Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość Celina Gdańska
Znajomy rehabilitant zalecil wymianę materaca po 10 zabiegach masaży etc. stwierdził, że jeśli będę dalej spała na wyleżanym materacu to jego praca nie ma sensu bo dalej wróci do stanu wyjściowego. Natknęłam się na You tube na materac Treenes. Wydał mi się odpowiedi. Kupiliśmy z mężem 2 pojedyńcze ze stelazami regulowanymi Treenes Duo. Faktycznie po kilku tygodniach całkiem inaczej funkcjonujemy. Mi zatrzymał się rozwój dolegliwości i bóle puściły. Używamy już 2 lata i jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę teraz nad zakupem dodatkowego materaca, tzn mam na myśli tutaj konkretnie materac nawierzchniowy - o taki https://materacnawymiar.pl/pl/c/Materace-nawierzchniowe/59 bo obecny mój główny materac niestety już się trochę ubił bo ma już swoje lata. A jak nie no to pewnie trzeba będzie mimo wszystko zainwestować w materac kieszeniowy albo materac kokosowy. Ażeby tak szybko się nie zużywał to następnym razem sprawię sobie też chyba ochraniacz na materac bo świetnie podobno chroni przed zabrudzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda19877
Ja polecam każdy materac ze strony www.comforteo.eu, mamy taki z mężem w sypialni, nasza córka w pokoju i synek w łóżeczku, wszyscy są zadowoleni, materace są naprawdę wygodne, zero problemów ze snem, szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobre materace ma też firma Fiki Miki, sami mamy od nich materac Domino bardzo wygodny, wszelkie atesty ma pozytywne, dla synka tez kupilismy materac od nich i to taki antyalergiczny http://materacyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś materac z Hildinga albo Bedding? Słyszałam, że to są dobre materace piankowe ale nie wiem czy zainwestować więcej i kupić bedding czy w promocyjnej cenie hilding, który ma też znacznie większy. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazinka
mi szwagier polecił materac od Comforteo i miał racje jednak, super jakość i do tego polskiej produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaaa88
może meble marzenie? mają bardzo fajny asortyment i atrakcyjne ceny, nie zaszkodzi sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerdke
Przede wszystkim dobrej jakości. Wiele osób kupuje drogie meble, oszczędza przy tym na jakości materaca. A to własnie materac a nie rama łóżka powinien być najwazniejszy. Odpowiednio twardy ( wbrew pozorom na materacach o podwyższonej twardości łatwiej się wyspać) Nieodkształcający się Jednoczesnie dopasowujący się do kształtu ciała podczas snu Zerknijcie sobie na katalog materacy firmy New Yorker: http://www.new-yorker.pl/materace - firma stawia na wysoką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikabroda
Witam! Też uważam, ze materac jest ważniejszy od łóżka. Przecież na nim właśnie śpimy! A mam znajomych co tylko super łóżko kupili, żeby sąsiadom poszpanować a materac do niczego. Potem kręgosłup boli :-) Ja kupiłam materac w Ringo ale powiem szczerze, że do niczego. Koleżanka zaproponowała mi z Azardi i jest super. Wygodny mega. Na rynku jest duzy wybór matercy, ale kartka wszystko przyjmie, a czy w rzeczywistości są takie wygodne?? Dlatego polecam sprawdzone:-) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia89883
Mogę polecić Ci zerknąć sobie na stronę https://heveamaterace.pl/ Tam znajdziesz różne materace i jeśli masz kłopot z wyborem, to konsultanci na pewno Ci pomogą coś wybrać. Jeśli coś będzie nie tak, to wydaje mi się, że towar można wymienić. Dobry materac to podstawa zdrowego snu, o którym mówi się bardzo dużo w różnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przede wszystkim twardy materac. No i najlepiej jakiejś dobrej firmy, swój mam z Kieleckiej Fabryki Mebli i jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakowalczyk
Polecam ci serdecznie strone www.azardi.pl. Jakość mają naprawdę super. Materace bardzo różne. najlepsze sa na sprężynach kieszeniowych oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniejekei42
