Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość anula.c
Witam Do alcia111: Dzięki bardzo za informację. A Pierożkomania to jest na 12 czy na 40 pieróżków? i ta waga kuchenna jak prezent to jest elektroniczna czy zwykła? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhawrot
Do miss agent bardzo dziękuję za przepis, wypróbuję, a jaki będzie efekt napiszę, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Anula C pierożkomania jest na 40 małych pierożków (wielkość jak tortelini) A waga jest zwykła ale jest fajna. Mikserek cappucin też jest świetny, warto zrobic 2 spotkania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhawrot
witam wszystkich. mam kłopot, bo chyba zepsułam sobie dzbanek do kompotu, ponieważ usłyszałam gdzieś, że można w nim zrobić świetny barszczyk, i owszem barszczyk był super, ale kompot w tej chwili również smakuje barszczem, czy można w tym temacie coś zrobić? czy dzbanek już na straty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Bhawrot nie wiem czy konsultantka mówiła Ci że każdy pojemnik w którym trzymałyśmy żywność o intensywnym zapachu trzeba przelać zimną wodą żeby pozbyć się zapachu (dotyczy to również słoików np po ogórkach kiszonych). Podstawiasz dzbanek pod kran i lejesz wodę aż się przeleje i dopiero wtedy myjesz w ciepłej wodzie. Mycie ciepłą wodą zatrzymuje zapach i dlatego najpierw zimna a potem ciepła. Jeżeli tak nie zrobiłaś to zrób inaczej: wsyp cukier waniliowy i zamknij dzabnek i potrzymaj tak aż zapach się ulotni. Jeżeli to nie pomoż to poprostu zrób kompot. Następna potrawa o intensywnym zapachu zabija poprzedni. Póżniej przelej zimną wodą jak napisałam na początku. Napisz jak Ci wyszło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
Alcia, wchodziłam we wtorek na stronę Tup. i były pokazane dodatkowe oferty na kilka produktów m. in. na drylownicę/dziadka do orzechów i silikonowy pędzelek, a dzisiaj patrzę już ich nie ma. Czy wiesz coś na temat tych dodatkowych ofert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Agi 40 nicmi nie wiadomo na temat tych produktów. Może firma juz się szykuje na promocję świateczną.Jeżeli dobrze pamietam to w zeszłym roku w którymś tygodniu był dodatkowo dziadek doorzechów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi40 m.in. te produkty które wymieniłaś będą w dodatkowej ulotce która będzie obowiązywała w tygodniach 47-52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
sumka dzięki bardzo za informację o dodatkowych promocjach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhaw
alcia111 dzięki za radę, ze trzy razy tym cukrem zasypywałam i zalewałam dzbanek i już jest prawie dobrze, myślę, że po kilku kompotach powinno być całkiem dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Bhaw cieszę się że mogłam Ci pomóc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka
Przy zamówieniu z tygodnia 45 dostałam za aktywność prostokątny pojemnik do mikrofali,ale na ulotce nie pisze nic po polsku:)Czy mozna w nim tylko podgrzewać? i czy można razem z tym guziczkiem wkładać do mikrofali? Proszę o odpowiedz. lila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata2601
Mam już parę rzeczy z tupperware, mój ostatni zakup to mis max, podobno można robić drinki, sosy, naleśniki itd. może byście napisały parę przepisów, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Lilka - skoro dostałaś za aktywność to informacje o uzytkowaniu powinnaś dostac w dystrybucji. Jest to w jakimś sensie również sniadaniówka, którą możesz uzywać do mukrofali aby podgrzać sobie jedzenie. Guziczek nie jest silikonowy więć tak jak w pojemnikach Cristalo musisz go otworzyć. Agata2601 - przepisy przesłałam Ci na maila. KOnsultantka u której kupiłaś powinna Ci również dostarczyć. Nawet w takiej formie jak ja Ci przesłałam. Na kartkach. Jeszcze na MIX MAXa nie ma książeczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
