Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

apropo wróżenia, w telewizji wróżka powiedziała ze dziś o 10.30 księzyc przechodzi w koziorożca i od tej godziny wszystko każdemu ma wychodzić, jak coś kupi to bedzie sie trzymało długo, ze dużo kasy ma zarobić i t.d. ja ubieram o 10.40 buty bo chciałam sie przejść do miasta a tu trzeas szczelił zamek w kozaku, a ze jestem u mamy w domu dziś i nie mam innych butów więc musiałam iść w mamy 2 numery większych butach do sklepu kupić nowe buty, pani w sklepie sie smiała ze wziełam buty na mniejscu bo odrazu je ubrałam a mamy buty spakowałam do pudełka;) a jeszcze postanowiłam ze jak sie juz ma te 30 lat to pasuje coś zmienić w sobie no i obciełam włosy na krótko, mężowy wyslałam mmsa ze zdięciem i mu sie nawet podoba;) ( mąż pojechał na konferencje do Poznania;()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, co by sobie tutaj kupic, zeby sie trzymalo:PMoze przyssawke;) Mnie dzisiaj bardzo boli gardło i mam nadzieje,ze ten ból sie nie bedzie trzymał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello jest tam jeszcze ktos? No tak Kosona to moze w zwiazku z ta wrozka dzisiaj dobry dzien na robienie dzidzi. Selena hello Babki piszcie cos bo ja tu do Was zawitalam ale cos cienko, kto tu sie najwiecej udziela , meldowac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam:) ojej a co tu znowu takie pustki? dziewczynki gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :D Szczególnie witam nową koleżankę Ladybird73 Nie chcieli mnie w szpitalu ;) z czego strasznie się ucieszyłam. Kazali mi czekać jeszcze tydzień, jeśli mi nie przejdzie, wtedy mam zgłosić się na izbę przyjęć. Przyjmował mnie taki przystojny, młody lekarz - siedziałam u niego na izbie prawie godzinę :) Potem przyszli laryngolog i neurolog, przebadali mnie i nie stwierdzili, dlaczego tak strasznie boli mnie głowa - to już 1,5 tygodnia ! I żadne tabletki nie pomagają ! A do tej pory może 2 razy miałam ból głowy i to tylko 2-3 godziny. I ku.... mać znowu miszę wstrzymać się ze staraniami. Ale dość narzekania. Maybee ❤️ Tantusia ❤️ Staraczkaa ❤️ jak się czujecie ? Rosną Wam brzuszki ? :) Nicolla 🌻 - podoba mi się Twoja stopka :) Bella36 - piękny słoń :D I jak większość wizerunków słoni, ma uniesioną trąbę ;) Kiedyś z koleżanką zastanawiałyśmy się, dlaczego przedstawia się słonie z uniesionymi trąbami, a nie opadłymi :D Wtedy szystko kojarzyło nam się z seksem :D Peppetti - jesteś odważna, że zdecydowałaś się na operację przegrody nosowej. Ja mam tak krzywą przegrodę, że nie mogę oddychać swobodnie nosem, ale za bardzo boję się operacji. Taki tchórz ze mnie ;) Selenka32 Sss1982 QUERRILLA Kosona Kawiarenka Muszelka1 ❤️ i dla czałej reszty starających się dziewczyn 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ladybird73 :D Też rano nie mogłam wejść na forum. Wczoraj nie było mnie w pracy, długo byłam też na L4, więc- jako uzależniona od tego topiku - nie mogłam się doczekać, aż sobie z Wami poplotkuję. Siadam przed komputerem, kawka już zrobiona, a tu Kafeteria nie działa. Ladybird73 - na którym etapie starań jesteś - testujesz w najbliższym czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa, czytalas juz nasze wpisy...chyba nie mialas jeszcze czasu.... BARDZO NAM CIE BRAKOWALO !