Ja kupiłem materac termoelastyczny dopasowany do siebie na http://www.fabrykamateracy.info/ i jestem z niego bardzo zadowolony. Jeżeli cenicie sobie komfort snu to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H_adzia
Cześć, ja jestem już miesiąc po użytkowaniu nowego materaca, a że miałam duże problemy z kręgosłupem musiałam znaleźć coś co mnie doprowadzi do ładu i składu :D też przeglądałam fora i podpytywałam znajomych przed kupnem i zdecydowałam się na materac z technologią tempur, bardzo dobrze rozprowadza ciężar podczas spania, jeśli ktoś też ma problemy albo poprostu szuka wygpdnego spania to linkuje :) http://italmeble.pl/oferta/sypialnia/materace_i_stelaze/tempur/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Wam polecam wycieczke do sklepu, tam będzie mniej polecaczy konkretnych firm, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja np.: byłam w kilku i firmy się powielają te same, pytanie czy reszta, ta tańsza jest w stanie oddać te cechy co materace za 2 czy 3 tysiące. Mi polecaja najczęściej sembelle i koło jako odzwierciedlenie jakości, ale co z reszta firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaNawlowska
Naoglądałam się tyle reklam i naczytałam tylu opinii, że zaczęłam wątpić w "dobre rady", stwierdziłam, że zrobię wywiad wśród zaufanej grupy czyli znajomych i mojego lekarza. Mam chory kręgosłup i stawiałam w wyborze materaca na medyczne właściwości, a w tych radach często przeplatała się marka Hilding, mają pare materacy medycznych, ja wybrałam sobie model Zumba bo wydawał mi się optymalny przede wszystkim ze względu na twardość. Polecam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.otomaterace.pl – tu kupiłam bardzo dobry materac, zerknijcie sobie na stronie. Maja całkiem dobre ceny i duży wybór, warto się zainteresować moim zdaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KarinaNawłowska, a czy słyszałaś o materacach Curem? Podobno właśnie Hilding ma linię materaców, które się tak nazywają. Interesuje mnie model Curem.zip sprężynowo-piankowy ale nie wiem tak na prawdę czy warto inwestować w niego pieniądze, opisy zachwycają ale czy to się przekłada na rzeczywistość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek_ha
ja polecam na Vinotti. Może nie są najtańsze, ale super jakości i przede wszystkim się śpi idealnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój partner ostatnio strasznie narzekał na bóle pleców, a ja już wiedziałam co jest ich przyczyną. Przeprowadziliśmy się niedawno, a w związku z tym zmienił się także materac, na jakim spaliśmy. Postanowiłam, że kupimy nowy http://www.konradstan.pl/materac-jest-najwazniejszy/, bo przecież w łóżku spędzamy 1/3 naszego życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj znam ten ból jak się ma niewłasciwy materac. Przeżyłam to na własnej skórze, teraz mamy 5 warstwowy materac Natura z Fiki Miki, spię spokojnie bo nie dośc ze ma pokrowiec specjalny zapobiegający rozwojowi roztoczy i bakterii, przystosowany do prania w pralce w 60stopniach, no ale przede wszystkim wygodny jest bardzo. Teraz nie wiem co to znaczy ból kręgosłupa . W końcu się wysypiam http://materacyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolaen
Tylko comforteo.eu! Maja duży wybór i w miare przystepne ceny, polecam z całego serca. Mam z mężem łóżko, które jest dostosowane do naszej róznicy wagi i jest genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiancc
Materace dwustronne są o tyle dobre, że wydłużają ich żywotność. Wystarczy zmieniać stronę na przykład co roku, a będzie służył nam naprawdę długo (dobrej jakości materacu potrafią wytrzymać nawet 10 lat). Polecam zainteresować się tematem w tym artykule - http://www.salut.org.pl/czy-warto-kupic-dwustronny-materac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badrdzo wygodny i wytrzymały materac piankowy polecil mi sprzedawca expertsnu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do swojej sypialni kupiłam miekki i wygodny materac expertsnu jestem z niego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×