dobrze jest się zastanowić co się chce. ja osobiście jestem zadowolona z materaca kupionego w sypialniaplus.pl - i na prawdę dobrze i dokładnie sie wysypiam! jest bardzo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli o mnie chodzi to moje mieszkanie jest malutkie i salon i sypialnia jest w jednym, więc klasyczne łóżko z materacem nie w chodzi w grę, a szkoda... jednak na szczęście udało nam się kupić bardzo wygodną kanapę Madras z Moderno Meble funkcja spania z niej bardzo dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi babccia zawsze mówiła, że ważne jest na czym się śpi. Nie żadne wersalki czy kanapy tylko prawdziwe łóżko z dobrym twardym materacem i najlepiej sprężynowym i na tym nie ma co oszczędzać, bo kregosłup mamy jeden. Już od dawna spię na materacu modulia sky ze sprężynami i kokosem i naprawde sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja dlatego kupiłam bardzo podobny w sypialniaplus.pl - trafiłam na swietny wybór, wygodny i bardzo dobrze mi się na nim śpi! jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla dzieci fajne materac maja w Fiki Miki, nie dawno kupilismy u nich materac już dla większego dziecka z tych 160 na 80. Jest w czym wybierać,Akuat my wzięlismy ten model Odeo +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do spania na podlodze polecam japonski futon, moze troche kosztuja ale sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj w e-goodnight.com Mają dobrą jakość i fajne ceny. Najlepiej zadzwoń i powiedz jakie masz wymagania a na pewno ktoś ci dobrze doradzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od zeszłego roku mam materac z pianką bultex i jest mega wygodny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×