Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość Serewka1

TYLKO allmeblo! Mamy od nich 3 materace w domu i jesteśmy bardzo zadowoleni, cenowo też są konkurencyjni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Visska

Istotne jest wlasnie jaki materac będzie w łóżku. Bo od tego zalezy nasz komfort spania. Także ja długo szukałam idealnego i udało mi się dorwwać w sypialniaplus.pl. Bardzo fajny wybór, można znaleźć odpowiedni pod nasze preferencje. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaNosek

Najlepiej wybrać materac kieszeniowy, bo super się dostosowuje do naszego ciała i komfortowo się spi 🙂 u mnie zamawiane były z allmeblo, nie spodziewalam sie nawet, ze róznica w spaniu bedzie tak duża;) teraz cała rodzinka wstaje wypoczeta i zadowolona 😜 sklep ten wybraliśmy również ze względu na alergię młodszego syna, tu wklad jest kokosowy - antyalergiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaCh

Trzeba poleżeć na materacu i zobaczyć czy wygodny :). Ja byłam w Fabryce Dobrych Materaców 2 tygodnie temu i wybrałam Ivrea do swojej kawalerki. Póki co jestem wniebowzięta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milijka

Ja wolę klasyczne piankowe materace, mam taki w sypialni już 3 lata i ani razu nie narzekałam. Bardzo dobra jakość i podtrzymanie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia
Dnia 23.06.2019 o 04:16, Gość DominikaCh napisał:

Trzeba poleżeć na materacu i zobaczyć czy wygodny :). Ja byłam w Fabryce Dobrych Materaców 2 tygodnie temu i wybrałam Ivrea do swojej kawalerki. Póki co jestem wniebowzięta 😄

Też mam materac od FDM tylko że model Comfort. Śpię na nim już ponad 3msc a bóle kręgosłupa jakie miałam przed jego kupnem już zniknęły. Uważam to za dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira
Dnia 29.06.2019 o 18:05, Gość Kinia napisał:

Też mam materac od FDM tylko że model Comfort. Śpię na nim już ponad 3msc a bóle kręgosłupa jakie miałam przed jego kupnem już zniknęły. Uważam to za dobry zakup.

Wysłałam maila z zapytaniem do FDM i mają materace które idealnie spełniają moje oczekiwania. Śpię teraz na takim strasznie twardym narożniku :/ Czytałam dużo, że materac jest naprawdę ważny, dlatego chcę zainwestować w łóżko i materac - zaproponowali raty, jak dla mnie bomba ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaMarzec
Dnia 10.03.2019 o 16:08, Gość Mariusz napisał:

 

Gęsta pianka to podstawa moim zdaniem i myślę, że niezależnie od preferencji co do twardości warto zainwestować właśnie w taki materac z twardością co najmniej H2/H3. Warto też patrzeć pod kątem certyfikatów o bezpieczeństwie pochodzenia pianki. Dla mnie nr jeden to materac curem.reg. Twardy ale przy tym wygodny, tylko trzeba się przyzwyczaić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia
Dnia 5.07.2019 o 03:50, Gość Mira napisał:

Wysłałam maila z zapytaniem do FDM i mają materace które idealnie spełniają moje oczekiwania. Śpię teraz na takim strasznie twardym narożniku 😕 Czytałam dużo, że materac jest naprawdę ważny, dlatego chcę zainwestować w łóżko i materac - zaproponowali raty, jak dla mnie bomba ;>

Fakt, obsługa jest świetna. Ja swój też kupowałam na raty, dla mnie to super rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gata
Dnia 7.07.2019 o 22:00, Gość NataliaMarzec napisał:

Gęsta pianka to podstawa moim zdaniem i myślę, że niezależnie od preferencji co do twardości warto zainwestować właśnie w taki materac z twardością co najmniej H2/H3. Warto też patrzeć pod kątem certyfikatów o bezpieczeństwie pochodzenia pianki. Dla mnie nr jeden to materac curem.reg. Twardy ale przy tym wygodny, tylko trzeba się przyzwyczaić. 

