Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Czesc dziewczynki;) Robic czy nie robic oto jest pytanie;)Maybee --------->ja bym nie wytrzymala do piatku.Cokolwiek mialoby sie zdarzyc wolalabym juz wiedziec:)Fajnie zreszta byloby wiedziec,czy chodzisz z malutkim nunkiem pod serduszkiem. Ja jestem na etapie starania i wlasciwie bedzie to moj 1 cykl, bo podczas tamtego mojego mezusia wiecej nie bylo niz byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie wylamie i napisze po tobie Selenka zeby nie bylo ze odstraszasz;) a wiec....uwaga,uwaga.... testuje jutro! :) nie wytrzymalam no i wyszlo na jaw ze jestem w goracej wodzie kapana;) prosze o trzymanie mocno kciukow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moja decyzje mial tez wplyw fakt ze jutro jest 7 a 7 do moja szczesliwa liczba:) wiec zobaczymy czy i tym razem przyniesie mi dobra wiadomosc... kurcze ale mam stresa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUEEILLA
Maybee-bedzie dobrze dośc duzo dni Ci sie spoźnia ja tez mam 30 dniowe @@@, bede trzymała za test!!! a ja jestem załamana dziś 24 d.c PIERSI MNIE Bolą więc zbliża sie na weekend MAŁPA@@@@@@@@@@@, szkoda a liczyłam ze mimo iż bez liczenia moze sie coś uda..właściwie nie mozna mówic o staraniach w tym cyklu, ale zawsze ma sie nadzieję...{serce]. DUŻO napisałyście hm, jak sobie chce pogadać to teraz nie ma nikogo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO, HALO. hm Krosona, a czy ten monitoring wykonuje Twoj ginekolog i czy płacisz coś za to? WAZNE PYTANIE: CZY BADANIE KRWI NA CYTOMELAGIE I TAXOPLAZME TRZEBA ROBIC NA CZCZO, I CZY JEST DROGIE??? PROSZE ODPISZCIE MI, bo juyto rano IDE na badanie krwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliss odpowiedzcie mi 1.ile kosztuje badanie na cytomelagie 2. ile na TAXOPLAZME 3. CZY TRZEB ABYC NA CZCZO???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
querilla---ja robilam toksoplazmoze i zaplacilam w sumie 60 zl IGG 30 zl i IGM 30 zl bylam na czczo ale nie wiem czy to obowiazkowe teraz mialam robic badanie na cytomegalie ale nie wiem dokladnie ile mialo kosztowac ale chyba cos kolo 50 zl niemoge znalesc karteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selenka---jutro tez moga strzelac korki;) chociaz niewiadomo.. nie no..musze sie uspokoic bo teraz sie nakrecam...i jak sie okaze ze nie potrzebnie to spale sie ze wstydu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide poczytac ksiazke odezwe sie jutro milego wieczorku zycze wszystkim👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrze dopiero po poludniu,ale jestem bardzoooooooo ciekawa:)Wierze,ze bedzie wszytsko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo maybee DZIEKUJE, A ZADNA Z WAS NIE MOZE MI JESZCZE POMOC I ODPOWIEDZIEC?????? DROGIE TE BADANIA, SELENKO A TY NIE WIESZ ILE KOSZTUJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej Dziewczynki, trudno jak nie macie czasu...:( :D STRASZNIE MI SMUTNO ZNOWU, KOLEJNA KOLEZANKA W MOJEJ PRACY W CIĄZY...A JA TEZ przeciez jestem gotowa...a tu @@@@@@@ na pewno przyjdzie....:( spijcie dobrze-mam nadzeję że pogadamy jutro. TOFIKOWA, TANTUSIA, KROSONA, ANASTAZJA, MAYBEE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dluzszej nieobecnosci 🖐️ Jestem zaskoczona, bo mialam nadzieje na nowe mamuski... a po tantusi i staraczce posucha. Cala nadzieja w maybee 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla z tego co sie orientuje, to nie trzeba byc na czczo. Koszt badania uzalezniony od