Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Witajcie laseczki!! Widzę, że wśród Was same kuchareczki!!!! Maybee - Twój wczorajszy obiadek brzmiał niesamowicie. Poproszę przepis!! Querilla - nie martw się głupimi tekstami, że pewnie coś nie tak z Tobą. Uwierz mi - 5 cykli starań to jeszcze jest mało. Z tego co wiem, to lekarze chcą szukać problemów dopiero po 12 miesiącach nieskutecznych starań. Ja w pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu, a w drugą po 5 cyklach. Pamiętam, że wtedy sie stresowałam, ale dziś uważam, że to było dosyć szybko. Głowa do góry! Pesymizm jest największym wrogiem staranek!! Ja dziś siedzę w domku, mój synek jest troszkę chory. :( Przy okazji męczy mnie @. Nic mi się nie chce. 😘 dla wszystkich dziewuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEPETII 😘 dziękuje za oświerzające myśli :) Twoj przykład jest na to ze teraz nie tak szybko o ciąże -Twoje 5cmy starania dało mi nadzieję... BIEDNY MALUCH teraz grypa panuje ;( pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 9.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 10.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 11.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 12.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 13.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 14.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 15.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 16. QUERRILLA .....................27........Pomorze ...................... 17. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 18.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 19. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 20. Magge.............................27.........W-wa..............2 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań............Poród........Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querilla - dlaczego wykasowałaś z tabelki liczbę starań??? czyżby jakieś zmiany??? Zmykam spać, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----pepetii zadne zmiany 😭... tak sobie wymazałam bo własnie co nieco sie staramy, ale jutro Moj Maz wyjeżdza wiec nici z tego :( chyba mnie grypa bierze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - jak starania bo u nas pełną parą, choć to czy skutecznie okaże się później. querrilla - czyżybś mnie już wykasowała? Dziewczyny życzę wszystkim starającym się dwóch kreseczek, a zaciażonym pięknych obrazów na usg. Ja na jakieś 3 tyg. znikam chyba że Pan od netu się zlituje i przeniesie mi go wcześniej bo się przeprowadzamy. Całuję i życzę zdrówka. Nicolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja dziś dostalam @ za 9 dni ide na USG pierwsze z monitorowania cuklu;) ciekawe co z tego wyjdzie buziaki dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 9.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 10.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 11.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 12.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 13.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 14.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 15.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 16. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 17. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 18.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 19. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 20. Magge.............................27.........W-wa..............2 21.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań............Poród........Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla przepraszam ale juz jestes na liscie. NIE NAWIDZE DELEGACJI!!!!!!!!!!! PRZEZ NIA NIE PODJELISMY STARAŃ 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KOSONA a Ty po 2 cylach staran o Fasolkę zdecydowąłaś sie na monitoring cyklu? ja juz trace głowę. mam umowe z Mężem ze w styczniu wybierzemy sie wspólmie do lekarza.a zapisałam sie teraz do endoktynologa za tydzien 6.XI. ale nie chce by Moj Mąz uśpił swoje podejrzenia co do siebie. Obiecał mi ze pojdzie na badania spermy w styczniu. a np jak cos wyjdzie z moimi hormonami nie tak to on juz sie niE da ponownie namawiac na Jego badania... poczekam moze to tylke w sumie 2 cykle do stycznia-w sumie nie duzo... PORADZCIE MI co mam zrobic...poczekac i razem pojsc z Mężem w kocu dał sie nówić czy isc sama teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moja Gin stwierdziła ze warto by Najpierw Mąz zrobił badania... a potem ja od badania poziomu hormonów itd.. moze poczekac jeszcze 2 cykle i spokojnie w styczniu na początku pojść do lekarza a teraz sobie odpuscić i na spokojnie sie starac i nie robic jeszcze psychozy. dobra lece do roboty>:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No nareszcie mam egzamiy z glowy - co prawda nie mam jeszcze wyników sobotniego ale myślę ze zdałam......Teraz czas nadrobić zaległości w domku jakies przątanie itp.....zima wielkimi krokami a ja jeszcze ma w szawce kiecke letnią.. na wierzchu:P Staranka w toku ❤️......za tydzien lub 2 coś juz będę wiedziała..