Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Kochane auktualniam tabelkę: Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..............3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań..................0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk..................4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B................0 7.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek..............2 8.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.....................1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton....................1 10.Kosona.........Agnieszka.......29......Kraków..................3 11.bella36....... ..Agata............37......malopolska..............2 12.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30........ok.Łodzi...............0 14.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 15. QUERRILLA ......................27.......POMORZE .............7 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie.......5 17.sss1982............................24.......świętokrzyskie......5 18. Muszelka1........................26........Wrocław.............2 19. Magge.............................27........W-wa.................2 20.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin..............4 21.pati35.............................35........Chorzów...dwa lata. ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1....................?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1.............21/06/2007...? 3. Nicolla..........Anna......... .26............2.............24/08/2007...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla G R A T U LA C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witamy nowe dziciatko doslownie i w przenosni [ serce] ❤️ ❤️ Cudowny dzien na taka wiadomosc ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosci, ktora dostrzega piekno malych rzeczy.... Nadziei, ktora nie gasnie, kiedy marzenia wydaja sie zbyt dalekie.... Pokoju, ktory koi, gdy wszystko wyprowadza z rownowagi .... Wiary, ktora daje oparcie, kiedy bezradnosc przeraza.... Tego Wam i sobie zycze WESOLYCH SWIAT !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla gratuluje- ciesz się z takiego Daru i dbaj o siebie. ja prosze o wykreslenie mnie z tabelki. Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..............3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań..................0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk..................4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B................0 7.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek..............2 8.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.....................1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton....................1 10.Kosona.........Agnieszka.......29......Kraków..................3 11.bella36....... ..Agata............37......malopolska..............2 12.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30........ok.Łodzi...............0 14.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 15. Anastazja123....................26......świetokrzyskie.......5 16.sss1982............................24.......świętokrzyskie......5 17. Muszelka1........................26........Wrocław.............2 18. Magge.............................27........W-wa.................2 19.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin..............4 20.pati35.............................35........Chorzów...dwa lata. ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1....................?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1.............21/06/2007...? 3. Nicolla..........Anna......... .26............2.............24/08/2007...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella36 - Dziękuję bardzo. Dbać o siebie na pewno będę. Zaraz po świętach umówię się do ginekologa. Jestem (śmy) tacy szczęsliwi. Ale starszakowi powiemy pewnie dopiero po usg. Już nie mogę się doczekać. ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