Nie zgodzę się z Tobą. H2 to jest co prawda absolutnie najniższa wartość i nie powinno się schodzić do H1, bo to jest absolutny mord na naszym własnym kręgosłupie. Nie powinno się doradzać innym bez odpowiedniej wiedzy. Ja np jestem dosyć drobna, ważę w okolicach 50kg, natomiast mój narzeczony wnosi na wagę ponad 100kg - po prostu 1 materac tutaj nie ma prawa grać ze sobą, bo taki np. H3 byłby dla niego za miękki, a na mnie za twardy. Doradzono nam zatem żeby wziąć dwa 1-osobowe materace dostosowane do wymiarów łóżka i tak właśnie zrobiliśmy, ja mam H2, narzeczony H4 - oba kupione w FDM, tam właśnie specjaliści nam polecili na podstawie przeprowadzonego wywiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi

Tu muszę się zgodzić z Gata w tej sytuacji lepiej nie oszczędzać na zdrowiu i kupić 2 materace o różnej twardości tak aby obie osoby miały komfortowy sen. Ja sypiam sam więc w FDM dobrali mi taki materac żeby to mi było wygodnie. Mam H4 bo trochę waże i od tego czasem dokuczają mi plecy ale na tej twardości materaca jest mi bardzo wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej R
Dnia 29.06.2019 o 18:05, Gość Kinia napisał:

Też mam materac od FDM tylko że model Comfort. Śpię na nim już ponad 3msc a bóle kręgosłupa jakie miałam przed jego kupnem już zniknęły. Uważam to za dobry zakup.

Też się przekonałem do FDM, ale do kokosa, zresztą siedziałem w sklepie 1,5h i nie wiedziałem już w pewnym momęcie po co przyszedłem xdd. Miła i cierpliwa obsługa, a produkty dobre jakościowo. Czasem można na fajną promocję wejść np. teraz w internetowym sklepie jest -25% na kod lato2019 także można trochę grosza schować do skarbonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soroka

A niech mnie :o Nie wiedziałam, a przymierzam się do kupienia materaca z FDM od paru miesięcy oszczędzając trochę grosza co miesiąc. Dzięki że dałeś znać o tym kodzie, może zamówię jeszcze dzisiaj <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pled

Wybór materaca to kwestia bardzo indywidualna. Każdy ma swoje preferencje, co do jego stopnia twardości. Komuś bardziej będzie zależeć na hipoalergiczności, dla kogoś innego najważniejsza będzie trwałość. Ważne jest, żeby dobrać odpowiedni materac do łóżka, tylko wtedy wygoda snu będzie optymalna. Ja zamówiłam swój materac na sypialniaplus.pl. Raz, że mają bardzo duży wybór, dwa - mają w asortymencie sprawdzonych producentów. A obsługa też bardzo kompetentna i potrafi doradzić, na co najlepiej zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek

Materace z FDM to rzeczywiście dobra jakość. Mam materac z lateksu i jest ekstra. Kupowałem go juz kilka lat temu i nic się z nim nie dzieje, nadal jest tak samo wygodny a ja się wysypiam. Więc jak maja teraz promke to warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobut

Ja miałem materac z FDM H4, ale sporo mi się schudło, zacząłem intensywnie pracować i wymieniłem niedawno na H3 - również w FDM. Co do jakości - fakt, najwyższa półka a ceny są spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triki

Ja śpię na materacu kieszeniowym z Hildinga. Zamówiłem na sypialniaplus.pl w jakiejś promocji. Jest dwustronny - z jednej strony ma piankę termoelastyczną, a z drugiej lateks. Dla mnie jest bardzo wygodny. Przy wątpliwościach, jaki materac wybrać, warto zwrócić się do kogoś kompetentnego. Dla mnie bardzo pomocna była obsługa sklepu, w którym zamawiałem. Szybki kontakt, odpowiedzieli na moje wszystkie pytania i jeszcze zwrócili moją uwagę na kwestie, o których znaczeniu nie miałem pojęcia, jak np. waga czy wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostka
Dnia 29.07.2019 o 16:20, Gość Triki napisał:

Ja śpię na materacu kieszeniowym z Hildinga. Zamówiłem na sypialniaplus.pl w jakiejś promocji. Jest dwustronny - z jednej strony ma piankę termoelastyczną, a z drugiej lateks. Dla mnie jest bardzo wygodny. Przy wątpliwościach, jaki materac wybrać, warto zwrócić się do kogoś kompetentnego. Dla mnie bardzo pomocna była obsługa sklepu, w którym zamawiałem. Szybki kontakt, odpowiedzieli na moje wszystkie pytania i jeszcze zwrócili moją uwagę na kwestie, o których znaczeniu nie miałem pojęcia, jak np. waga czy wzrost.

