Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość bronka32
dziewczyny musze skoczyc do sklepu zrobic jakies zakupy,pozdrawiam zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
Dobre:) Zobacz jaka dobra mamusia,chociaz u mnie ma plus,bo moja nawet meża nigdy nie zaprosiła na swieta,o przepraszam bylismy razem 1 Raz zaproszeni.Moja zawsze pakowała tyłek do kogos z rodziny,nie lubi sie przemeczać kobietka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Bronka no to nieżle!!! co za babsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak bronia
ucz pokazuja dzieciom jak traktowac babcie kiedys sie to odbije na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do tak tak ..... Babcia trzeba byc,zeby ją traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a tak tak to co za jedna a gdzie ja napisalam ze mowie dzieciom ze babcia jest wredna??a na swoja tesciowa bede pisala co mi sie zywnie podoba zasluzyla sobie a od moich dzieci sie odpimpaj,a pozatym jak nie wiesz o co chodzi to nie komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc dziewczyny jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no jak widze nikogo nie ma,moni,zieciowa oj,gdzie sie podziewacie?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Kurcze ja mam pilną robote! A tak mi sie nie chce!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
mi sie tez dzisiaj nic nie chce,myslami jestem juz w domu a to najgorzej jak sie czlowiekowi nie chce a musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
mam nadzieje ze mi te 5 tygodni szybko zleci bo zwarjuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) ja dopiero jakoś funkcjonuje, od rana sie żle czułam,jakiś wirus rota mnie dopadł:( było strasznie!!broneczko ty to masz z tą tesciówką,oj,oj,oj......ona jest śmieszna ,albo chora jakas ,no nie wiem ! bronka zapytaj sie meża czy nie bedzie zły jak ją zrypiesz? i nią po prostu wstrząśnij!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama i tesciowa - jakby sie zmowily :) robia wszystko, zeby tylko sie nei wtracic - jezeli tylko wyjdzie z ich ust jakas drobna rada (czesto cenna nawet dla mnie :) ) za cwile mowia, ze oczywiscie to nic waznego i zrobie co uwazam za sluszne i moze moja racja jest lepsza i w ogole :) kochane sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje tez mogly sie znielubic zwlaszcza, jak okazalo sie, ze zupelnie przypadkiem... ubraly sie na nasze wesele IDENTYCZNIE! i zamiast sie obrazac, wkurzac - wszystko obrocily w swietny zart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrota- moje są zupełnie inne ,jedna z ziemi druga z kosmosu :)ja juz nie mam wiekszych kłopotów z tesciówką bo jej jasno sprawe postawiłam :)ale jeszcze się na mnie żali :) no cóż to już jej problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no jestem ale znajac zycie was nie bedzie juz??mialam dzisiaj tyle roboty ze az strach,kregoslup mnie boli i glowa,ale teraz moge posiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moni jak zrobic zeby moj nick byl czarny??ja jestem straszny gamon jesli chodzi o te rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) broneczko jak wchodzis tam gdzie piszesz odp.tam jest taki nagłówek preferencje i tam wpisujesz twój nick a dalej hasło i naciskasz na potwierdzam ,ale chasło musisz pamietac ,chyba dobrze tobie wytłumaczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
dzieki moni,a tak wogole to co u ciebie bo dawno nie plotkowalysmy???ß

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broneczko ja chyba dzis nie pogadam ,tak sie zle czuje ,ale jutro sie odezwe :) pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,witam!cos ostatnio zadna z nas nie ma czasu pogadac,wszystkie zapracowane,a mi zostalo jeszcze 41 dni skreslam dni w kalendazu moze szybciej zleci jak juz zacznie sie listopad to bede szczesliwa,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
czescBronka W przyszłym tygodniu bede miała wiecej czasu,zeby popisać,ostatnio wszystko wypełnione,musze pare spraw wyprowadzic na prosta:). Juz zyje w stresie przed 1 listopada,nie pisałam Wam jeszcze,ale od kilku lat jestem wdową,a tesciowie nadal zatruwaja mi zycie,musze kombinowac,ze by sie z nimi nie spotkac,bo znow mi nerwy puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Cześć Bronka! Ja dziś urwanie głowy! nie lubie takich piątków! Dzwonił teść do mojego M z pytaniem czy przypadkiem nie wygrał w totka- dla wyjaśnienia teść daje mojemu kase by wysyłał mu totka bo jakby teśćiowa się dowiedziała to teść miałby przesrane!!! Po za tym dodał, żeby M zadzwonił do mamy bo ona się martwi czy u nas wszystko OK i ze nie przychodzimy ani nie dzwonimy! O matko! byliśmy w sobote a M był we wtorek! ona by chciała, zeby codziennie dzwonić i mowic co i jak! Wrrr. Jutro a moz ei nawet dziś wejdziemy do nich i niech zobaczy , że żyjemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,mialam dziasiaj straszny dzien babci stan sie bardzo pogorszyl no i wyladowala w szpitalu,prawie caly dzien tam bylam,koszmar,ale widze ze wy tez macie napiety plan dnia bo prawie caly dzien was nie bylo??pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowwwwwaaaaa
co te cholerne próźniaki wszystkie synowie robią przy kompie, gotować obiad dla rodziny, prasować, sprzatąc, piec placek a nie tylko siedzenie całymi dniami przy komputerze. Kiedy nie zajrzę to tylko siedzą. Chciało się rodziny, brocha swędziała, to było dobrze, a teraz wszyscy żli. Trzeba było zostać starą panną i zamiast chłopa kupic sobie wibrator. Nie byłoby teściowych i nie mialybyście problemów. Nie jesteście pępkami świata aby zycie toczyło się tylko wokół synowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×