Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam Hildinga, nie narzekam, śpi nam się całkiem nieźle. To jest materac medyczny sprężynowo-kieszeniowy, szczerze nie pamiętam nazwy ale sprawdza się bez zarzutu, pomaga przy problemach z krążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materac nie musi być musi być "medyczny", żeby był zdrowy dla kręgosłupa. Moim cichym bohaterem jest absolutna rewelacj, czyli model curem.log, materac idealny. Ma tylko jedną wadę-jest drogi:(. Ale mój kręgosłup jakoś przeżyje tą inwestycję, w zamian mam najwygodniejszy piankowy materac na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loonia9991
Dobór materaca to bardzo indywidualna sprawa. Dla jednej osoby twardy materac będzie świetny, a 2 osoba nie zmruży na nim oka :) Na blogu http://dreamsdesign.pl/ możesz poczytać o tym jak dobrać prawidłowy materac. Na tyle zaciekawiły mnie te artykuły, że postanowiłam zakupić u nich GALAXY VISCOSTAR i jestem mega zadowolona a mój kręgosłup jest mi z pewnością bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam polecam sklep.sembella.pl, maja dostawę w cenie materaca na terenie całej polski i cały swój asortyment zawsze dostępny. Jestem z nich bardzo zadowolona, solidna i jakościowa firma, pierwszy ich materac kupilam w sklepie stacjonarnym, a teraz w ich internetowym, naprawde fajna stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co kupiłas, bo widzę, że to świerzy komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki od experta snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Zazwyczaj mówimy, iż marzymy o tym, by znaleźć się już w łóżku. Jesteśmy zmęczeni po pracy i wielu innych obowiązkach, dlatego też marzy nam się wypoczynek. Czy jednak faktycznie to łóżko nam go zapewnia? Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaki mamy materac.http://www.kpmgroup.pl/wnetrza/jaki-materac-wybrac.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venecja45
Jak teraz patrzę z perspektywy czasu to widzę ile zabrało mi energii i zdrowia spanie na nieodpowiednim materacu. Teraz widzę, że odpowiednia twardość dla mnie to materac Rumba od Hildinga. Wybrałam pokrowiec Elips i jestem z niego mega zadowolona. Pianka jest gęsta i zmniesza napięcie mięśni, to działa super odprężająco dlatego polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia871
Może zabrzmi banalnie ale moim priorytetem w wyborze materaca było to, żeby się móc wyspać. Choruję na bezsenność i musiałam kupić na prawdę najwygodniejszy materac, sporo czasu spędziłam na szukaniu, testowaniu i w końcu 3 miesiące temu kupiłam droższy ale moim zdaniem trafiony materac. Ma trzy rodzaje pianek, z których każda ma inne właściwości, całkiem nowa technologia, wkład generalnie ma dopasowywać się do ciała i przez to wpływać na sen. To działa, nie jest może idealnie ale potrafię przespać te 5 godzin. Jak dla mnie Curem.log to rewelaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ludzie podajecie strony internetowe i dokładne nazwy materacy przecież to są same reklamy. Przecież tu chodzi o to który materac jest lepszy piankowy sprężynowy czy lateksowy a nie konkretne firmy. Aż śmierdzi reklamą... towarzystwo wzajemnej adoracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerzuciłam się ze sprężynowych na piankowe, medyczne. Zupełnie inna bajka, dużo lepiej mi się zaczęło spać i mam pewność, że sprężyny nie będą przebijać ani skrzypieć przy każdym ruchu. Przykładu konkretnego modelu nie będę podawać ale sprawdzajcie sobie firmy, które mają materace piankowe i kategorie medyczne, np Hilding, Sleepmed itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam piankowy z firmy NAP NAP, kupowałam nawet ostatnio model NAP Cloud i jestem mega zadowolona. Popołudniowa drzemka to teraz stały punkt każdego dnia. Jest wykonany ze świetnej jakości materiałów i ma kapitalny design. Ja uwielbiam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprężynowo kieszeniowy obłożony z obu stron pianką. Takie jest mój materac i już od 5 lat na nim śpię, nie narzekam, ma dobrą wentylację, a to dobrze rokuje na przyszłość. Hilding ma więcej takich materacy, ja akurat mam model dość twardy Fandago ale mają ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam materac w Warszawie na Połczyńskiej, sklep Sypialnia Plus. Trafiłam na promocję materaca sprężynowo piankowego Curem.zip. Jestem na prawdę zadowolona z zakupu, polecam każdemu, tym bardziej, że można jeszcze dostać poduszkę w gratisie, i to niezłej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto pomyśleć o materacu z wkładem lateksowym. W moim przypadku to bardzo przedłużyło życie mojego materaca, lateks zapewnia cyrkulację powietrza. Oprócz tego w miarę gęsta i sprężysta pianka i wychodzi całkiem fajny materac. Dla przykładu ja mam model Makarena od Hildinga i bardzo sobie chwalę (do tego wszystkiego to materac medyczny!