Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość alcia111
ElaK Witam. Napisz z jakiego jesteś województwa, może na forum jest akurat kansultantka z tego regionu, która Ci wytłumaczy do czego służą pojemniki. W przypadku takiej konsultantki jaką Ty spotkałaś, natrętnej i nachalnej to najlepiej zgłosić do lokalnej dystrybucji. Nie ma takiej opcji, że jeżeli jesteś na pokazie to musisz kupić. Owszem osoby które dokonają zakupu są jeszcze dodatkowo wynagradzone - w naszej dystrybucji są warsztaty kulinarne na które zapraszamy nasze gospodynie i klientki i wtedy otrzymuję jeszcze dodatkowe pojemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem z woj. opolskiego a dokładnie z Brzegu. Wszędzie się zdarzają osoby, które psują renomę firmy. Co ciekawe, zamierzałam na tym pokazie kupić naczynia ale po takim podejściu, specjalnie zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. Szkoda że trafiłaś na taką konsultantkę, na forum biorą udział konsultantki z różnych regionów może akurat trafisz na konsultantke z prawdziwego zdarzenia i z Twoich okolic. Gdybys miała jakieś pytania co do pojemników, to pytaj. Ja jestem konsultantką tak jak kilka osób na forum. Tak że wspólnymi siłami zrobimy Ci prezentacje poprzez internet. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Mam 2 pytania: 1. czy jest coś, co nadaj się do dzisiejszych mokrych wędlin? Cheesmart? 2. u nas w domu dużym wzięciem cieszą się ryby w kazdej postaci. Czy w tupperware można zrobić coś innego niz typową rybę smożoną na patelni? PS. Takimi konsultantkami nie ma co się przejmować. Z biegiem czasu same wyginą ;-) Może kiedyś sama się za to wezmę bo jeżeli w naszym mieście są takie profesjonalistki, to znaczy jest jest luka rynkowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
alcia111 - jeżeli można spytać, to skąd jesteś i w jakim regionie robisz prezentacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. Agi 40 jestem konsultantką z Gorzowa Wlkp. Robie prezentacje również w okolicach Gorzowa. Ela K cheesmart służy do przechowywania przede wszystkim sera i wędlin suchych,można jednocześnie przechowywać nawet rybę wędzona. W pojemnikach Tupperware zapachy nie przechodzą na inne produkty. Wędlinę mokrą typu szynka, baleron itp najlepiej przechowywać w pojemnikach ze szczelną przykrywką,którą robimy "syk" tzn wypuszczamy z pojemnika powietrze np. bazyle, niezbędna trójka, mega trójka..... Co do ryb to możesz je przygotować w cudzie,kuchmistrzu a najlepiej w ultra plusie. Jeżeli masz np.ultra plusa lazanię to super. Jeżeli będziesz zainteresowana przepisami to daj znać mam ich parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie związane z używanie pokrywek w ultra plusie. Czy są tutaj jakieś inne zasady niż w typowych naczyniach? Jak przypuszczam, zarumienienie potrawy wymaga pieczenia bez przykrywki? Podobnie chlep itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi40. Mam prośbę - czy możesz mi udostępnić przepis na karkówkę w ultra plusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. Potrawy podczas pieczenia w ultra plusie rumienią się.Jezeli uważamy że za mało to można pod koniec pieczenia zdjąć przykrywkę i piec bez przykrycia. Chleb i ciasta pieczemy bez przykrywki. Trzeba uważac przy otwieraniu ultra plus przykrywkę zdejmujemy zawsze od siebie żeby się nie poparzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam też jestem konsultantką Tupperware i dlatego chętnie dołącze się do tematu :) Elka K ja do mokrych wędlin najchętniej uzżywam pojemników z niezbędnej trójki lub ze świeżej czwórki, w zależności od ilości bo pojemniki te owszem przedłużają świeżość produktów ale jeśli w pojemniczku np 600 ml jest jeden plasterek wędliny