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tantusiu :D Pobieżnie przeczytałam zaległe wpisy ;) Ale dopiero w poniedziałek zajmę się tym na poważnie hi hi hi :) Prezes z Prezesową jadą na 2 tygodnie na wczasy i będę miała w pracy pełny luz. Tantusiu - jak się czujesz ? Pewnie jesteś wciąż senna i zmęczona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano jeszcze tak....meczace to zmeczenie...ale wzielam sobie tydzien L4 wypoczynkowego wiec sie relaksuje, spie, chodze na spacerki...cudownie jest :-D we wtorek wracam do roboty, ale jak sie tylko gorzej poczuje od razu biegne na zwolnienie...dzieciatko jest wazniejsze niz jakakolwiek praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tofikowa-🌻:) a no rosnie mi brzuszek...i cos jeszcze;) we wtorek ide na usg...juz nie moge sie doczekac:) chorobska ustepuje pomalu tylko kurcze jak smarkam to raz z jednej ,raz z drugiej dziurki leci mi juz krew...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe koleżanki. Faktycznie cosik rano kafe padło ale na szczęście już jest ok. Jak tam nasze mamusie? A nie zapominając o naszych wszystkich staraczkach jak tan dzisiaj chumory. A mnie ok - wczoraj odebrałam już prawo jazdy i jeździłam już do pracy itp, a poza tym jestem ledwo żywa bo pracowałam ostatnie 2 nocki pod rząd, więc może teraz chociaż prześpię się z godzinkę nim odbiorę synka z zerówki. sss1982 - III gr. tak jak pisały koleżanki nie jest dobrą grupą, I jest najlepsza. tofikowa - dziękuję 🌻 Pozdrawiam i jakbyśmy się nie czytały dziś to \"skutecznej\" nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maybee :D To już drugie USG ? Czy pierwsze ? Masz jakieś przeczucia co do płci ? Ja bym wolała chyba dziewczynkę, chociaż za chłopca też bym się nie obraziła ;) Życzę zdrówka 🌻 Nicolla ❤️ właśnie nieświadomie przypomniałaś mi, że muszę wymienić prawo jazdy :D Już od 2 lat mam inne nazwisko i inny adres. Ile teraz płaci się za prawko jazdy ? Wymiana będzie chyba podobnie kosztowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybee - dziękuję 🌻 tofikowa - proszę bardzo. Prawo jazdy to koszt 71zł. + 7 opłata skarbowa. Płaci się przy składaniu wniosku a nie jak kiedyś przy odbiorze. Ps. za nieaktualne prawko bywa że wlepiają karę. Myślę, że cena faktycznie może być podobna. Ps. w stopce możecie zobaczeć mojego "starszaka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla - dziękuję 🌻 Myślę, że kary wle4piają w przypadku, gdy nie wymieni się papierowego prawka na plastikową karę. Przynajmniej tak się łudzę ;) Masz słodkiego synka - sądząc po zdjęciu, pewnie wyrośnie z niego ratownik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa - napewno będzie wszystko ok. A co do msynka to dziękuję bardzo - ratownik a wiesz, że może, on uwielbia wodę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla - a Maciuś jak zapatruje się na ewentualne rodzeństwo ? Pewnie wolałby braciszka ;) Ostatnio zadzwoniła do mnie koleżanka ze studiów i przyznała się, że jest w 6 miesiącu ciąży :) To już jej 5 ciąża (2 straciła i dlatego nie chciała nic wcześniej mówić). Najbardziej zachwyciła mnie reakcja jej 4 letniego synka na wieść o tym, że będzie miał braciszka. Powiedział koleżance, że on już teraz kocha jej brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam uciekać z kafe, bo nagle szefostwo się zjechało, niestety tak to bywa w pracy. A wolę nie ryzykować, niezłe byłyby komentarze gdyby podglądneli jakie sobie forum wybrałam. Jeżeli chodzi o