querrilla - Dziękuję. A kiedy otrzymacie wyniki z badań w K.N? Mam nadzieję, że też wam się uda - choć nie ja jestem tego pewna i życzę wam tego z całego serduszka, a teraz nawet dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla witaj . Caluski i usciski dla Ciebie ❤️ Wlasciwie to ja tez powinnam wypiasac sie z tabelki... staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..............3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań..................0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk..................4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B................0 7.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek..............2 8.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.....................1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton....................1 10.Kosona.........Agnieszka.......29......Kraków..................3 12.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30........ok.Łodzi...............0 14.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 15. Anastazja123....................26......świetokrzyskie.......5 16.sss1982............................24.......świętokrzyskie......5 17. Muszelka1........................26........Wrocław.............2 18. Magge.............................27........W-wa.................2 19.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin..............4 20.pati35.............................35........Chorzów...dwa lata. ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1....................?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1.............21/06/2007...? 3. Nicolla..........Anna......... .26............AT WESOLYCH SWIAT dla wszystkich dziewczyn z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
czesc dziewczyny, nie odzywalam sie dlugo, bo nie chcialam sie nakrecac, i podzialalo,w wigilie zobaczylam dwie kreseczki, dalej w to nie wierze, bardzo mi przykro z powodu maybee,wesolych swiat,zebyscie i wy mogly sie cieszyc dwoma kreseczkami.trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
poprawiam tabelke NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..............3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań..................0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk..................4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B................0 7.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek..............2 8.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.....................1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton....................1 10.Kosona.........Agnieszka.......29......Kraków..................3 12.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30........ok.Łodzi...............0 14.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 15. Anastazja123....................26......świetokrzyskie.......5 16.sss1982............................24.......świętokrzyskie......5 17. Muszelka1........................26........Wrocław.............2 18. Magge.............................27........W-wa.................2 19.pati35.............................35........Chorzów...dwa lata. ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1....................?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1.............21/06/2007...? 3. Nicolla..........Anna......... .26............AT 4.ja tez..........Ania............24............29.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce dzieciatko - G R A T U L A C J E To drugie dzieciatko w te swieta.❤️ Cieszcie sie dziwczyny takim darem i dbajcie o siebie i malenstwa. Wesolych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcę dzieciątko-również gratuluje. ile się w sum ie starałaś? chyba dobrze wpływa nie nakrecanie się??? ja również wypusuje się z tabelki, i nie bede sie tu udzielać jak kiedyś... święta miałam smutne...a jutro do pracy. jestem (smy) po badaniach i wizycie. Trzymajcie się Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po świętach. Najszczersze gratulacje Nikola , ja tez chcę dzieciątko ❤️❤️❤️ Muszę wam coś powiedzieć ........chyba mi tez sie udało......Mam nadzieję!!!!!!! Według moich obliczeń owu miałam jak sie okazało 5 dni przed @. @ miałam dostać 22.12.2006. nie mam jej do dziesiejszego dnia. Robiła test w 23 ,ale wyszła jedna krecha, ale sie nie załamuję bo może za wcześnie go zrobiłam skoro tak późno miałam owu.Objawów ciążowych jako takich nie mam. Tylko ból podbrzusza jak na @ od kilku dni i okropny apetyt. Zjem coś i zaraz burczy mi w brzuchu. Za to zero bólu piersi i mdlości. Trzymajcie kciuki za mnie.Jełi mi się udało to będę tĄ TRZECIĄ ŚWIĄTECZNĄ MAMUSIĄ!!!! Querrilla co sie wydarzyło w tej klinice? Jakie badania przesziście? Już coś wiecie? DLA WSZYSTKICH ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Przyszłam dzisiaj do pracy zła na cały świat, że w biurze tylko ja muszę pracować między świętami a Nowym Rokiem, włączyłam komputer, patrzę na Kafe, co u Was słychać, a tu taka wspania wiadomość :D Nicolla oraz Ja tez chce dzieciatko --- GRATULACJE ❤️ :D :D :D Ale macie wspaniały \"prezent świąteczny\" ;) Buziaki dla Was i Waszych Maleństw. Dla takiej wiadomości warto było dzisiaj przyjść do pracy :D Tak się cieszę :D Sss1982 - trzymam ze wszystkich sił kciuki, aby Twoje przeczucia się sprawdziły :D Querrilla ❤️ głowa do góry i nie martw się na zapas - będzie dobrze ❤️ Trzeba wierzyć, bo czasem wiara czyni cuda ... Czy macie już wyniki badań ? Peppetti - życzę zdrówka Twojemu synkowi. Mam nadzieję, że już czuje się lepiej. OLKA M - witam nową staraczkę :D Trzymam kciuki za Ciebie, abyś szybko ujrzała 2 kreski na teście. Wpisz się do tabelki (jeśli oczywiście chcesz ;) ) Bella36 🌻 Tantusia 🌻 Kawiarenka 🌻 Selenka32 🌻 Muszelka1 🌻 Ladybird73 🌻 Dziewczyny, miałam taki młyn w pracy przed świętami, że nawet nie złożyłam Wam życzeń świątecznych :o Chciałabym Wam życzyć, aby 2007 rok okazał się dla Was szczęśliwy i radosny, aby wszystkie Wasze marzenia spełniły się, a zwłaszcza abyście w przyszłym roku tuliły w ramionach Wasze nowonarodzone dzieci :) Maybee ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, że zakończyłam 1 cykl starań (uaktualniam tabelkę). @ mam dostać ok. 2-4 stycznia. Na razie żadnych przeczuć nie mam. Czekam spokojnie jeszcze tydzień. Co ma być, to będzie ;) NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..............3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań..................0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk..................4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B................1 7.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek..............2 8.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.....................1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton....................1 10.Kosona.........Agnieszka.......29......Kraków..................3 12.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30........ok.Łodzi...............0 14.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 15. Anastazja123....................26......świetokrzyskie.......5 16.sss1982............................24.......świętokrzyskie......5 17. Muszelka1........................26........Wrocław.............2 18. Magge.............................27........W-wa.................2 19.pati35.............................35........Chorzów...dwa lata. ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1....................?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1.............21/06/2007...? 3. Nicolla..........Anna......... .26............AT 4.ja tez..........Ania............24............29.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. querrilla - w stopce masz napisane, żę byliście w Klinice Niepłodności i pytałam jak szybko będą wyniki badań a potem chodziło mi o to, że trzymam za was kciuki, ze wszystko okaże się ok, tyle, że po nie zabrakło przecinka i głupio to brzmi. Miało być nie, Ja jestem pewna, że wszystko będzie ok i życzę wam tego z całego serca. Ja też - Gratuluję - dowiedziałyśmy się o ciąży w jednym czasie tyle, że z mojej OM rozwiązanie wypada na 24/08/2007. sss1982 - trzymam mocno kciuki za Ciebie. NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..............3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań..................0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk..................4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B................1 7.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek..............2 8.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.....................1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton....................1 10.Kosona.........Agnieszka.......29......Kraków..................3 12.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30........ok.Łodzi...............0 14.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 15. Anastazja123....................26......świetokrzyskie.......5 16.sss1982............................24.......świętokrzyskie......5 17. Muszelka1........................26........Wrocław.............2 18. Magge.............................27........W-wa.................2 19.pati35.............................35........Chorzów...dwa lata. ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1....................?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1.............21/06/2007...? 3. Nicolla..........Anna......... .26............2.............24/08/2007...? 4.ja tez..........Ania............24...........................29.08.2007....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss1982.-trzymam kciuki.....duzo sie spoźnia skoro dziś jest 27.12. no to sie załamałam, ja sie starałam najdłuzej i nic mi z tego nie wyszło...tzn nie zrouzmcie mnie źle...Gartuluje Wam....ale rozumiecie moj żal....zal ze niestety nie ma na nic reguły, ze im bardziej sie starasz im mniej myslisz tym szybciej zajdziesz... Dla mnie czas stanał ostatnio...to był najgorszy tydzien w roku...i nikomu nie zyczę takiego tygodnia a w szczegolności takiego tygodnia przeD wIGILIĄ. załuje bo mozna było w Nowym Roku pojsc......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez jestem w pracy miedzy Świętami, ale akurat z tego się ciesze bo w domu bym zwariowała..Chociaz Mój Mąż ma wolne... Dziś w pracy nie było za duzo telefonów....i zrobiłam swoje co miałam zrobić...... Musze zebrac siły zeby Wam napisac o wszytskim, a szczegolnie Tobie Bello..na razie jestem a raczej staram sie byc wyciszona bo decydujaca diagnoze bede miała pozniej... -----ale na dzien dzisiejszy mam rade dla DZIEWCZYN KTÓRE STAraja SIE OKOŁO 7MCY, Jezeli Wam Wasz lekarz powtarza ze z Wami jest wszytsko w porzadku,a Wy nadal nie zachodzice w ciaze-to moze trzebaby zmienic lekarza. ------a druga rada decyzja o leczeniu niepłodności jest bardzo odpowiedzialna, ja sobie nie zdawałam do końca sprawy z niej...i chyba nie byłam gotowa na to wwszytsko...moze mogłam poczekac jeszcze 5mcy a tylko zmienić lekarza gin na innego. Teraz płacę za swoją niecierpliwość i chyba lekkie nie zdawanie sobie sprawy... Moze co niektóre mnie nie zrozumiecie , ale to moje osobiste odczucia. najgorsze jest to że źle mi z tym wszytskim i ze dawno tyle nieprzepłakałam...a niestety wada jest u mnie nie u Męża..czuje sie wybrakowana i niewartościowa i nie godna tego Małżeństwa...dziś jakoś łatwiej mi o tym mówić..ale jeszcze w zeszłym tygodniu całe 2 godziny powrotne z kliniki ryczałam jak bóbr i pokłóciłam się z Mężem..Mamy ciężki czas teraz.Moze powiecie że super że z Mężem jest dobrze, bo FACETA tak łatwo sie nie leczy?! ja odpowiem że ciesze się, Moj Mąż jest bardzo płodny, wskaźnik ma bardzo większy od przeciętnej....a ja zaczełam wątpić w NASZE Małżeństwo a raczej w cel jego. Tegoroczna kartka Świateczna wypisana przeze mnie do Męża była uboższa w zyczenia i marzenia....czuje sie jak wybrakowane koło u wozu, które jest tylko ciężarem....A sprawiedliwośći nigdy nie było...i wogóle w nic chyba nie wierzę -przynajmniej od tygodnia... Moja Mama dała mi na szczęście różaniec- bo mówi że gdy ona miała zdiagnozowanego raka zdarzył się cud i ten różaniec miała przy sobie a teraz mi go przekazuje...Gdy nie ma zdrowia konczy się wszytsko-praca, dom....pieniądze.... Wiec cieszcie sie Wszyskim co macie, bo nigdy nic nie wiadomo. Pragne by ten rok sie skonczył jak najszybciej....bo nie ma nic w nim o czym bym chciała pamietać, chyba ze o cudonych chwilach na wakacjach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nic mi sie nie chce, a najbardziej chyba stronie od spotkan ze znajomymi, a sczegolnie ze świeżo upieczonymi Mamami. Moze to jest niedojrzałe z mojej strony, ale niech na mnie Moj Maz nie wymusza takich spotkan a tym bardziej w styczniu.... ale nie poddam sie łatwo, chociaz u lekarza u którego razem bylismy z Mężem łzy jak grochy mi leciały- a ja nienawidze pokazywac swojej słbośći a tym bardziej obcym ludziom.... Taka klinika i badania to równiez duże wyzwanie dla Męża i Małżeństwa......i jedni się sprawdzają w tych sytuajach a inni nie... oj dziewczyny ide poćwiczyć teraz na biezni moze to cholerstwo ze mnie wlezie. chce schudnąć do nastepnej wizyty u lekarza 3 kg-teraz zdrowie jest najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymajcie się i dbajcie o siebie w każdym stanie i sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla, ja też... - gratuluję Wam!!! Querilla, bella - mam nadzieję, że wykreślenie z tabelek nie oznacza, że nie będziecie tu zaglądać. Smutno tu byłoby bez Was. sss- trzymam kciuki za dwie kreseczki dziewczynki jestem właśnie podczas pierwszego cyklu