to i tak szybko się popsuje bo ma zbyt dużo powietrza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ElkaK co do ryb to w przepisach na Cud Kuchenny są trzy przepisy na dania z ryb: Ryba gotowana-cytrynowa z zieleninka Roladki rybne z brokułami Łosoś w porach w sosie cytrynowym Takie przepisy kosztuja zaledwie 3,90 zł, fakt-Cud Kuchenny jest znacznie droższy ale jeśli preferujesz dania gotowane to myslę że mogłabyś się nad nim zastanowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje. Zadzwoniłam do konsultantki (tej samej co opisywałam wcześniej) pytając się o tą książeczkę. Cud kuchenny miałam już wcześniej. Niestety, ona mi jej nie sprzeda, bo "to sprzedaje się tylko w kompletach z naczyniem". Cóż, książeczka ok 4 pln a przesyłka ok. 7-8 pln, ale będę musiała kupić na allegro bo nie ma innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaB
Witam wszystkie miłośniczki naczyńTupperware.Też sie do nich zaliczam.Mam pytanie odnośnie zostania konsultantką.Podobno trzeba mieć odpowiednią sprzedaż przez pierwsze 5 tygodni,a jeśli nie uda sie tego osiągnąć,to co wtedy?Nie dostanę prezentów?Wyrzucą mnie?O co wtym chodzi?Nie ukrywam,że weszłabym chętnie po to,żeby kupować przede wszystkim dla siebie,a jak się uda coś dodatkowo to też fajnie.Jest tu trochę konsultantek na tym forum,możecie coś doradzić?Z góry dziękuje za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ElaK tej książeczki nie sprzedaje się w kompletach z Cudem!!! To kolejna próba naciągnięcia Cię przez \"super konsultantkę\"! Naprawdę pomyśl czy nie zostać konsultantką i sobie kupisz taniej a może coś zarobisz?? jakbyś się jednak zdecydowałą to nie przez tą \"super konsultantkę\" tylko idź bezpośrednio do dystrybucji-jakby co moge podać ci adres :) MałaB u nas to wygląda tak: trzeba zorganizować prezentację u siebie w domu i jeśli zamówienie będzie wynosiło co najmniej 600 zł to dostajesz torbę z 4-5 produktami i możesz pracować na swoje konto; chyba że trafisz na promocję (tak jak ja, zresztą u nas teraz też jest, a\'propos skąd jesteś?) musiałam meić zamówienie za 300 zł-z tego dostałam juz marżę i za 92 zł dokupiłam torbę, więc w sumie musiałam zapłącić ok 320 zł przez kolejne 4 tyg. jeśli Twoje zamówienia będą wynosiły najmniej 300 zł na tydzień otrzymujesz dodatkowo (w każdym tyg.) prezent w cenie 1 zł a jeśłi np w drugim tyg. nie złozysz zzamówienia lub będzie poniżej 300 zł to program motywacyjny zostaje przerwany i choćbyś miała w kolejnych tygodniach nawet po 600 zł to prezentów za 1 zł nie dostaniesz; ponadto nie ma minimalnej kwoty za jaką musisz złożyć zamówienie ani obowiązku skąłdania co tydzień; oczywiście im wyższ zamówienia tym większe szanse na oklejne darmowe produkty lub duże promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam prezentacji tylko kupiłam te produkty dla siebie :) p.s. ale narobiłam błędów :( wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. Chciałam trochę poprawić wypowiedż Sumki co do pracy nowego konsultanta. Na dzień dzisiejszy do tydodnia 25 tzw torba nowego konsultanta kosztuje 1 zł. Torbę dostaje się po prezentacji startowej (zgodnie z zasadami powinna wynosić minimum 300 zł). Następnie rozpoczyna się 4 tygodniowy program nowego konsultanta: przy sprzedaży minimum 300 zł nowy konsultant dostaje za 1 zł - w pierwszym tygodniu stolnicę, w drugim liliane, w trzecim szklarnię i w czwartym wałek.Jeżeli zdarzy się że w którymś tygodniu nie będzie sprzedaży to poprostu konsultantowi przepada dany produkt za 1 zł jaki mógłby dostać za dany tydzień. W następonym tygodniu jest znowu sprzedaż na miinimum 300 zł to konsultant odbiera za 1 zł produkt jaki przypada na dany tydzień. Program "motyuwacyjny" jak go nazawała