labolatorium, ale sredno cytomegalia 35 zl zaIgG a za IgM 55 zl, ale moze byc i 70 zl toxo IgG 35-40 zl a IgM 55 - 65 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Maybee - a jednak dzisiaj testujesz :D trzymam mocno kciuki :) Selenka32 🌻 QUERRILLA za badanie na cytomegalię płaciłam IgG 20 zł i IgM 20 zł za badanie na toksoplazmozę płaciłam tyle samo tj. IgG 20 zł i IgM 20 zł Byłam na czczo, ale dlatego że równocześnie robiłam morfologię, cukier i OB. Bella36 - jak się udał urlop ? Ładną miałaś pogodę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) popadam chyba w zwatpienie.... ale slowo sie rzeklo i dzis testuje:) tofikowa-----🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa ❤️ dziekuje, ze pamietalas o mnie.To bardzo mile. A Ty skonczylas juz diete? mozesz jesc schabowego :-) Urlop super, pogoda +30.Zyc nie umierac, ale trzeba bylo powrocic do szarej rzeczywistosci. maybee czekamy z niecierpliwoscia na wynik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee - już dostają skurczów palców - tak mocno trzymam za Ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
witam! Maybee daj nam troszkę nadziei, nigdy nie pomyślałabym że tak ciężko będzie,zwłaszcza po tamtym razie,masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bella36 O tak :D - mogę już jeść schabowego :D W międzyczasie miałam jeszcze zapalenie oskrzeli, a od tygodnia mam podwyższoną temperaturę 37 st C i nie wiem dlaczego :o Ppodejrzewałam, że jak skończę 30 lat, to zacznę się \"sypać\" ;) hi hi hi, ale nie sądziłam, że problemy zdrowotne zaczną się tak szybko. Jejku ale Ci zazdroszczę, że choć przez pare dni mogłaś cieszyć się taką ładną pogodę :) 30 st. C i słoneczko - mogę tylko pomarzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki za wsparcie👄 bella---a powiedz gdzie to bylas na urlopie? my z meem bylismy w wakacje na Majorce...kurcze ale bym tam chetnie wrocila...choc nie ma juz takich upalow ale jest duuuzo cieplej niz tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tez chcę dzieciatko Jak wczorajsza wieczorna konsumpcja czerwonego wina (oczywiście w celach leczniczych ;) hi hi hi ) ? Ja muszę czasem \"leczyć\" się piwkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tofikowa, to Cie lubia choroska, ale wyczerpiesz limit na chorowanie to w ciazy bedziesz zdrowa jak rybka :-D Ponoc po 30-stce jak budzisz sie rano, a nic cie nie boli, to zastanow sie czy jeszcze zyjesz ;-D Ale maybee trzyma nas w napieciu, tak jak staraczka kiedys. A tak na marginesie to staraczka zniknela z topikiu, ciekawe dlaczego? Mam nadzieje, ze wszystko u niej dobrze i nie ma problemu z utrzymaniem ciazy. Staraczko pozdrawiamy 🖐️ daj znac co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny!!🌼 brrr zima na całego. Chociaż wczoraj jakoś tak nawet cieplej było. :) Grype mam i leże zasmarkana w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella36 - najdziwniejsze w tej całej sytuacji jest to, że jak poprzednio byłam w ciąży, to też miałam podwyższoną temperaturę i cały czas byłam przekonana, że jestem przeziębiona. Mam nadzieję, że teraz nie zaciążyłam - przez ostatni miesiąc nałykałam się bardzo dużo lekarstw - prawie pół tablicy Mendelejewa ;) Co prawda uważaliśmy z mężem, ale raz nas poniosło, w 8 dc kochaliśmy się bez zabezpieczenia, teoretycznie miał to być dzień niepłodny ;) A @ powinnam dostać jutro. Już mnie bolą piersi i krzyże ... Maybee - robisz dzisiaj test z krwi czy z moczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×