🌼 chociaż muszę przyznać że się nie napalam.....chyba po to żeby sie potem nie rozczarować się za bardzo... Pozdrawiam❤️🌼🖐️❤️🌼🖐️❤️🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm Muszelko zazdroszcze Ci starań. Moj Mąż jest 800km ode mnie dzisiaj i wczoraj... i gratuluje zdania egzaminów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . . . . . . . . . . ** * . . . . . . . . . . . . . ***. . *. ***** . . . . . . . . . . . . . . **. . **. . . . . * . . . . . . . . . . . . . ***. *. . *. . . . . * . . . . . . . . . . . . ****. . . . . **. . . ****** . . . . . . . . . . . *****. . . . . . **. *. . . . . . ** . . . . . . . . . . *****. . . . . . . **. . . . . . . . *. ** . . . . . . . . . . *****. . . . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . ******. . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . . ******. . . . *. . . . . . * . . . . . . . . . . . . ********. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . *******. ** . . *******. . . . . . . . . . ** . . . *******. . . . . . . . . * . . . . ******. . . . . . . . . * * . . . . . ***. . . *. . . . . . . ** . . . . . . . . . . . . . *. . . . . . . . * . . . . . . . . . ****. *. . . * . . . . . . . ******. . *. . * . . . . . . *******. . . *. . . . . . . *****. . . . . . * . . . . . . **. . . . . . . . . * . . . . . . . *. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . *. * . . . . . . . . . . . . . . . ** . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do QUERRILLA ja zdecydowałam sie na monitorowanie cyklu poniewaz cierpie na ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW i niestety mam problem z miesiączka z jajeczkowaniem i tak dalej po odstawieniu tabletek mam tylko jeden normalny cykl a potem to czekam pół roku albo dłuzej, obecnie jestem na bromergonie i duphastonie i lekarz chce wiedziec czy ten bromergon dziala na mnie i czy mam owulacje a przy okazji chce pomoz w znalezieniu tej płodnej chwili ;) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kosona, przepraszam ze jestem taka dociekliwa... ja jednak odwołałam wizyte u Endokrynologa a do stycznia dam Mężowi szanse jak sie nie uda idziemy OBYDWOJE na badania :D i KONIEC MOJEGO marudzenia muszę trzymac sie tej umowy z Nim. a jak na złośc dookoła mnie dużo kobiet w ciąży ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie obok mnie tez, kuzynka w ciązy termin na maj, moja bratowa ma termin na poczatek czerwca a bratowa młodsza odemnie o 8 lat tu sie dopiero mozna załamac;) ale kazdy jest inny. narazie sie nie załamuje tylko sie staram;) nie mysle bedzie co bedzie. trzeba byc dobrej mysli ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSONA, na każda z Nas przyjdzie czas na ciaże.... Dzięki Wam i temu forum przetrwałam 3 ostatnie ciezkie dla mnie dni i nawet brak staran w tym cyklu mnie nie załamał ;D BĘDZIE DOBRZE BO MUSI byc w KOŃCU DOBRZE :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Dawno nie zaglądałam do Was i miałam dużo zaległości w czytaniu. Querrilla i Kosona - naprawdę podziwiam Was za to że jesteście takie silne mimo takich przeciwności.Ja mam dopiero mój 4 cykl starań a już wariuję!!! A jeśli chodzi o brzuszki to podobno jest tak ,że jak się je ciągle widzi to niedługo samemu się będzie taki miało. Wiecie co ostatnio rozmawiałam ze znajomą która za dwa tygodnie rodzi.Ostatnio miała badanie gdzie lekarz badał ją za pomocą wziernika. Strasznie ją bolało a lekarz na to ,że nie chce być przy jej porodzie, bo jeśli takie badanie ją tak boli to co będzie wtedy. Teraz ta dziewczyna strasznie się boi. Dziewczyny czy w 9 miesiącu lekarz może badać wziernikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta nowa tabeleczka bardzo mi sie podoba i mam nadzieję,że niedługo wszystke się w niej znajdziemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×