A w jakim dokładnie sklepie zamawiałes ten materac?. Bo też nim jestem zainteresowany i szukam najtańszej i najlepszej opcji zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triki

Mam ten https://sypialniaplus.pl/product-pol-1108-Hilding-Makarena.html . Widzę, że mają go teraz w opcji testowania przez 20 dni. Napisz do nich i zapytaj o szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blina

Twardszy materac będzie zdrowszy dla kręgosłupa i bardziej wytrzymały, reszta zależy od indywidualnych preferencji. Na pewno nie powinno się oszczędzać na materacu bo nie zdajemy sobie sprawy z tego jak duży wpływ ma odpowiedni wybór materaca na nasze zdrowie. Osobiście mogłaby, polecić materace marki Curem bo wiem, że są robione z dobrych materiałów i były testowane pod każdym kątem ale najlepiej samemu sprawdzić przed zakupem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

u mnie sprawdza sie piankowy z optimum materace. mmmm moglabym w nim spac do poludnia i zero dyskomfortu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunia

A miał ktoś materace piankowe z Hildinga? Są bardzo popularne w internecie ale chciałabym się dowiedzieć jaki model konkretnie polecacie,  czy Salsa czy może Zumba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karen

Ja nie mam Hildinga ale chyba to chyba pokrewna marka- Curem, model EXE. W każdym razie mają serię dosłownie kilku materacy (droższych, z wyższej półki) ale opłaca się bo czuć dużą rożnicę między zwykłymi materacami a tym. Bardzo wygodnie się śpi, ma podobne właściwości co materace medyczne, 7 stref twardości, jest specjalnie wymodelowany. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikksy

fajne łóżka, a tak na prawdę materace bo to jest najważniejsze - mają wlasnie w sypialniaplus.pl. Wygodne i można na prawdę doskonałe doradztwo. jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hilding Salsa- nie ma lepszego materaca na ból kręgosłupa i ogólnie do spania. Mam go już 4 lata i do dzisiaj śpi mi się rewelacyjnie, nie odczuwam żadnego dyskomfortu jeśli chodzi o twardość, nie mam problemu żeby znaleźć wygodną pozycję do spania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merci

Ja jak większość ze swojego doświadczenia, mogę polecić mój materac (piankowy) ale z pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej. Więc mimo ze twardośc jest tutaj duża materac z pewnością  nadaje się nawet dla osób ważących <80 kg i będzie zdrowo dla kręgosłupa. U mnie sprawdza się rewelacyjnie. Wspomnę też o pokrowcu bo nigdy nie miałam do czynienia z pokrowcem, który jest tak miły w dotyku. Jest ponadto wykonany z antyalergicznego materiału więc alergicy mogą spać spokojnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Możecie polecić coś dla alergików? Jakie wtedy wybierać najlepiej materace? Żeby jak najmniej się kurzyły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelika

A dziewczyny znacie firme z materacami sembela czy jakos tak. szwagierka kupila se ostatnio jakis materac od nichi mnie straszine namawia zebym terz u nich kupila materac. ja tam sie na tym nie znam ale jak kturas ma taki materac to niech cos napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama w zeszłym roku kupowała materac z firmy Sembella. Nie potrafię Ci na ten moment napisać jaki to był model, ale z tego co wiem, to bardzo sobie chwali ten materac. Wcześniej miała materac z ikei, ale ten podobno jest lepszy i wygodniejszy. wiem, też, że ucieszył ją zdejmowany pokrowiec, bo Luna, ich pies ciągle wchodzi na łóżko i przez to od czasu do czasu pokrowiec jest do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia

nie znam sembella ale ja mam np.  z hilding i ten moge ci polecic. maja duzy wybor i panie w sklepach dobrze doradza mi doradzily bo kompletnie sie nie znalam na tym., 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×