Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

masz rację Balerinko, ale wierz mi ginekolog badając rozpulchnienie szyjki macicy nie powie Ci w 4/5 tygodniu, że jesteś na 100 % w ciąży (ciążę liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki). Musi potwierdzić albo badaniem z krwi albo USG, a nie zawsze w 5 tygodniu ciąży widać pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa a to właśnie wiem. Dlatego jak jakieś podejrzenia będą to wtedy nie mówię, że bez testu się nie obejdzie, ale tan na krew zrobię wtedy, bo jest 100% pewniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkaoo - musimy założyć klub obrony dobrego imienia Lwów ;) A poza tym ja bym chciała urodzić w lipcu: po pierwsze miałabym super prezent na 31 urodziny, po drugie fajna pogoda na spacery, nie ma takiego ryzyka chorób wirusowych dla dziecka, po trzecie - dużo świeżych owoców i warzyw, co nie jest bez znaczenia dla karmiącej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna82
Ja naleśniki zrobiłam. Co do narodzin dziecka to też wiosna albo wczesna jesień. Latem też nie pogardze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna82
Jeżeli chodzi o testy to jestem jak najbardziej tego samego zdania, co tofikowa. Po pierwsze i masz 100% pewność wtedy i po drugie. Nie będziesz musiała niepotrzebnie się stresować i być w niep[ewności do kolejnej wizyty, która potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :) a wiecie ja bym wolala na wiosne tak np maj bo cale lato mielibysmy na spacery, z kolei jesli chodzi o ciaze to nie chcaialbym zeby jej koncowka przypadala na zimowe miesiace bo wez sie wcisniji w kurtke czy plaszcz z wielkim brzuchem:) urodzic na sama zime np listoad - nie bedzie spacerow, potrzeba od razu zimowe drogie ubranka dla dziecka, a wiadomo jak beda spacery to bardzo krotkie w zimie i nie widze odpowiedniej pory aha zapomnilam wspomnac o upalach i wielkim brzuchu :) ale oczywiscie wszystko to nadmuchane i wyolbrzymione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna82
i jeszcze ja zgadzam się. Maj wspaniały miesiąc wtedy już cieplutko na ogół. Zima też chciałabym, aby odpadła. I droższe rzeczy do kupienia a wiadomo na pieniądzach się nie śpi i spacerki króciutkie, bo wirusy takiego malucha mogą zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam:) zima fajna pora szczególnie jak wszędzie biało. I tak trzeba będzie dzidzie zaopatrzy w kurteczki i ciepłe sweterki. Och Ja bym jakiś sosik zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna82
No też raja, ale zawsze nie od razu naciągniesz się na koszty zakupu wiadomo droższych ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja taki mały kosztorys sobie zrobiłam: umeblowanie: wózek:1000zł łóżeczko: 350/400zł fotelik:300zł przewijak i wanienka- 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna82
taak. plus jeszcze umeblowanie jakoś pokoiku a niektórzy remont pokoiku. Ja robię remont, czyli podłoga, dywanik, ściany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna82
Więc ogólnie spore wydatki a z wiekiem dziecka jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulaxxx
🖐️ można się przyłączyć? Ja już 3 cykl starań zakończyłam niepowodzeniem. Własnie wczoraj dostałam @. Jednak nie poddaje sie!! Wiem, że zajde w ciąże w końu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulaxxx
Ja łykam Bromergon, kwas foliowy i witaminę E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściągam:D NICK..........IMIĘ..........WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka....Magda........24......Warszawa...2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna82
NICK..........IMIĘ..........WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka....Magda........24......Warszawa...2 Joanna82...Joanna........24......Poznań.......1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×