starania, to wczoraj dostałam @, próbuję 2 cykl. Mam 7 letnią córkę i chciałabym drugie dzidzi. I wiecie co tak sobie wykombinowałam że najlepiej jak urodzę na początku wakacji, termin odpowiedni i w ogóle super. Tylko niestety, a może stety natura kieruje się swoimi prawami. I \"dupa blada\" na rodzenie w wakacje nie mam szans... Z pierwszym udało się dość szybko, chyba w 2-3 cyklu, więc na razie nie panikuję, ale nie wiem to było tyle lat temu. Jak zaczęłam czytać to forum to włosy zaczęły mi się jężyć na głowie jakie kłopoty można mieć z zajściem. A pierwsza blokada to chyba psychika, im bardziej się chce tym gorzej i bardziej boli rozczarowanie. Dobra ale elaborat wystukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁAM JUZ TU
DOKŁADNIE LADY BIRD ZGADZAM SIĘ Z TOBA BLOKADA PSYCHICZNA JEST TEZ INHIBITOREM. ZNAM PARE PRZEBADALI SIE JAK TYLKO MOZNA DOKŁADNIE I ON I ONA LEKARZE POWIEDZIELI ZE SĄ ZDROWIMI MŁODYMI LUDXMI A DRUGI ROK SIE STRARAJA I JAK CIAZY NIE WIDAC TO NIE WIDAĆ. wiec czynnik psychiczny jest bardzo ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa - powiem Ci szczerze, że to właśnie Maciuś jest naszym motorem o dziecko - bo już tak długo o nie prosi, miał 3 latka jak zaczął o nim mówić- chcieć. A teraz i my zachcieliśmy. A co do puci to Cię zaskoczę bo Maciuś chce siostrzyczkę i przechodzimy batalię tłumaczeń, że braciszka taż jest mieć fajnie - ale taraz już mówi, że najważniejsze żeby dzidziuś już był i zdrowy. Maciej już wszystko ma poukładane - gdzie chciałby żeby stało łóżeczko, gdzie położyć ubranka itp. Dużo o tym rozmawiamy. On już bardzo chciałby pomagać i zajmować - zabawiać dziecko. Bardzo na nie czeka - tak jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa----to juz drugie usg na pierwszym widzialam pecherzyk ciazowy ktory mial 14,5 mm;) teraz zobacze dzidzie z raczkami i wogole:D ladybird----zgadzam sie ze czynnik psychiczny jest tutaj baaardzo istotny jak zreszta w wielu sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird73 i Byłam Już Tu - macie 100 % rację z blokadą psychiczną. Im bardziej się chce dziecka, tym częściej zdarzają się problemy z zajściem w ciążę. I nie chodzi o kwestie zdrowotne, ale coś się dzieje w organiźmie kobiety i nie dochodzi do zapłodnienia. Mijają kolejne cykle, kobieta coraz bardziej pragnie dziecka, napięcie psychiczne rośnie, seks zaczyna być tylko mechaniczną czynnością, znowu brak ciąży i kółko się zamyka. Natomiast dziewczyny, które nie chcę zajść w ciążę tak często wpadają. I gdzie ta sprawiedliwość ;) Nicolla - widzę, że masz bardzo mądrego synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee - jejku, ale masz fajnie - zobaczysz sojego dzieciaczka, usłyszysz serduszko ... Aż mi się łezka ze wzruszenia zakręciła w oku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest dziewczynki gdzie tu sprawiedliwość......No cóż na to nie mamy wpływu. Moja córa też chciałaby rodzeństwo no i my też nie chcielibyśmy żeby była jedynakiem, trochę duża różnica wieku, ale tak niestety się nam złożyło. Zdziwiła nas tym iż stwierdziła że chciałaby brata, byłam pewna że wolałaby siostrę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird73 - jednak dzieci potrafią zaskoczyć ;) Zawsze mi się wydawało, że chłopcy bardziej chcieliby brata, a dziewczynki - siostrzyczkę. A tu zupełnie odwrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×