Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie jedno pytanie

dziewczyny w ciąży , dlaczego do ołtarza z brzuchem?

Polecane posty

źle się wyraziłam:rozśmieszyłaś mnie tak,brakuje mi bułek od męża w jedyne dwa dni,któe dla siebie mamy lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę....
chciałam dodac ze jest przykazanie " nie cudzołóż" a to tyczy się równiez seksu przed małżeńskiego... seks nie jest grzechem kiedy uprawiają go małzonkowie... poza tym przed slubem musiałas się wyspowiadać i powiedziec" kochałam się ze swoim facetem" grzech jest grzechem a wybaczanie to inna kwestia... co z tego ze seks jest wyrazem miłości dwojga ludzi ale po ślubie seks przedmałżeński to grzech chyba ze przekonacie mnie ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrecone niewiasty
cieszę się,że wy macie dla siebie wiecej czasu niz my :) tydzien jak tydzień, wraca sie po 18 do domu, wiec trudno delektowac sie malzenstwem przez ułamki godzin :) w każdym razie nie zazroszcze ci ,ze macie wiecej czasu dla siebie..jestes tak parszywa i nudna, ze nawet gdybyscie mieli cała wiecznosc dla siebie, byłby to czas stracony. ja tymczasem cie pozegnam, bo maz juz skonczył drobne prace remontowe w domu i mamy z dwie godzinki na dziki seks;) a ty tu dalej gnusnij...szybko zrobisz 3 fakultet z obsługi internetu, bo jak wnioskuje po twoim poziomie marnej ironni pierwszy masz z gotowania drugi z prania...miłego wieczoru, a ja ide ucałowac spiace córcie i pedze w ramiona meza.tobie polecam to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowo parszywa od takiej idiotki to komplement szoruj do prania albo do garów a ja sobie poczytam newsweeka i napije się dobrego winka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrecone niewiasty
dobrze ,ze poczekałam na twoja odpowiedz...pozdrowienia od meza, ktory zamarzył poczytac twoje posty. jakiego ty masz męza, ze wieczorem czytasz gazete :D pozdrowienia od nas obojga, z winkiem to był dobry pomysł a że pewnie lubisz miec ostatnie zdanie, wiec dam ci ta radość co do komplementów: ciesze się ,ze uznałas to za komplememt..widze, ze pusciły ci nerwy skoro z bezsilnosci juz nazywasz mnie idiotka:D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brafka
ktos wreszcie dokopał wszechwiedzacej sistersun..jak ona ma meza to ja ma w domu hodowle mamutów..buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam męża prukwo, tylko narzeczonego,naucz się czytać pokręcone niewiasty: proponuję nervosol, skoro nazywasz mnie najpierw pseudoinwektywami, a to mnie posądzasz o nerwowość i nie zakładaj fikcyjnych profili, żeby mi \"dokuczyć\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę....
do pokreconych niewiast--> również jestes wyprowadzona z równowagi.. podzielisz się tym dzikim seksem z mężem? masz tak wspaniałego męża cudowne dziecko...jestes tak religijna....a z drugiej strony tez fałszywa.. po prostu ktos napisał swoją wypowiedz a ty próbujesz okazac jak idealne zycie masz.... a na pewno miałas i bedziesz miec problemy wiec prosze nie koloruj tak bardzo:-) miłego seksu nie pobrudzcie pościeli moze zmajstrujecie kolejnego członka rodziny powodzenia w koncu idealna rodzina powinna byc wielodzietna a poza tym chyba macie pieniadze wiec co tam drugi dzidzis zwłaszcza ze tak pdoba Ci się to zycie:-) ja nie mam tak udanego zycia seksualnego wiec moze opiszesz mi jak to cudowny macie ten seks??warto dzielic sie szczesciem nawet tym w łózku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może następnym razem jak pokręcone niewiasty będzie tak epatować swoim szczęściem, to niech sobie suknię skroi z tego małżeńskiego prześcieradełka,na dumnie wypięty brzuch nałoży i w ogóle doprawi bułkami;) i innymi bzdetami a teraz zawołaj przed komputer resztę rodziny, niech mnie czytają zakłamana ropucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę....
do sistersun szkoda nerwów dla pewnych osób. mozemy im tylko pogratulowac cudownego seksu i dzieci... jakim cudem dostałas prace w kijowie dobrze płatną??? mnie to interesuje.. dlaczego nie przeprowadził sie tam z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie nasza arabelcia wściekła. plugawe słowa w buzi takiej elokwenten damy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę bo widzisz, tacy ludzie próbują wmawiać pozostałym , że ogólnie przyjęte normy nie są niczym specjalnym tu masz przykład kobietona, który jakby mógł, to by księdza bąbnął tym brzuchalem dla podkreślenia swojej dumy-a takie przejaskrawienia to raczej u ludzi niepewnych swojej racji są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japacynka- najwyraźniej ktoś wam tu nadepnął na odcisk-ale nie zamierzam zbierać owacji na czyjeś nazwisko odstosunkuj się łaskawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze sama z sobą konwersuje nasza arabelcia. a mialas isc jakies madre pismo czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahhahahahahahahahhahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tak. zgrywasz sie na taka wykształconą, jak ktos określił \"wszechwiedząca\", ogólnie przyjete normy popierasz.a gdzie wolny umysł osoby wykszatłonej, otwartej na ludzi i ich poglady? moim skromnym zdaniem jestes smutna szara myszą, ktora na kafeterii moze błyszczec.tylko czym? cynizmem? nie badz smieszna.jestes bardzo smutna w tych swoich zlosliwosciach, starasz sie byc taka lol, hop do przodu. smutne, smutne. dziewczyna napisała co wiedziała a ty zaraz do ataku. za twoje ślub brała? raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojest forum dyskusyjne- tu można wypowiadać swoje poglądy wymagasz ode mnie tolerancji?co cię do tego upoważnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos jest tepy to mu nicze
go nie wytłumaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz nie badz taka zakochana w sobie..jestes zwykla internautka jakich miliony...twoja akceptacja raczej nie ma dla kogokolwiek wiekszego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna ropuszko nie umiesz odpowiedzieć tu kilka dziewczyn rzeczowo odpowiedziało dlaczego wybierają ślub mimo widocznej ciąży a postawa niewiast mnie żenuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mnie nie rozumiesz nie obchodzi mnie jej reakcja wygłaszam swoje poglądy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrazasz swoje poglady. ona swoje nie jestes bogiem,zeby osądzac, jezeli sama nie chcesz byc osadzona.proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn, które piszą, że po porodzie nie poszłyby do ślubu w białej sukience. Biel Twojej sukienki jest symbolem czystości, ale żeby już \"czystą\" nie być, wcale dziecka nie trzeba urodzić :P Wątpię, że każda która idzie do ślubu w białej sukni, jets taka czyściutka ;> Ale to tylko kolor sukienki ;) Miłość się liczy i tyle! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×