starań :) Ale nie nakręcam się, bo coś mi się wydaje, że to będzie cykl bezowulacyjny :( zero śluzu. Nigdy nie miałam z tym kłopotów, a teraz jest strasznie sucho ...... mino, że to 14 dc. querilla - Nie wiem jakie masz podejrzenia odnośnie Twojego zdrowia, dlatego nie bardzo umiem Cię pocieszyć. Ale mimo to nie załamuj się, medycyna nie wszystko \'wie\'. Nasza natura jest bardzo przewrotna. Czasem lekarze wystawiają wyroki, a potem okazuje się że wszystko potoczyło się inaczej. Z całego serducha życzę Ci abyś jak najszybciej utuliła swoje dzieciątko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla w pewnym sensie czuje sie odpowiedzialna za Twoja decyzje odnosnie diagnozowania w klinice nieplodnosci.... Mysle, ze pod wplywem moich sugestii przyspieszylas decyzje o badaniach. Teraz jest Ci trudno i ciezko oswoic sie z mysla, ze badania okazaly sie niepomyslne dla Ciebie. Czujesz zal i rozgoryczenie. Czujesz sie gorsza, wybrakowana ,taka z 2 gatunku, nic nie warta.... ale to jest Twoje subiektywne odczucie.... Dla meza jestes ta sama, ukochana, wartosciowa kobieta, ktora poslubil. Nie zamykaj sie na niego. Jemu tez jest ciezko i pewnie nie radzi sobie z tym i nie wie jak Ci pomoc, a Ty zapewne nie ulatwiasz mu tego, bo zamknelas sie w sobie.Mezczyzni tacy sa, dobrzy, ale czuja i reaguja inaczej niz my chcemy i potrzebujemy.Mow co czujesz i NIE obwiniaj sie !!!!To wasz ciezki czas. Ale tak jest w zyciu...To jest wasz czas proby.... A to co was nie zabije to was wzmocni...szablonowe to, ale prawdziwe.Razem - tu jest jest moc i sila. I Twoja i jego. Wiem, ze dobrze pisac i radzic, jak problem nie dotyczy mnie bezposrednio...ale dasz rade, nie zamykaj sie w swoim bolu. Pamietaj, ze to nie Twoj , ale WASZ wspolny problem.To nie TWOJA wina. Odpowiedzi- Dlaczego ? - nie szukaj, bo i tak nie znajdziesz... Nie wiem na czy polega problem z Twoja fizjologia, chcesz to zachowac dla siebie - rozumie i szanuje to. Jednak spojrzyj na to z boku - wiesz w czym tkwi problem i tu skieruj swoja energie - na pokonanie go. Walcz !!! Tak jak sluszne, zauwazyla peppetti, dziasiaj medycyna potrafi rozwiazywac najtrudniesze problemy i zdzialac cuda. Lacznie z Twoja wiara i moca modlitwy ma moc sprawcza... Wiem, ze bedziesz mama...powtarzam Ci to jak mantere, ale tak bedzie! Nie boj sie isc do psychologa. Jak boli zab to stomatolog, jak serce to kardiolog. jak cierpi dusza pomoze psycholog / psychoterapeuta. Moze pisze zbyt osobiscie i emocjonalnie, ale czuje Twoje cierpienie i tak bardzo chce Ci dac/zrobic ...cos, zeby chociaz troche bylo Ci lepiej. Sciskam Cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny Święta Święta i po Świętach ....i tak to dokładnie u mnie wyglądało.... Na poczatek to G R A T U L A C J E dla mamuś świątecznych 🌻🌻🌻🌻🌻 querrilla - nie poddawaj się ❤️ domyślam się że początki są trudne asle trzeba wpisac walkę o Maleństwo w swoje życie dać jej na to miejsce ....Masz męża który jest z Tobą...i my tez jesteśmy z Tobą!!!! Ja dalej na antybiotyku a tu mi się szykuje wyjazd w górki do pensjonatu - idealnie bo i dni płonde i kicha ;( znów miesiąc przerwy mam tylko nadzije że uda mi się tym razem na dobre wyleczyć! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta, GRATULACJE Nicola i Ja tez.... kurcze ale wam zazdroszczę. ja dalej choruje, grypka od paru tygodni wyrostek mnie juz nie boli ( choc tyle), leże w domu mama się mną opiekuje ale cos kiepsko to choróbsko przechodzi, za 2 dni mam wesele brata, moja bratowa przyszła 4 miesiąc ciąży, miała troche komplikacji, wystraszyła nas bo krwawienia dostała w święta,ale lekarz stwierdził ze to stres i świąteczne przemęczenie, do tego przeprowadzka na inne mieszkanie i ze z maleństwem wszystko w porządku, pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie;) i wznawiam tabelke bo co zmienie wiek i cykl starań to ktoś mnie odmładza;) buźka NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..............3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań..................0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk..................4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B................1 7.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek..............2 8.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.....................1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton....................1 10.Kosona.........Agnieszka.......30......Kraków..................4 12.