Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość bronka32
ja tez musze zrobic sobie wyniki,dawno nie robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Jest tam ktos ??czy zostalam sama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-tesciowa- z wynikow byłam u lekarza ,a do tego czasem słabo mi sie robi... juz kiedys brałam zastrzyki na zakrzepice ,jak byłam w ciazy broneczko uzgodniłas z mezem ,ze jednak nie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Jak wiesz maz prosil mnie o rade a ja mialam sie zastanowic czy ma jechac czy nie,dzisiaj mu powiedzialam ze jezeli ma potrzebe zobaczyc sie z matka to bardzo prosze ja nie mam nic przeciwko temu,ale ja nie moge jechac bo mam prace ktorej nie moge zostawic,podziekowal i jedzie w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCIOWA
Za co podziekował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ciekawa jestem jakie wiadomosci przywiezie od mamusi,bede miala o czym pisac,napewno nic dobrego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
tesciowa-za to ze sie zgodzilam zeby jechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
tesciowa-poczytaj sobie moze nasz topik od poczatku bo malo wiesz i dziwne pytania zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCIOWA
JAkto ? to on jest twoja własnoscia i musi ciebie pytac o zgode na wizyte u swojej mamy?Chłop jest miedzy młotem a kowadłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
Bronka,popieram,dobrze to załatwiłas:).Przynajamniej nigdy Ci nie powie,ze utrudniałas mu kontakty z matką. do Moni76 Do włosów powoli sie przyzwyczjam,dziwne troche uczucie,ale czego nie robi się dla urody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
kobieto juz ci napisalam zebys poczytala od poczatku nasz topik,a moj maz nie jest miedzy mlotem a kowadlem,sam mnie poprosil o rade,i niestety w przeciwienstwie do ciebie uzgadniamy wszystko co robimy razem jestesmy malzenstwem i kazda decyzje podejmujemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
to bylo do tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
do tesciowa poczytaj o tesciowej Bronki to nie będziesz sie dziwic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
tesciowa zieciowi a duzo sobie przedluzylas???a jak corka zareagowala jak cie zobaczyla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
DZIEWCZYNY ZMIENIAM NIK NA ZIECIOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka masz racje ,to jest jej syn wiec na pewno za nia teski,wiec niech jedzie :) popieram pewnie tez bym tak uzgodniła z moim mezem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
dziewczyny dzisiaj sie dowiedzialam ze jestem uczulona na mandarynki,jestem cala w pokrzywce,swedzi mnie wszystko jak cholercia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCIOWA
w przeciwienstwie do mnie? A skad wiesz jak układaja sie moje relacje z mężem? Ide stad bo jestescie juz w klanie i nie da sie z wami rozmawiac Jadowite żmije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
mam lekko za ramiona,a córka mnie nie widziała ,ziec tylko przyjechał z dziećmi,a ona byla w szkole.Mieszkamy 50 km od siebie:),oni w duzym miescie,ja na tzw prowincji /30tysmieszkancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tesciowa chyba ty to ilonka jestes na prawde :P wampirzyco!!czepiasz sie ,a pozniej sie dziwisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do tesciowa Nie obrazaj sie,wcale nie jestesmy w klanie i z otwartymi ramionami przyjmujemy kolejne chetne do pogadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
zawsze tak twierdzilam,przeciez to jego matka i doskonale wiem ze ja kocha mimo wszystkiego co nam zlego zrobila,nigdy nawet nie pomyslalam zeby zabronic mu kontaktowac sie z matka,raz mi powiedzial ze jego noga u niej nie stanie i wtedy ja musialam mu tlumaczyc ze to jego matka,ze trzeba wybaczac,ze matke trzeba kochac i szanowac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieciowa dobrze zrobiłas z tymi włoskami ,moja kuzynka tez przedłurzyła, tylko miała mały problem z tymi zgrzewami ,a to dlatego ,ze przedłuzyła tego lata w lipcu a ze było bardzo goraca ,to kilka jej sie rozkleiło ,ale mysle ze teraz to dobry okres bo nie tak upalnie ,wie bedzie u ciebie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
Madra z Ciebie kobietka.Mój rzadko jeździł/sam/,ale ja nigdy nie namawiałam na wizyty,jakoś nie przechodzilo mi to przez gardło. Jedynie córkę wysyłałam,bo w końcu to jej dziadkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a czemu tesciowa sie tak zdenerwowala,zapytala to odpowiedzialam bo z jej wypowiedzi stwierdzilam ze ona z mezem nic nie uzgadnia,taka zdziwiona byla moja zgoda meza na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moni chyba masz racje podobny styl do Ilony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do Moni Ja zauwazyłam jedną niedoklejoną,ale we wtorek ide jeszcze raz bo zabraklo materiału:),wiec mysle,ze to podokleja i wszystko bedzie wygladac duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
wiecie co wam powiem ze wczoraj wieczorem to sie tak zdenerwowalam ze pol noc spac nie moglam,glupia jestem ze sie przejelam tym co o mnie pisaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×