Sumka nie ulega przerwaniu, jest w dalszym ciągu kontynuowany. Jeżeli nowy konsultant przez 4 tygodnie (bez prezantacji startowej) zrobi sprzedaz na 2.400,00 to za 1 zł dostanie szefa kuchni. Warto zostać konsultantką na te parę tygodni, nawet po to żeby sobie kuoić taniej. Po przejściu tych 4 tygodni nowego kosultanta można sobie składać zamówienia jak nam pasuje, można całkowicie zrezygnować. Wybór należy do każdego indywidualnie. Żadnych produktów się nie zwraca, ponieważ zostały one przez nas wypracowane. Teraz warto się zdecydować ze względu na torbę za 1 zł. W takim przypadku już od pierwszej prezentacji jest pełna wartość marży. A to się liczy. Gdybyście miały jeszcze jakieś pytania służe pomocą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam ponownie. Mała B z jakiego jesteś rejonu Polski ? Może Ci pomóc z podjęciem decyzji ? Może masz jeszcze jakieś pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no tak, sama konsultantką jestem od niedawna i nie byłam pewna czy taka promocja jest na cały kraj taka sama a jeszcze kilka tygodni temu torbę można było dokupić za 92 zł tak jak to napisałam a co do programu to wydawało mi się że jeśli nie mamy sprzedazy za 300 zł w jednym z pierwszych czterech tygodni to ulega on przerwaniu Przepraszam za wprowadzenie w błąd - nie było to celowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. Sumka uważam że nic się nie stało po to właśnie jest takie forum, że możemy siebie nawzajem poprawiać. Program nowego konsultanta jest taki sam na całą Polskę tak samo jak oferta specjalna. Zgadza się jeszcze niedawno torba była za 92 zł, teraz jest za 1 zł a za dwa tygodnie będzie za około 150 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem zupełnym laikiem, jesli chodzi o produkty tupperware, a troche podczytałam sobie to forum i zauważyłam, że jest tu dużo osób, które wiedzą co w trawie piszczy, więc może ktoś mi omoże. Otóż wczoraj dostałam w prezencie miskę, żółta 4-litrową, ponoc do ciasta drożdżowego i marynowania mięsa. Niestety nie dostałam zadnych przepisów ani instrukcji, poza - włożysz składniki, wymieszasz i odstawisz. Jak dla mnie to troche mało. Prosze o pomoc, bo nie chcę zrazić się do tych produktów, a jeśli nie wlaściwie jej użyję to tak może być. Mam jeszcze jedno pytanie - czy ta moja miska, to ta sama, którą widzę na różnych stronach internetowych - jako miska do ciasta (biała z niebieska pokrywką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witaj Groszek 1980 Miska która dostałaś nazywa się Manulea. Działa na tej samej zasadzie co katalogowa miska do ciasta. Po włożeniu składników np. na chlebek musisz ją zamknąć i odpowietrzyć: zamykasz dokładnie miskę i naciskając lekko na środek i lekko podnosząc brzeg przykrywki robisz "syk" wypuszczając powietrze nastepnie wstawiasz ją do drugiej miski z ciepłą wodą (temperatura taka że będziesz mogła włożyc rękę- jak będzie za gorąca to możesz zaparzyć drożdże i nici z chlebka). Miska do ciasta służy również do peklowania,przechowywania , robioenia ciasta kruchego, na pierogi... ale zawsze trzeba pamiętać o odpowietrzeniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki alcia111, znalazłam troche przepisów na stronie http://tupperware.webpark.pl. Jak rozjerzałam sie po kuchni to okazalo sie że mam jeszcze taka zielona miseczkę z przykrywką i wkładka na spód i pojemnik do przechowywania wędlin chyba (były w zeszłym roku w promocji w serkach hochland), a z tegorocznej promocji mam też taką żółtą miske z elastyczna pokrywką. Nie wiem do czego sluży i jak sie powinno wykorzystywać te miski, może jeszcze mi pomożesz alcia111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witaj Groszek 1980. Ta zielona miseczka z