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30........ok.Łodzi...............0 14.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 15. Anastazja123....................26......świetokrzyskie.......5 16.sss1982............................24.......świętokrzyskie......5 17. Muszelka1........................26........Wrocław.............2 18. Magge.............................27........W-wa.................2 19.pati35.............................35........Chorzów...dwa lata. ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1....................?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1.............21/06/2007...? 3. Nicolla..........Anna......... .26............2.............24/08/2007...? 4.ja tez..........Ania............24...........................29.08.2007....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bello......🌼 Na pewno kazdy z Nas jest wpływowy na czyjeś rady czy sugestie, ale tylko pośrednio... Decyzja o klinice była tylko moją decyzją, a że okazała się złą to już inna sprawa...Może wysraczyło zmienić tylko lekarza, a nie rzucać się na głęboką wodę...Jak dla mnie za dużo ostatnio się wydarzyło a jestem tylko człowiekiem... Pięknie pisałaś, że to nie jest MÓJ problem tylko NASZ..Masz racje przez jakiś czas odsunełam się od Męża, to moja taktyka- że poradzę sobie sama...a tak mi żle i wstyd, że ze mną jest coś nie tak-wiecie jakie to okropne uczucie- widzieć zmartwioną minę Męża, czujecie że Ukochaną osobe opoźniacie w realizacji marzenia, że niby nie z Waszej winy ale macie problem z ciążą...Gdy wyszłam z kliniki jedna mysl mi w głowie świtała- po co to wszytko, nie jestem godna niczego, jestem nic nie warta i nie wiem czy jest sens Małżeństwa i wogóle w płaczu tyle niepotrzebnych słów Mężowi powiedziałam.... Następnego dnia przed Wigilia diagnoza z Kliniki potwierdziła sie bo byłam u innego lekarza, i znowu te smutne oczy Męża...Boże jakie to ciężkie jest- nie wyobrażacie sobie..... Bello masz racje musimy walczyć z tym...Codziennie dzwonie do Mamy by usłyszeć Jej kojący głos... Bello, nawey nie myśl że to za Twoimi sugestiami poszłam do kliniki. W pracy mam dobra koleżankę-równiez bardzo miłą i mądrą osóbkę ma synka 2,5 rocznego i doradzała mi że moze lepiej pojść i zbadac się dokładniej...a ja należę do klanu \"niecierpliwych\" i zdecydowałam się.... W sprawiedliwość nie wierzę i w sens, własnie obejrzałam Teleekspres gdzie dwoje ludzi (matka pijaczka i Ojczym) zostało skazanych za zabicie 4 letniego Synka- BOZE GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ- bo NIE ROZUMIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bello, bardzo Tobie dziękuję za bardzo miłe i tak potrzebne mi teraz słowa- jesteś dobrym człowiekiem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla wierzę że pokonacie wszelkie przeciwności! Bedę się o Ciebie modlić,abyś znalazła siłe do walki!!!!!!!!!!!!Wiem ,że gdy dowiedziałaś się o ciąży maybee czułaś radość i nadzieję. Teraz kolejne wiadomości o ciążach sprawiają Ci ból. Cierpisz, bo zastanawiasz się dlaczewgo to nie Ty. Ale nie trać nadzieji. Zaufaj medycynie........i Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać,że to jest mój już 38 dzień cyklu i @ nadal brak. Będę sie testować jutro. martwi mnie tylko mój ból pleców w dolnej części kręgosłupa. Ból okropny gdy siedzę,leżę, mniejsz gdy chodzę. Myślę ,że coś mi sie przestawiło w kręgosłupie.Ale do lekarza nie pójdę jeśli nie sprawdzę czy jestem w ciąży. Pozdrawiam Was serdecznie. Querrilla ❤️❤️❤️ Maybee ❤️❤️❤️ Nikola❤️ ja tez chcę ❤️ Bello❤️ i dla reszty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
czesc dziewczyny, mam nadzieje ze wam sie uda, Nicolla ja mialam @ 22.11.2006, w ogle lekarz powiedzial mi ze malo prawdopodobne zebym w tym cyklu zaszla, i jest, musze do lekarza sie wybrac, w nowym roku, mam pytanie pobolewal cie brzuch jak na @?? bo mnie pare dni bolal, ale juz nie boli, bralam no-spe, bardzo sie boje, caly czas nie dowierzam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka.....
ból w krzyżu jest tez objawem ciąży, ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokoszka a Ciebie bardzo bolały te plecy? Mnie bolą bardzo,aż mam wrażenie że ból promieniuje na brzuch. Jaki miałaś sposób na te bóle. ja też chcę..... mnie też boli brzuszek jak na @.Ale jeszcze nie testowałam. A to już mój 38 dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×