Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość bronka32
obluda to chyba w prosektorium pracuje bo zna tylko jedno znaczenie tego slowa ale ja jej jeszcze raz napisze znaczenie tego slowa w calosci-AUTOPSJA- stwierdzenie naoczne; oględziny, wizja; med. sekcja zwłok. to ze slownika w.obcych i obcojezycznych profesora Wladyslawa Kopalinskiego.Moni pozdrawiam i narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a co do twojego pytania obluda zabolala to mnie tylko glowa jak poczytalam twoje wypowiedzi a co do bykow jak sie nie podoba to zaloz topik poprawnej polszczyzny,a twoje wypowiedzi tez nie grzesza poprawna polszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Zajrzyj sie pisze przez Z z kropka a wymienia sie od wyrazu- zaglada,jesli sie tak czepiasz bykow??tak dla uscislenia; ale juz nie mam zamiaru polemizowac z toba na temat poprawnej pisowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do teściowa wr. krowa
A co myślisz jest młoda i niech czerpie z seksu jak najwięcej radości, a malować niech się maluje Twoja synowa będzie się podobać męzowi a szczęśliwe małżeństwo to jest podstawa, A Ty też możesz pójść do fryzjera i kosmetyczki umów się z synowa i zróbcie harmonogram opieki nad dziećmi skoro mieszkacie razem, bo jakby mieszkała osobno to by wiedziała że ma liczyć tylko na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
o widze ze wreszcie ktos madry do nas dolaczyl,witamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
zajrzeć -jrzę, -jrzą; -jrzyj•cie; -jrzał, -jrzeli Jakas nowa ortografia? Czy "na spiku" jestes Bronka? Co tu sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc magda,goraco goraco,oblude to chyba szlak trafia ze ja pracuje i jeszcze mam czas na pogaduszki,ale trzeba umiec zorganizowac sobie czas,jest czas na prace i przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Oj Bronka Co za wulgaryzmy ?Ty taka wierzaca osoba Mnie próbowałas morały pisac a sama co wyprawiasz prosze prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Czesc Ilona,ucze sie od najlepszych!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a co u barbi??odezwaly sie dzieciaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
te wulgaryzmy byly skierowane do Obludy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
A kto tu jest najlepszy ? odezwały sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
I co wszystko o.k?? a najlepsza to obluda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Tak . Wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
dogadalyscie sie czy z synowa nie rozmawialas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Nie rozmawiam z nia Ona i tak nie rozumie tego co do niej sie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
Czesc dziewczyny Jakies znerwicowane kobietki weszły na topik. Co do moich włosów to nie sa sztuczne,nie mierz mnie według swojego poziomu. Ja juz siedze w pracy,zrobiłam sobie mała przerwę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
aha,a co pozatym u ciebie??chce mi sie troche normalnie pogadac bo znudzilo mnie juz to rzucanie blotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc zieciowa,masz przerwe??ja pije kawke i probuje z kims normalnie pogadac,troche rano mnie ponioslo ale nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
czesc bronka Bede wpadac od czasu do czasu,musze troche popracowac,a nie chce mi sie niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ja tez jakos nie mam dzisiaj na nic checi,jestem niewyspana moze dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bronka , ja tez dzis słabo spałam :( o obluda jest ,no trudno z wrzodem na dupie tez da sie zyc;) pozdrawiam -zieciowa- no i madzie:),jeszcze musze popracowac ,ale bede zagladac co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonko wczoraj mowiłas ,ze masz nowe wiadomosci .... o barbi ,a dzis juz mowisz ze z nia nie rozmawiałas hm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
witam ponownie!ja dzisiaj nie mam zbytnio czasu mam kupe roboty ale zagladam i widze ze wy tez dziewczyny macie dzisiaj mnustwo pracy,nie lubie poniedzialkow bo w te dni mam najwiecej pracy,a co u was ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka ja jeszcze jestem zajeta,ale wiesz co tak sobie mysłałam ,ze by mi sie urlop przydał :) i wyjechac gdzies ....ale fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
mi tez by sie troche wolnego przydalo jestem juz zmeczona i za domem tesknie,chyba zadzwonie do szefa ze chce wczesniej wracac do domu tak 26 listopada,mam dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
maz tez chce wracac do polski tez mu sie teskni taki wyjazd to jest dobry na dwa trzy miesiace ale nie dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×