kratkę w środku to mi wygląda na świeży balon - można w nim przechowywać np. sałatę, wędlinę mokrą, nadmiar wilgoci ścieknie pod kratkę. To co było w zeszłym roku w promocji serków to chyba pojemnik do przechowywania serów i wędlin (jeżli jest w kształcie - raczej "owalny prostokąt" jeżeli mogą tak go opisać i chyba miał w środku również kratkę. Z kolei pojemnik z elastyczną przykrywką to "orbital" służy do przechowywania co najważniejsze przykrywka naddaje się i nie spłaszcza żywności w środku. Możesz włożyć coś co będzie wystawało ponad krawędzie pojemnika i po zamknięciu przykrywki i odpowietrzeniu tzw. "syk" przykrywka nie zgniecie zawartości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia111, jeszcze raz wielkie dzięki. Zrobiłam drożdżowe ciasto w tej misce wg przepisów z netu i wyszło super, bez specjalnego wyrabiania, no i bez bałaganu w kuchni. Mąż byl zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witaj Groszek 1980 jak będziesz chciała jeszcze jakieś przepisy to podaj swój adres mam ich trochę to Ci prześlę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
ElaK przepis na karkóweczkę w ultra plus lasagne: 1,2 - 1,5 kg karkówki (chudej) 4 cebule 5 marchewek 20-30 dag żółtego sera 2-3 łyżki majonezu Przyprawa do karkówki Karkówkę pokroić w 1 cm plastry, posypać przyprawą ( można to zrobić dzień wcześniej i na noc wstawić do lodówki) Cebule obrać i pokroić w półplastry, marchewki obrać pokroić w plasterki. Na dno Ultra Plus Lasagne położyć cebulę i marchewkę, lekko oprószyć solą. Na tym układać plastry mięsa (obok siebie). Wierzch karkówki posypać tartym serem i posmarować majonezem. Piec w temp. 200 st. C przez ok. 1,5 godz. Drugi przepis na karkóweczkę : 1 kg karkówki opakowanie przyprawy do karkówki \"Apetita\" Karkówkę pokroić w 1 cm plastry obsypać porządnie przyprawą do karkówki , plastry układać w jednej warstwie obok siebie (ostatnio piekłam 8 plastrów) pod pokrywką ok. 1 godz. 20 min Z góry plastry bedą zrumienione, a od spodu mięciutkie i soczyste A i kiedyś wypróbowałam taki przepis chyba z tego forum: Karkówka w ultra plusie w Ultra Plusie układamy warstwowo przyprawione plastry karkówki , pokrojoną cebulę (cebule można skręcić w Szefie Kuchni ), znowu karkówka i cebula. Na wierzch polać sos: śmietana duża 18 % (0,5 l) ketchup łagodny 0,5 l dobrze wymieszać np. w shakerze i polać mięso. Ultra Plus przykryć pokrywką i wstawić do piekarnika na 180-200 C na ok. 1,5 godzinki. Po jakiejś godzinie sprawdzić mięso i lekko je przemieszać, aby sos spłynął na boki. Mięso będzie dobre, gdy zmięknie. Dla mnie to było za dużo tego sosu i chyba lepsza byłaby karkówka układana w jednej warstwie, ale smak był ciekawy ketchup ze śmietaną, W ultra plusie lasagne bardzo smaczne wychodzą też żeberka z ananasem zrobione wg przepisu z tyłu przyprawy Apetita do żeberek. Są fajnie zrumienione , a zarazem b. soczyste. Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia111, chetnie skorzystam z Twoich przepisów, ale to chyba tylko na ciasta, bo póki co mam tylko ta miskę :). Mój adres ewelina.stepien@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi40. Wielkie dzięki. Ślinka cieknie kiedy się czyta przepis a co dopiero kiedy to się widzi i czuje ;-) Podejrzewam, że w podobny sposób można także zrobić inne mięso (np. szynkę czy schab)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-cola-37
alcia111 skąd Ty masz taką informację, że torba będzie za 150zł? Jestem menagerem ale takiej informacji nie słyszałam. A teraz faktycznie jeszcze 2 tygodnie za jedyna 1, a w niej bardzo FAJNE produkty. Więc jeśli jest ktoś chętny z okolic Legnicy, to chętnie pomogę zostać konsultantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×