Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość tesc
Nastepna poje.b.n.a ewelka W mysl przysłowia biblijnego Ktoś cie chlebem- jebnij go kamieniem niech ch..j wie kto tu rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesc
ale dzieciaka ci pilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesc
płacisz za pilnowanie? Ona musiał pilnowac twojego meza a ty zatrudnij nianie i jej płac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i nie
łoo matko! Wdzięczność, że dała syna? A co to, przedmiot jest wręczony w opakowaniu? Teść, ty to chyba mąż Ilony sądząc po sposobie wypowiedzi ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i nie
Jeśli dawanie teściów wynika tylko z oczekiwania na hymny pochwalne to chyba lepiej, żeby sobie odpuścili i nic nie dawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teść \"Ona musiała pilnowac mojego męża\" niczego nie musiała sama chciała to urodziła swoje dziecko a bynajmniej nie robiła tego specjalnie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesc
Kiedys przyszła z łaska popilnowac mojej córeczki - to twoje słowa sama chciałaś to urodziłaś dziecko? to tez sama go pilnuj nie wymuszaj tego od tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesc
do nie nie nie To po co brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmuszam dlatego juz ją o to nie prosze i teściowa nie przychodzi!!!!!!!sama sobie potrafie poradzic . A dziecko rodziłam dla siebie a nie dla teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesc
teraz juz nie prosisz ale kiedys jak była potrzba to owszem czemu nie Murzyn zrobił swoje .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i nie
po co brać? Ty głupoty gadasz, wiesz? Jak potrzebujesz np. opiekunki do dziecka na sobotę a teściowa mówi: ja chetnie, to co będziesz dalej szukać. Tylko jak ona zacznie wymagać, żeby za tę sobotę sie jej w pas kłaniać, to juz przegiecie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z \"nie nie i nie\" tylko w moim przypadku teściowa nigdy nie zgodziła sie na opieke bez kręcenia nosem i jeszcze ze słowami \"chętnie przypilnuje\" to nie jej sposób bycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesc
moja tesciowa wredna franca..... długo by opowiadac i tak nie uwierzycie .I wiecie co ? Jako jedyny ziec {5 dzieci miała} jak zachorowała przez 2 miesiace codziennie 100km w jedna strone zapieprzałem ,dawałem łapowki lekarzowiA wiecie dlaczego? Ja tez nie wiem.Moze robiłem to dla zony bo to jej matka Nie jestem jeszcze tesciem bo moja corka ma 14 lat i chciałbym aby moj ziec traktował mnie tak jak ja swoja wredna tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i nie
chwali ci się teściu. Ale zauważ - często teraz teściowe nie pozwalają dorosnąć swoim dzieciom a jednocześnie skarżą się na synową czy zięcia. jak mnie to irrytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między zięciem a teściową sa troche inne relacje niz między dwoma kobietami teściowa a żona męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesc
Zgadza sie niektore sa nadgorliwe i zapewne jest to meczace ale mozna sprawe załatwic polubownie okreslic zasady zwłaszcza wtedy gdy mieszka sie u tesciowej. Inna sprawa sa relacje syn-mama bo czestokroc to własnie syn moze{ i powinien} zrobic porzadek w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he a moja teściowa
mylicie się.... 5 lat mogliśmy wynajmowac i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, dopiero jak jej najmłodsza córka poszła na studia to ona kota dostała- bo w domu pusto...... i jej się nudziło, nie miała kogo strofować.... to wymysliła, że nas ściągnie w imie "pomocy".... moja "Mamusia" jak to nazywasz Ilona nie jest sciemniaczką i kombinatorką dla własnej fanaberii..... teściowa myslała, że będzie nas sobie ustawiać jak jej się podoba..... a tu nic z tego.... dlaczego niby mam gotować dla niej, skoro jadam na mieście? 5 lat jadałam, dalej miałam ochotę, a ona myślała, że skoro ja w domu pracuję ( nawiasem mówiąc komputery tez jej przeszkadzały, choć dobrze wiedziała, że ja tak pracuję), to ona będzie miała darmową służącą.... a bałagan.... skoro lubię mieć rozrzucone rzeczy na biurku.... to chyba moja prywatna sprawa, mnie się tak lepij myśli....żle się czuje w domu który przypomina muzeum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
"a mnie to lotto" Któras mi tu poradziła abym powiedziała JEJ ze chciałabym choc jedno popołudnie spedzic normalnie I spedziłam bardzo miło Odpoczełam sobie w czystym mieszkanku ,Byłam u fryzjera! SUPER było dzisiaj Jutro pojde do pracki wróce sobie z pracki bedzie rownie miło...... Wystawiłam walizeczki mojej Barbi dzisiaj ,a własciwie wczoraj bo juz po połnocy Zabrała to co ze soba przyniosła Kilka patałaszków i walizke pudru I poszła .................................................................bez mozliwosci powrotu Dobrej nocy i kolorowych snów WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
DO **Jakbym miała** dziekuje ze pomogłas podjac mi szybką decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he a moja teściowa
mam nadzieję, że się od nich odczepiłaś na trwałe :D o czym ja marzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
no no co Ty *** tobie tez nalezy sie podziekowanie Buzka! Moze jutro tu zajrze Bede miec duzo wolnego czasu. Wreszcie! Dziekuje ze pomogłyscie mi otworzyc oczy i zobaczyc to czego udawałam ze nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Nie czytałas chyba dokładnie To ona została odcieta ,została wyproszona,wyeksmitowana poniekąd Ja sie nigdy nie doczepiłam Ba. Ja nawet kupiłam im mieszkaniejuz dawno temu aby uniknac nieporozumien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he a moja teściowa
wogóle nie czytałam.... niem mam czasu.... pracuje sobie ( o zgrozo w nocy- zdaniem mojej tesciowej).... tylko w przerwach, coś tam klikne :D zgadzam się, jak tylko jest taka możliwość to młodzi powinni mieszkać osobno.... chciałam przedstawić tylko przypadek, kiedy teściowej nie mozna dogodzić ;) ciekawa tylko jestem co Twój synuś w tej sytuacji zrobił? bo piszsz tylko o niej a w końcu to oni są razem.... chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Moj synus jest juz duzym chłopcem i sobie da rade Wiec" niech robi co uwaza skoro nie uważał jak robił"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×