Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

tofikowa-----a nawet gdyby, to co nie mozna??? pracownik nie maszyna tez musi na chwile od pracy sie oderwac..... a widac ze dyrektor Cie ceni skoro nawet z chorobowego wzywal! nie martw sie nawet jesli, ewentualnie przygotuj sobie odpowiedz, gdyby Cie o to zagadnal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co ja raz Tofikowa zrobiłam: szukałam sobie czegoś na temat owulacji... znalazłam strone a Moj Dyr własnie podszedł do mnie a na mnitorze duży napis:- OWULACJA czym jest dla kobiety\" on sie spojrzał na manie ja na NIego, czerwona sie zrobiłam ze ho,ho,ho!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
pa dziewczyny do jutra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce dzieciatko---🖐️ moze zaczernisz sie?:)zeby nikt sie nie podszyl czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam... nie no jak nikogo nie ma to nie napisze jaki byl wynik:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee pisz,kochanie jaki wynik❤️ Czekam z niecierpliwoscia, mysle, ze masz dobre wiesci 🌼 Tak jak Tantusia,spiewam Ci dla zachety la,la,la,la,la,la........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak... wynik wynosi..... 2484:D cud!!! 2-3 tydzien :D zadzwonilam odrazu do mojej ginekolog i mowie ze wyglada na to ze ejstem w ciazy...a ona sie pyta kiedy poronilam i mowi ze to niemozliwe,ze napewno nie ejstem w ciazy i zebym zrobila jutro takie badanie ktore sie nazywa beta... i tu jej przerwalam mowiac ze wynik beta hcg mam wlasnie przed soba:) no to ona pyta jaki wynik...wiec jej mowie..aona na to...łaaaaaaał....;) pytam czy mam brac luteine lub duphaston ale powiedziala ze narazie mam nic nie brac...ze ona musi pomyslec... mam isc do niej w czwartek na 13 a jutro kazala mi zrobic jeszcze raz badanie beta hcg tylko w zupelnie innym laboratorium dla potwierdzenia... kurcze przeciez nie mogli sie az tak pomylic..prawda??? mam w sobie tyle skrajnych uczuc.. ciesze sie i boje jednoczesnie... brak mi slow byle do jutra:) trzymjacie mocno kciuki😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa, ale wtopa z dyrektorem hi,hi,hi. Adrenalinka podskoczy i najgorsze to zazenowanie. Nie przejmuj sie,nawet jak widzial strone , to nic ne powie, bo co mialby powiedziec\"czesto trzyma Pani nozki w gorze\" :-D. A tak, teraz w pracy masz przygotowane przedpole dla ciazy:-) Zreszta, jak zauwazyla Tantusia masz mocna pozycje w pracy wiec nie masz co sie martwic 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) maybee, natychmiast podawaj wynik, lecialam z jęzorem do pasa i myk właczyłam komputerek............a ty teraz nam nie powiesz, nu nu Cokolwiek by to było GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAACJEEEEEEEEEEEEEE;) ( juz podejrzewam co;)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEDZIAŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM TRAAAAAAAAALALALALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GRATULAAAAAAAAAAAAAAAACJEEEEEEEEEEEEEEEEE🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEYBEE G R T U L C J E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK SIE CIESZE, CHCIALABYM CIE USCISKAC!!!!!!!!!!!!!!! TRZECI NASZ CUD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE KOCHANE!!! 😍:) teraz tylko do jutra...zeby potwierdzic.. bo mysle ze sie potwierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochlonelam troche i przeczytalam meybee caly Twoj post. Jasnie ze NIE POMYLKA!!!!!!!! Na 100 % jestes w ciazy!!! ❤️ Albo jest beta hcg we krwi i ciaza jest albo go nie ma i ciazy tez nie ma. Miano beta HCG zalezy od wieku ciazy i narasta lawinowo, podwaja swoja watosc i tu juz nie wiem, czy co dzien a nie chce Cie wprowadzac w blad.Jak doczytam to Ci napisze Jeszcze raz serdeczne gratulacje z zyczeniami powodzenia. To jestes czerwcowka czy lipcowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella---lekarka chyba byla w jeszcez wiekszym sozku niz ja bo probowala mi wmowic na poczatku ze to zostalo po tamtej ciazy... ale jej mowie ze po poronieniu robilam kontrolnie beta hcg i bylo juz tylko 3,4 wiec powiedziala zebym zrobila w zupelnie innym laboratorium bo oni sie czasem myla... chyba bym sie zastrzelila jakby sie okazalo ze to pomylka..albo jakbym znowu stracila swoja dzidzie... wtedy na poczatku ciazy mialam wynik 68,9 wiec teraz jest duuuuzooo wyzszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze wie:) pojechal ze mna po wynik:) tez jest w lekkim szoku:) wsiadlam do auta nic nie mowiac i powstrzymujac calych sil usmiech i wreczylam mu wynik...zaniemowil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybee GRATULUJĘ!!!!!! BARDZO CIE PROSZE TERAZ O PRZESŁANIE MI FLUIDKÓW CIĄŻOWYCH-i to raz dwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querilla---:)dziekuje🌻 juz przesylam******************************************************** ************************************************************************* ************************************************************************* 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UAKTULANIA TABELKĘ dla Ciebie MAYBEE 🌼 Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 :( 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............3 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań............Poród........Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.Maybee..................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje MAYBEE, a teraz wracaj do Męża i cieszcie sie takim dniem...7 listopada.....SZCZĘŚLIWA LICZBA DLA CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do BELLa36, widze ze dysponujesz wiedzą. to test ciążowy nie jestem penikiem co do ciąży? przepraszam za moze banalne pytanie,ale sie nie znam. Rouzmiem ze BETAHCGto jest składnik krwi i gdy jest wysokie to jest sie w ciąży a gdy niskie to sie nie jest? jakie są ramy? od ilu jest sie w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............3 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.Maybee...........Ula.........23......................................?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy powinnam sie juz znalesc w tej tabelce...ale skoro juz mnie tam wpisalas to msuze zostac:) ja mam na wynikach takie kryteria max 2,7 tydz.ciazy mIU/ml 1-2 16-156 2-3 101-4870 3-4 1110-31500 itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...ide do mezulka:) milego wieczorku dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×