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.empik.com/dom-i-ogrod/sypialnia/materace?kwnazwa=materace20&kwinfo=tina-sg Jest promocja w Empiku, można kupić te materace dużo taniej niż normalnie. A jaki wybrać? Moim zdaniem kieszeniowy. Wiadomo - wiele zależy od budżetu, ale zakładamy, że jakoś sensownie to sobie dopasujecie. Ma być wygodnie i to jest kluczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim zapoznanie się z ofertą producenta materacy COMFORTBE www.comfortbe.pl Łóżka i materace dla każdego, w tym dla małych dzieci i osób z chorobami kręgosłupa. Najlepszy stosunek jakości do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Roomi
u nas z wagą nie było problemu, gorzej, że żona jest alergikiem dośc mocno i każdy pyłek wyczuje także szukaliśmy ze zmiennym pokrowcem żeby jakloś móc go wyprać. znajomiu polecili experta snu, tam udało nam się wybrać coś odpowiedniego i zapytać o radę itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zmieniliśmy materac po tym jak po roku używania zupełnie nam rozmiękł, chyba to była kwestia temperatury i wilgoci. Tym razem kupiliśmy coś twardszego i naszym zdaniem dużo wygodniejszego. Polecam materac Rumba firmy Hildig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na www.mofree.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glov_a
Ja spałam kiedyś na zbyt miękkim, wstawałam codziennie połamana. W lato nareszcie wzięłam się za remont, pomalowałam ściany na śnieżnobiały piękny kolor ze śnieżki, kupiłam białe meble i... oczywiście nowy materac. Stelaż był ok więc nie wymieniałam. Zamówiłam go po prostu z allegro, ale poczytałam. No i była możliwość zwrotu gdyby się źle spało. Ale śpi się idealnie. Warto poczytać i się na pewno przymierzyć do kilku różnych i odwiedzić kilka sklepów. Ale ceny w necie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam materace piankowe, ja śpie na sembelli, ale pewnie inne firmy też robią fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo zbyt miękki materac to musiała byc masakra, pewnie podobnie jak zapadniety, ból pleców masakryczny, teraz mam comfeel nie był tani ale jest po prostu rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic złego w miękkim materacu, ale nie może być miękki na całej powierzchni, tzn ja mam materac piankowy-siedmiostrefowy i jest super. Miękksze są właśnie okolice "kończyn" i to się super sprawdza, nie ma aż tak spektakularnej różnicy poziomów twardości ale jest odczuwalna, dużo lepiej ciało się wtedy regeneruje i wypoczywa. Mam model curem.reg ale myślę, że teraz dużo frm ma takie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula282828
Czy materac samopompujący tego typu https://www.tvokazje.pl/dom-i-ogrod/2367-yawn-air-bed-samopompujacy-materac-do-spania.html sprawdzi się jako wygodny materac nie tylko dla gości, ale też na co dzień? Czy ktoś ma doświadczenie z takimi materacami, jako łóżkami w sypialni? Wiem, że materac samopompujący zazwyczaj się wybiera jako "dostawkę", ale interesuje mnie też wykorzystanie go w sypialni dzieci. Jest duży, więc dwójka spokojnie się zmieści, a razie gości (koleżanek/kolegów) można go złożyć i zrobić miejsce na zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście u mnie super się sprawdził materac z dwiema twardościami, to znaczy, że materac jest dwustronny, w zależności od preferencji można leżeć na jednej lub na drugiej stronie. Kiedy przytyłam w ciąży mogłam sobie odwrócić materac na twardszą stronę nie musząc kupować nowego. Po 9 miesiącach absolutnie nie strał sprężystości. Bardzo polecam (model Breakdance od Hildinga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziwiam Was, za odwagę, bo ja muszę kupić znaną firmę, jeśli dokonuję takiego zakupu, a tylko przez wzglad na doświadczenie firmy, kupiłam juz 3 materac sembella bultex i wiem za co płacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×