hej dostałam wczoraj świąteczną ulotkę jet ona dostępna już od 16.11. ale możne jeszcze nie wszyscy ją znają promocja obejmuje zestaw do wina: winoteka nacinarka 29,90 winoteka lejek 22,90 winoteka pompka z zamknięciem 59,90 zestaw za 62,80 ten sam zestaw z korkociągiem ergolinia za 174,90 ergolinia oskar - dziadek do orzechów + drylownica 64,90 sylikonowy pędzelek 29,90 księżycowa zastawa: młynek do przypraw i młynek do sera 139,80 zestaw mały piekarz dla dzieci: mini mata, mini wałek, foremki do ciasta 34,90 micro plus dzbanek 1l 94,90 foremki do ciastek 19,90 tylko tyg. 47-50 to by było na tyle jeśli macie informację czy jet już ulotka i biuletyn na kolejny tydzień to podzielcie się z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka
Alcia111 Dziękuję za odpowiedz:) Pozdrawiam lila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka
Alcia111-Może Ty znasz już nowe promocje z ulotki od 49 tygodnia? Prosimy o nie :) lila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Liliana 47,90 Cristalo 1,5 l 34,90 Mini Max Harmoniusz 850 ml 1 szt 34,90 a za 2 szt 59,80 TriStar miski poj. 2,6 l 4 l za 99,90 Silikonowe magdalenki 1 szt 64,90 za 2 szt 114,80 OB Neo lyzka do serwowania 23,90 ATT limonka 9,99 Podziekowanie dla gospodyni: 250 - 529 pojemnik 700 ml do przechowywania w lodówce pow 530 zł Diamentowa miska 2 l + szczypce pow 830 zł zestaw bazyli 2,9 l 2 x 1,3 l 2 x 0,5 l min 1130 Magic Foodterm - termos 2 l do dań zimnych i ciepłych za 44,90 Uzupełnienie tego co napisała Miska 22 jeszcze w tym tygodniu są w ofercie: szczypce do makaronu - 19,90 ergonomiczne nozyce do mięsa (sekator) 79,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
hej nie iem o co chodzi ale katalogu harmoniusz 950ml jet tańszy od tego 850 ml na czym polega promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata2601
Czy ktoś robił pizze z tego przepisu, możecie polecić?? Prawdziwa włoska pizza Ciasto: 3 szklanki ciepłej wody 2 łyżeczki drożdży 1 łyżeczka soli 1 łyżeczka oleju składniki dokładnie wymieszać w shakerze ( mix max ), wlać do miski dodać 3 – 4 szklanki mąki, zamknąć i kręcić. Dalej jak w przepisie na ciasto drożdżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
Mój sprawdzony przepis na pizzę: ( na duża blachę z piekarnika) 550 ml mąki (odmierzam w mix-maxie) 200 ml ciepłej wody 1/3 paczki drożdzy 1 łyżeczka cukru 1 płaska łyżeczka soli zioła do pizzy 3 łyżki oleju Do miski przesiewam makę, dodaję zioła do pizzy, mieszam z mąką łyżką JO6 z Nowej Fali. Do mix-maxa wlewam ciepłą wodę, dodaję sól i cukier oraz drożdże, dobrze roztrzepuję do rozpuszczenia drożdży, wylewam do miski na mąkę , dodaję olej i wszystko dokładnie mieszam łyżką JO6. Odpowietrzam i pozostawiam do wyrośnięcia. W między czasie przygotowuję sos pomidorowy: zagęszczony sok pomidorowy ( z kartonika 200 ml) mieszam z łyżeczką koncentratu pomidorowego, dodaję zioła do pizzy ( ostatnio uzżwałam też przyprawy Kamisu do kuchni włoskiej, bo nie miałam ziół), czosnek granulowany, suszoną natkę pietruszk i odrobinę cukru. Doprawiam do smaku. ścieram na wiórki mozarellę i przygotowuję inne dodatki (szynkę, ananasa, pieczarki, cebulę, kiełbaskę - na co domownicy mają chęć) Blachę wykladam papierem do pieczenia, wyjmuję ciasto z miski , rozprowadzam łopatką, a potem to już "klepię" rączkami , u mnie środek pizzy musi być cieniutki, a rancik 2 cm dookoła pizzy -puszysty - tak jak w Pizzy Hut, ( tylko, że nie okrągła , a prostokąna) smaruję sosem, posypuję 1/2 mozarelli , rozkładam dodatki np, na połowie szynkę + ananas , a na drugiej szynka , pieczarki, cebula i jeszcze raz posypuję mozarellą. Wkładam do nagrzanego do 220 st. C piekarnika z termoobiegiem + dolna grzałka, aby była ładnie zrumieniona pod spodem , a wierzch nie spalony. Piekę 20-25 min. Gwarantuję, że każdemu wyjdzie i każdego smakosza zachwyci, szczególnie smak ciasta z ziołami! Smacznego i pochwalcie sie jak Wam wyszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak używać formy Liliana?Robiłam sernik na zimno i po przygotowaniu nie chciał wyjść z formy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula.C
