Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

a straaaczka??? hej mamuska! mam nadzieje ze na innym topiku nie udzielasz sie czesciej...wracaj do nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć dziewczyny co tam u was ciekawego bo ja zaraz zaczynam ponowne stranka bo za kilka dni bedę miała plodne wiec moze sie tym razem uda pozdrawiam :) mysle o kontroli cyklu ocenie jajeczkowania powiedzcie czy to dobre rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa a co się stało, że byłaś na diecie? Ja wczoraj robiłam mielonego( i tu muszę się pochwalić), bo jak nigdy w życiu mi nie wychodziły tak teraz były wyśmienite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. a jeszcze przed chwilą wchodziłam na stronę i nikt nie pisał hi,hi:) no JA ZACZYNAM STARANIA, ale przez ten wyjzad Męża w moje 2 płodne dni jestem ROZBITA I ZŁA. NO nic najwyżyej poprzytulamy sie przed jego wyjazdem i zaraz po powrocie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenka Urszulaxx bierze tabletki z wiesiołka na poprawę wyglądu śluzu w czasie owu, więc może spróbuj. A nóż Ci to pomoże i wyreguluje ładnie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KAWIARENKO, ale mnie podłamałas próbujesz dopiero 1 raz jak patrzec na tablelke, a ja jestem po 5 cyklu starań i nie robie jeszcze zadengo moinitorowania cyklu. a Twoj Mąż sie badał-sugeruje badanie Męża najpierw.. Myslę ze zaczynam miec trzeżwe spojrzenie na zachodzenie w ciąże i wychodzę z Tej obsesji... JEDNI ZACHODZA PO 12 MIESIĄCACH staran i są zdrowi a drudzi po 2 cuklach i tez są zdrowi, no chyba ze ma sie jakies niepokojące sygnały o stanie fizycznym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszulaxxx🖐️🌼 dzięki za poradę. Lecę w takim razie do apteki po te tabletki z wiesiołka. Tylko mam jeszcze takie pytanie. Czy one są bez recepty czy na? Bo już się pogubiłam z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kawiarenko :) Balerinko - mam problemy z jelitami - muszę brać lekarstwa i dlatego wstrzymałam się ze staraniami na miesiąc. Przyznam się Wam, że wczoraj o mało co nie popełniłam głupstawa - mam jeszcze 3 dni do końca kuracji, ale teraz szaleją we mnie hormony, śluz plodny mnie zalewa ;) i wieczorem w trakcie seksiku prawie pozwoliłam, aby mąż ściągnął \"gumowy skafanderek\" ( tak mój mąż nazywa prezerwatywy hi hi hi). Dobrze, że się opanowałam :) Ale jak będzie dzisiaj to nie wiem ;) querrilla - ta delegacja to tylko 2 dni. Może przesunie Ci się owulacja i wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 19. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 20.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 21. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 22. Magge.............................27.........W-wa..............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 19. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 20.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 21. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 22. Magge.............................27.........W-wa..............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofikowo, KURCZE fELEK robie sobie testy ow i na to wychodzi ze owulacja bedzie pożniej niz 14 d.c. bo nie mam Ś_ _ _ _, którego u mnie jest PRZED owulacja jest bardzo barzd dużo. hm poprzytulam sie z Mężulkiem tak dla siebie... ALE MI SIE DZIS WSTAWAĆ NIE CHCIAŁO RANOOO A W SOBOTE ZMIANA czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -----Kawiarenko, moja Gin powiedziała ze czasem wydaje sie ze to u kobiety cos nie gra a tu sie okazuje ze po badaniu Męża wychodzi ze jego plemniczki są za słabe, sama to przeszła ze swoim Mężem... Ja Mojego Męża przygotowałam ze w nowym roku najpier On idzie na badanie! ------POLECAM dla MĘŻÓW WITAIMNE B12 bez recepty ok 20zł i ŻeŃ SZEN TABLETKI bez recepty 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balerinko - kurację kończę w sobotę - wtedy też kończą mi się dni płodne - co za pech :o Gdybym miała 100 % pewność, że wszystkie dolegliwości nie powrócą po odtsawieniu leków, pewnie dzisiaj bym już działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla - też czekam z utęsknieniem na zmianę czasu !!! Nienawidzę wstawać rano o godz. 5.00 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa:( Jak pech się pojawia to już na całej linii. Jednak wiem, że teraz po całej kuracji uda się zrobić fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziwewczyny. Coś się tu na topiku przytkało, hihi. Miała byc ciąża co dzień, a tu co? Kto teraz?!!!!!:):) Ja narazie mam wstrętną @, ale za parę dni zaczynam działać, hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOFIKOWA, przepraszam ale literki na kalwiaturze mi sie przestawiały i niechcący zmieniła Twoj NICK..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maggi 🌻 Faktycznie - trochę zastój, na razie brak nowych zaciążonych, ale jak potem dziewczyny zaczną z ciążami ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla - Kofikowa też fajnie brzmi :D kojarzy mi się z Annana Kofana (dla niewtajemniczonych - to wg p. Renaty Beger sekretarz ONZ - Kofi Annan ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌼 balerinka❤️Urszulaxxx❤️Joanna82❤️ jak fajnie, że znowu nas odwiedzacie:D tofikowa trzymam kciuki by kuracja dała rezultaty:) Nie ma mowy nawet dwie fasolki pojawią się... zobaczysz. Urszulaxxx dzięki:D tabelkę już zmieniam znaczy dodaje. Wiecie, co? prawdę powiedziawszy to czuję się świetnie!! Piersi troszkę zaczynają nabrzmiewać i pobolewać, ale ogólnie żadnych mdłości żadnych wymiotów jest wyśmienicie. Oby cała ciąża tak przebiegała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkoo witaj ❤️ To świetnie, że czujesz się dobrze. Niektóre kobiety mają takiego farta i całą ciążę nie mają żadnych dolegliwości. Widać Ty należysz do tych szczęściar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusiu - oczywiście, że pamiętamy o Tobie - przecież jesteś naszą drugą mamusią ;) Staraczkoo i Tantusiu - tak się cieszę, że Wam się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi lepiej :-D jak sie czuje? zmeczonam okrutnie, tylko bym spaaaala....zadnych mdlosci.... chyba po wizycie u gina, 7 listopada, wezme kilka dni zwolnienia.... lekarz mowil ze dobrze by to zrobilo....macica sie powiekasza i w ciagu dnia wskazane jest by troche polezec.... a przy takiej pogodzie to bym w ogole z lozka nie wstawala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 8.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 9.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 10.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 11.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 12.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 13.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 14.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 15.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 16.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 17. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 18. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 19.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 20. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 21. Magge.............................27.........W-wa..............2 ____________________ Tabelka2 Nick............Imię.......Wiek.....Cykl Starań............Poród........Płeć staraczka.....Kamila....27.........1........................?..............? no i tu musza być znaki zapytania bo nie mam pojęcia, kiedy może nastąpić poród. Wizytę mam za 12 dni, więc lekarz wtedy poda wszystkie informację. Z moich obliczeń wychodzi w ogóle, że jestem w 4/5 tygodniu ciąży a z beta hcg 3/4 więc sama już nie wiem. Wypełnię to za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusia - też się \"przerzuć\" ;) z górnej tabelki do dolenj. Staraczkoo przewidywany termin porodu łatwo obliczysz, jeśli do daty ostatniej @ dodasz 40 tygodni. Magge 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×