Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

W ogóle tak 18.10 dostałam @ i pierwszego miałam owu. Trzymać kciuki żeby teraz @ się nie pojawiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem widze ze staraczka sie pojawila--wiatj kochana🌻 dla wszystkich😍 jeszcze raz dziekuje:) strona rozciagnela sie przez ta zabojcza ilosc kwiatuszkow ktore byly w jednej linijce:) ale za nie tez bardzo dziekuje stronby nie da sie przeskoczyc dlugimi postami na kazdje stronie miesci sie 30 wypowiedzi bez wzgledu na ich dlugosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atsiikk
dziewczynki strona sie rozciagnela przez te kwiatki na samym poczatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za was wszystkie ia checia bym was \"pozarazala\";) ja tez chce dzieciatko--na gorze strony masz napis prefrencje tam mozesz sie zaczernic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dostanę @ to rezygnuję ze starań na jakiś czas. Chyba nie jestem za cierpliwą kobietą i jeszcze ta wstrętna pogoda, która mnie dołuje. tofikowa-- ja też mam ostatnio podwyższoną temperaturę. Jak zaczernić nick? Na górze masz Preferencje wchodzisz w nie i klikasz, że chcesz zarezerwowac nick no i pojawi ci się stronka gdzie będziesz mogła to uczynić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
jeszcze cos napisze bo wkurza mnie ta stronka! biore leki jakieś nowe, i strasznie sie po nich czuję, myślałam że jak winka więcej sie napije to będzie mi lepiej, ale było gorzej, jest mi cały czas niedobrze.nie mogę jeśc pić, bardzo lubię słodycze, ale niestety, nawet nie chce mi się ich jeść.ale czego to ja nie zrobię żeby dziecko miec.mój mąż śmieje sie ze mnie.a starania bardzo mu sie podobaja:),haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie zdziwwilam bo tak.... tam gdzie wczoraj robilam badanie to kosztuje ono 25 zl a jesli sie chce za 4 godziny miec to doplaca sie dwa zlote..to juz pisalam a tu gdzie poszlam to koszt tego badania 35 zl czyli 10 zl wiecej a jesli sie chce miec wynik w tym samym dniu o 15 to trzeba dopalcic UWAGA! drugie tyle!!! czyli w sumie 70 zl!! masakra... wiec wynik bedzie jutro...tyle dobrze ze od rana wie zdaze odebrac przed wizyta,ktora to mam o 13:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po lekach nie można pić alkoholu. Nawet najmniejsza ilość nie jest wskazana. Ja też zawsze jak boli mnie głowa nie rozważnie łykam apapa a później popijam sobie winko. I głowa wręcz odwrotnie zamiast przestać boleć boli bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę dzieciatko
już sie zaczerniłam mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka----wczoraj doplacilam te 2 zl ale dzis ginekolog kazala mi zrobic w innym laboratorium a tam byly inne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce dzieciatko---udalo sie:) witaj w gronie zaczernionych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meybee-- dziwne. Przecież to nie ma większego znaczenia w którym laboratorium robisz test. Liczy się i tak wynik. No to pozostaje ci czekac do jutra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę dzieciątko-- łykam codziennie po jednej tabletce. Śluz rzeczywiście w czasie owu jest bardziej widoczny i obfitszy. Można rozpoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka---wychodzi na to ze jest roznica i to spora...no ale czekam do jutra.. mam stresa... dziewczyny musi byc wszystko dobrze prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybee------- la la la la la la la la la la la la la la la la ........... 🌻 🌻 🌻 GRATULACJE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam wczoraj u gina :-) 8tydzien! :-D usg za 3-4 tyg. dostalam skierowanie na szereg analiz z krwi + mocz i cytologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusia---la la la;) ale rowno idziecie ze staraczka:) a teraz mialas usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg dopiero za 3-4tyg. i dobrze, nie chcialam tego dowcipnego... a po badaniu gin stwierdzil ze wszystko jest oki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super! ciesze sie:) teraz sie oddalam..musze cosik zalatwic... milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kochane, ja tez jestem uzalezniona od naszego topiku! ale to bbb mile uzaleznienie :-D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcze normalna strona :D Maybee - a ja ciemna baba z prowincji myślałam, że da się przeskoczyć stronę długimi postami ;) Balerinko witaj :D Pewnie dalej męczysz się z grypą. Trzymam kciuki, żeby @ nie pojawiła się :) I żeby temperatura była podwyższona od ciąży, a nie od grypy. Ja tez chcę dzieciatko - Balerinka ma rację z picem wina i zażywaniem lekarstw. Chyba że bierzesz lekarstwa tylko rano, wtedy malutki kieliszek wina na noc może tak bardzo nie szkodzić. Ale lepiej uważać na połączenie alkoholu z tabletkami. Staraczka ❤️ Tantusiu - to już 8 tc :D Ale ten czas leci. Wydawało mi się, że kibicowałyśmy Ci zaledwie kilka dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×