Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

maybee Ja bez programów umiem wyliczyć swoje owu, ale ostatnimi czasy stało się to dość ciężkie bo mam cykle strasznie nie regularne. Dlatego łykam Bromergon, ale chyba nie działa na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mierze temp ciała a nie pochwy. Tempka zawsze skacze 36.9-37.2 i ten śluz. Wtedy wiem, że się albo zbliża albo jestem w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez od kilku dni boli prawa ręka az mi dretwieje nie wiem czy coś z krązenie czy co wczoraj ja posmarowałam i troszke mniej ale w nocy najgorzej boli a może to juz strośc nadchodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM! JESTEM! caly czas sie zastanawiam czy robic ten test jutro rano czy poczekac? hmmm bije sie z myslami....@ wczoraj powinna przyjsc... nie wiem czy chce go zrobic czy pozyc jeszcze zludzeniami .... no i czy teraz wynik bedzie miarodajny?? poradzcie, co byscie zrobily hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusia test ciążowy na mocz robi się z dniem planowanej @ 90% szans, że jeżeli pojawią się II to ciąża raczej jest(raczej) co trzeba potwierdzić np. beta hcg. Albo w ogóle zrób sobie b hcg bez moczowego wtedy będziesz na 100%%% wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tantusi jak dobze zrozumiałam wczoraj powinnaś dostać @ to ja radziłabym ci zrobic test chyba że wolisz jeszcze poczekac ale ja bym zrobiła test jak by mi się @spóżniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b hcg i tak będzie miała zalecane przez gin, bo badanie kwrii zawsze w 100% wykryje ciąże.Zapisz się na wizyte jeżeli @ naprawde zacznie się spóźniać jakiś czas np. 2/3/4/5 dni. A teraz zrób sobie zwykły moczowy. Ja dzisiaj powinnam dostać @ ale nie dostałam:D jednak nie dam zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze jutro nie. Bo mój cykl to 27-29 więc @ planowałam na 11-13 Jutro czekam jeszcze na @ a później będę się zastanawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusia czekanie jest najgorsze. Wiem coś o tym jednak nie ma co się nastawiać TAK SPóźNIA MI SIę 2 DNI TO JUż JESTEM W CIążY bo może później zawód bardziej boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka - wiem...wiem...niechce podsycac niepotrzebnie emocji... ale jak do poniedzialku nie dostane, to moge juz miec pewne podejrzenia, bo cykle mam regularne....wiem nawet dokladnie kiedy mam owulacje.... no nic zobaczymy, tak? zycze Tobie i sobie by w poniedzialek @ u nas nie bylo, za to dwie kreski na tescie i dzidzia na pokladzie! ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze trzymam kciuki za nas WSZYSTKIE!!! :-D pisalam do Ciebie, bo widze ze dokladnie na tym samym etapie jestesmy Kochane, uda sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy moge sie do was przyłaczyć? staram sie juz od 2 miesiecy ale mam kłopoty z nieregularnymi miesiączkami, dziś dostałam DUPHASTON i mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlamka
A ja sie dowiedzialam, ze mam chlamydie:( Zaczelismy sie wlasnie starac, a teraz dupa zimna.Boje sie, bo nie wiem od jak dawna mam to dziadostwo. 3mam za Was kciuki dziewczyny, bo tez bardzo pragne miec dzidzie,a teraz musze sie leczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny witajcie :) ja przywędrowałam z sąsiedniego topiku :) moje koleżnki pouciekały do domów itp :) Zapraszam na topik 07.07 zaczynamy starania :) tam także staram się o dzidzię :) i wymieniamy się róznymi bardzo róznymi informacjami.Ja stram się 3 cykl i nici :( ale głowa do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×