Witam Czy ma ktoś może jakieś przecieki na temat tego jakie będą promocje i prezenty w Największym Party Świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
W styczniu będzie sporo nowości – produktów pozakatalogowych m. in – duży pojemnik na ciasto za 149,90 nóż szefa kuchni – za 126,90 - czarno-czerwony i do niego nóż do pomidorów (z żółtą wstawką) gratis ! jako OB nóź precyzyjny – 37,90 ryżowy garnuszek – do gotowania ryżu w mikrofali – 59,90 pojemnik optima o poj. 260 ml - 22,90 pojemnik optima o poj. 640 ml z kratką – 29,90 lub w zestawie za 42,90 zł. zestaw Bazyli owalnych – 4 szt. – 99,90 PLN zestaw 4 ściereczek z mikrofibry – 94,70 PLN ( w tym czerwoan jest gratis) lub pojedynczo - do stali granatowa- 19,90, do szyb turkusowa - 34,90 , do naczyń żółta - 39,90 jako ATT pierożek - 6,99 lub 2 szt. za 12,99 Jako podziękowanie dla gospodyni też będą same nowe produkty: Przy zamówieniu pow. 250 - 530 zł - miska czerwona NF 1,1 l Przy zamówieniu pow. 530 zł.: prezenty do wyboru (TG) Rogalomania + wałeczek finezja lub Silikonowa księżniczka – okrągła forma silikonowa do pieczenia czerwona 20 cm średnicy , wys. Ok. 10 cm Przy zamówieniu pow. 830 zł. (HG) : Nowość: ulepszony rozdrabniacz plus lub 2 miski z nowej serii MILO do miksowania o poj. 1,5 l i 3 l. Dodatkowo przy sprzedaży pow. 830 - Gospodyni może zakupić garnek ze stali szlachetnej z kolekcji kulinarnej szefa kuchni o poj. 2,8 l z powłoką teflonową du-pont za 450 PLN ( w katalogu – 1100 PLN) Przy sprzedaży pow. 1200 PLN gospodyni może także zakupić zestaw elegancja za 95,90 PLN ( 3 miski: o poj. 1,5 l, 2,3 l i 3,2l, dzbanek do kompotu – 1,7 l + 4 szklaneczki) – wartość zestawu – 440 zł. Przy sprzedaży pow. 1700 PLN – rezygnując z prezentów TG i HG z poziomu 530 i 830 Gospodyni może dostać GRATIS patelnię ze stali szlachetnej z kolekcji kulinarnej szefa kuchni o śred.20 cm z powłoką teflonową DuPont Teflon® Platinum ( wartość katalogowa 650 zł.) Promocje będą od 28.12.2009 do 31.01.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafcia
Goiniu555 zanim wlozysz jakiekolwiek ciasto do formy Liliana musisz ja zwolzyc woda np. za pomoca silikonowego pedzelka to pozwoli, zeby nic do niej nie przywarlo :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaaaa
Witam Czy mogłybyście podać jakie jest zastosowanie pojemników z serii Optima i jak ich używać, żeby najlepiej wykorzystać ich właściwości, np czy do wędlin plasterkowanych powinno się używać pokrywki z filtrem kontroli kondensacji i kratki czy raczej nie, i czy pokrywki można stosować zamiennie do obydwóch pojemników czy raczej tą z filtrem tylko do tego 1,5L?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupperware_wroclaw
Hej jeżeli chodzi o Lilianę to można jeszcze ją delikatnie wysmarować oliwą lub olejem - najlepiej silikonowym pędzelkiem, bo się dobrze rozprowadza i wtedy na pewno nic ci nie zostanie na ściankach. Z góry uprzedzam pytanie, że jeśli to będzie minimalna ilość oliwy to nie będzie tego widać na galaretce, bo się wchłonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam serdecznie po dłuższej ciszy. Ten mały przyrządzić to nozyk do sera. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod zdjęciem nożyka jest napisane, że służy do cięcia pomidorów i ich nakładania końcówką. Nie wiem skąd wzięła się informacja, że służy do sera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnoście wypowiedzi vccda: Kiedyś byłam na prezentacji w czasie której konsultantka kazała wszystko robić przyrządami tupperware a pojemności odmierzać mix maxem. Kiedy się zapytałem, żartując, czy mozna wykorzystac inne miarki, to się oburzyła i powiedziała, że tylko wtedy wyjdzie, kiedy zrobi się za pomocą tupperware. Wyszłam, bo takich głupot jeszcze nie słyszałam. Mam wiele pojemników tupperware, które do przechowyania zywności sprawdzają się znakomicie, ale zamiast tych wszystkich przyrządów za koszmarne pieniądze można kupić alternatywne za 10-15% ceny i równie dobrze mieszają i odmierzające ;-). Trochę zdrowego rozsądku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×