Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA RADY, na razie sobie odpuściłam te badania poczekam do stycznia. MAYBEE MUSZELKO-trzymam kciuki zevy sie udało, bo i tak sie na pewno uda....❤️ ja mam doła bo mnie PIERSKI bola a te niby kłucia to chyba było jakieś wzdęcie... sniło mi sie ze jestem w ciąży-ale fajny sen, szkod aze to tylko sen.... BELLA ja jestem zakochana w TUNEZJI 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć QUERRILLA Zaraz Cię wyciągnę z tego dołka :D - jedynym objawem ciąży mojej kumpeli był ból piersi, czekała na @ dość długo (cykle ma bardzo nieregularne) - bo do 40 dc. Wtedy zrobiła też test. Teraz jej syneczek ma 2 latka :) Więc dopóki nie ma @ jest zawsze nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOFIKOWA, jak zwykle jesteś tą dusza pocieszycielską :D MNIE TAK bolą zawsze piersi ze biegac nie mogę i kołdry kłaśc na nie...:( :( Na rezie byłam dziś w labolatoruim i duzo kasy chcieli, boję ste tego stycznia ze te badania Nas dużo pieniążków wyniosą a wiadomo po ŚWIĘTACH I Sylwestrze jest ciężko.. CZY KTOŚ Z WAS WIE : 1. CENE BADANIA NASIENIA 2.CZAS OCZEKIWANIA NA DIAGRAM TZN WYNIKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie orientuję się, ile kosztuje badanie nasienia i jak długo czeka się na wyniki. Zrobiłaś dzisiaj badania na cytomegalię i toksoplazmozę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa----okropnie bola mnie piersi,czesto siusiam i mam apetyt...zupelnie jak wtedy gdy bylam w ciazy... co do przeczuc to sama nie wiem...raz mysle tak raz tak Querilla---mojej kumpeli maz robil badanie nasienia i kosztowalo cos ok 50 zl tak plus minus..nie pamietam dokladnie ale chyba powyzej 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
Tofikowa nie miałam wczoraj winka, ale dzisiaj sobie w Biedronce kupie, hihi,jakiegoś kwacha. ja tez poprzednim razem zaszłam w ciążę w 22dc. przy 30 dniowym cyklu,i nie starałam sie specjalnie, a teraz wychodzę z siebie i na okrągło molestuje ten internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOFIKOWA -NIE ROBIŁAM cytomelagi ani taxo robiłam sobie wymaz z oka bo chyba mam na coś uczulenie i mam oczy jak KRÓLIK... Maybee-DZIEKI, własnie znalazłam na internecie ile kosztuja te badania. ciekawe tylko ile się czeka na wynki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee - bardzo fajny hipcio :) Ja tez chcę dzieciatko - :D A tak poważnie, na wzmocnienie endometrium lepsze jest czerwone wino wytrawne, czy może być np. półsłodkie ? NIe lubię wina wytrawnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
ja słyszałam że wytrawne, ale możesz półwytrawne pic ono jest troszke słodsze, chociaż półsłodkie tez może dać efekt sa w końcu tez czerwone,powiem Ci że moja siostra w ciąży miała zalecone picie winka, jedną lampkę czerwonego, niby to lepiej wpływa, ona mieszka zagranicą juz długo,ok.10 lat, i mówiła mi jeszcze ze powinnam nogi 15 minut w górze trzymać po przytulankach,cos w stylu świecy, i że mąż mój musi wypić szklankę coli godzine przed, w ogóle jak to piszę to sie sama do komputera śmieję, ale ona na poważnie mi to mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO JA TEZ CHCE DZIECIĄTKO- tez słyszałam o tym winie i o coli dla MĘŻA, tzn gerenralnie kofeina zawartaw coli czy kawie polepsza NIBY ruchliwośc plemników...hm ciekawe czy to zostało potwierdzone naukowo??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
hahaha, musimy kogoś spytać, moja siostra ma zdrowe dziecko, stosowała się niby do tych metod, ja spróbuję za miesiąc bo mnie lekarz rozczarował tym małym endo kuźwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja siostra ma rację z tym trzymaniem nóg w górze po seksiku (można też podłożyć pod pupę poduszkę) - taka pozycja sprzyja przemieszczaniu się plemników. A jak wstaniesz, to nasienie w większości wypływa, a to co zostanie w środku musi pokonywać drogę \"w górę\" czyli ma trudniejszą wędrówkę ;) O wpływie coca-coli na ruchliwoś plemników też słychałam, ale nie wiem, ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do picia wina w czasie ciąży, to nie wiem, co myśleć. Z jednej strony czerwone wino bardzo dobrze wpływa na srece, trawienie, endometrium, ma dużo przeciwutleniaczy, ..., ale z drugiej strony lekarze (przynajmniej w Polsce) zalecają bezwzględne powstrzymanie się od picia jakiegokolwiek alkoholu (ryzyko uszkodzenia płodu). I bądź tu człowieku mądry :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
właśnie bądź tu mądry, ona mi mówiła że jest nawet zalecane może u niej tak, u nas tez nie słyszałam, ona prawie codziennie piła przez całą ciaże,no dobra najpierw musimy zajść!!! to chyba główny jak na razie cel, ja do swojego gina na poczatku grudnia idę, ciekawe co teraz wymysli,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa masz racje..co lekarz to inne zalecenia. MoJEJ kOLEŻANCE lEKARZ NAWET NAKAZAŁ CODZIENNIE W CZASIE CIĄŻY mały kileiszek czerwonego wina ..... JA TEŻ CHCE DZIECIĄTAKO głowa do góry!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba w tym cyklu przetestuje nogi w gorze po sexiku, ostatnio tak sie bawiliśmy z Meżem ze trzymał mi nogi w gorze...no to teraz w tej sytuacji tez musi wstać z łożka i trzymac mi nogi..ale bedzie ubaw po pachy coś czuje..weselej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
dzięki QUERRILLA ale moja głowa ma juz tyle myśli że sama mi opada, jem sobie właśnie ciasto z wisienkami nasączonymi alkoholem, mniam mniam, może to pomoże mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
w ogóle mój mąż wierzy że małe endo nam nie przeszkodzi, ja już prawie po dniach płodnych, za dwa tygodnie sie okaże,ale nie robię sobie nadziei.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dyrektor siadł na chwilę domojego kompureta i chyba wlazł na tą stronę, kur.... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOFIKOWA, o kurde w morde???!! a moze nie wszedł na Nią???? Moj tez se czasem zerka ale ja zawsze zmaykam okienko jak odchodze od kompa... wcale nie musiał zajrzec, moze sie tak tobie wydawać... JA TEZ CHCE DZIECIĄTKO- pewnie nie dajcie sie zwariowac endo....ZOBACZYCIE pokonamy wszystkie te pseude przeciwności i bedziemy jeszcze niedługo czytały te nasze rozważania siedząć w fotelu z WIELKIMI brzuchami!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
o ja pier..............., moze nie zna sie? bo mój to mało co wie, o co w kompie chodzi.i na szczęscie pojechal gdzies sobie,dlatego piszę, bo mam chwilke, ale zaraz do domciu musze lecieć, a tam noestety intenetu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa zna się, bo nagle miałam tę stronę wrzuconą du Ulubionych. Już wykasowałam. Ale obciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
QUERRILLA marze o tym, i życze nam wszystkim żeby jak najszybciej to sie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
mozesz mieć problemy z tego powodu tofikowa? przykro mi .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×