Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

mioda zgadzam się z Tobą w 100% chlebak - rewelacja!!! raz tylko naszłą mi pleśń ale przyznaję że przez tydzień nie oczyszczałam go z okruszków :( innym razem natomiast wyjeżdżając na 1,5 tygodnia zostawiłam 2-dniowy już chleb w chlebaczku i po powrocie chlebek owszem zestarzał się ale pleśni nie było :) oczywiście przed wyjazdem był systematycznie oczyszczany z okruchów :) no i z innych produktów również jestem bardzo zadowolona :) agata2601 co do Ultra Plusa to zależy ilu osobową masz rodzinkę :) ja jestem z mężem i małym dzieckiem i 3l w zupełności nam wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina7
ElaK - ja używam krajalnicę finezja i jestem zachwycona. Może konsultantka u której ją kupiłaś nie nauczyła Cię jak ją używać. Wkładka pomarańczowa, zależy w którą stonę włożona daje cienkie lub grube plasterki, wkładka z ostrzami kroi paseczki, a jeśli kroisz cebulę daje efekt kostki. Wkładką z ostrzami przygotowuję surówkę z białej kapusty, nie trzeba solić i czekać, wystarczy doprawić i można natychmiast jeść. Mam również dodatkową wkładkę - tarka słupki - jest tak ostra, że nawet najtwardsze warzywa rozdrobnisz bardzo szybko. Jedeny minus krajalnicy to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza11
witam, ogorki można ukusić w szklarni przy zamkniętych wentylkach, robiłam tak samo jak do słoików zimowych i wychodzą bardzo dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina7 - wiem jak używać krajalnicę ale moja negatywna ocena wynika z jej pracy biorąc pod uwagę stosunek jakość/cena. Z marchewką i cebulą sobie radzi ale równie dobrze radzi sobie Feckelman za 10% ceny tupperware. Z kolei, próba krojenia selera na prezentacji skończyła się klęską i takiej czerwonej na twarzy konsultantki jeszcze nie widziałam. Kupiłem krajalnicę wcześniej i byłam na prezentacji aby dokładnie zobaczyć jak to działa. Niestety, konsultantla nie pomogła. A mam porównanie, bo za te same pieniądze można kupić inną reklamowaną krajalnicę w kształcie V i nie ma w zasadzie co porównywać jej jakości z tupperware. Mając obie, tupperware jest o niebo gorsza. A co do tej surówki w kapusty, to proszę, nie przesadzajcie. To tak, jakby krajalnica tupperware sama soliła, mieszała sałatkę i jeszcze dodawała sos a inne tylko kroiły. Wszystkie krajalnice tylko kroją bo taka jest ich rola. Jedne robią to lepiej a inne gorzej. Wybór zawsze należy do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula.C
Do alcia111 i innych konsultantek... Witam. Moja siostra od niedawna również jest konsultantką Tupperware. Teraz jest na etapie zdobywania prezentów za 1 zł. Jednakże panie które ją wprowadzały nie potrafią odpowiedzieć na wszystkie jej pytania. Możliwe, że będziecie wiedziały więcej od nich. Ciekawe jesteśmy czym różnią się oprócz wyglądu shakery ten katalogowy i ten który do niedawna był w promocji? I czy da się w nich również utrzepać mleko na cappucino? Próbowałyśmy kilka razy, ale tak na prawdę to tylko raz wyszla nam idealnie stojąca pianka i nie potrafimy tego powtórzyć. Czy macie też może przepis jak w dzbanku z nowej fali zrobić jogurt? I czy orientujecie się może, czy w nowym katalogu będą zmieniać kolory jakichś produktów (zwłaszcza perły stolowej lub finezji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulka58
Witam wszystkich cieplutko. Jestem od czerwca konsultanką. Ta firma wprost mnie zachwyca i zaskakuje nowosciami. Cieszę się bardzo, że kolorystyka naczyń zmienia się. Niebieski kolor mnie nie przyciągnął, a mogłam byc w szeregach firmy już rok temu. Nie wiem co nowego będzie w następnym katalogu, który będzie dostępny po 15 września. Wiem tylko, że seria Magic ma by wycofana, nie będzie stojaka na ręczniki, Multi miarki i Bloku do noży. Wiele naczyń będzie w innym kolorze. Jeśli chodzi o jogurt, to wspaniale wychodzi w Candy (seria Finezja). Myślę, że w Pomocy Kuchennej 1l (obecnie w promocji) też się uda. O robieniu jogurtu w Dzbanku (Nowa Fala) nie słyszałam, ale jeśli kompoty wychodzą wspaniałe t o czemu by jogurt miał nie wyjśc? Muszę spróbowa! Oto przepis: Mleko z folii (to z kartonika jest UHT i sie nie nadaje) zagotowac. Trochę ostudzic (do temp.80*C) i wla do Candy, doldac mały naturalny jogurt Dannone lub inny d. firmy i zamieszac. Szczelnie zamknąc i odstawic w cieple miejsce na kilka godzin (zrobiony wieczorem - gotowy rano) aby żwe kultury bakterii się romnożyły. Póznie przechowywac w lodówce w tm samym naczyniu. Gdy zostanie trochę "naszego" jogurtu to mamy zaczyn na nowy i robimy ponownie. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowłosa
Ja ostatnio znalazłam takie własnie pudełka na za10groszy.pl .Rozjerzyjcie sie tam ,bo naprawde mozna tanio kupic i do tego dobre rzeczy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam po krótkiej przerwie. Anula.C shakery ten katalogowy i ten co był w promocji różnią się kształem. Gorąco polecam do wszelkiego rodzaju kaw,likierów itd Mix Maxa w którym mozna nawet rozpuszczać galaretkę. Shaker jest tylko na zimne sosy itd - bo jeżeli wlejesz np gorącą wodę to przykrywka Ci odskoczy. Mix Max jest zakręcany a Shaker nie. Jak bedzie wygladał katalog to dowiemy się po Zjeździe Krajowym po 17 wrzesnia. Słyszałam, że perełki stołowe będą wycofane ale ile w tym prawdy ? Od przyszłego tygodnia perełki stołowe będą w profmocji. Zadawaj pytania jakie chcesz - na forum jest sporo konsultantek i napewno kazda podzieli się swoją wiedzą na temat poszczególnych pojemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlotka
Jaki jest wałek do ciasta???? Planuję kupić na Allegro za 80zł zestaw - stolnica+wałek+nożyk i się waham:) Nie widziałam tego w realu a na fotkach to jakoś dziwnie wygląda....nie wiem czy wart jest tej ceny. Widziałam też silikonowe wałki za 30zł-czeskie i tak się zastanawiam czy nie kupić samej stolnicy i tego czeskiego wałeczka....proszę o doradzenie:))) .........a może maszynkę do makaronu z wałkowaniem ciasta:))))) Po prostu moje dzieciaki polubiły pierogi i troszeczkę ostatnio tego robię........robię zwykłym wałkiem na blacie kuchennym - szukałam stolnicy i znalazłam pierogomanię....kupiłam lecz jeszcze właśnie zastanawiam się nad tym zestawem do wspólnej paczki:)) Jednak szukam dobrego pomocnika a nie kolejnego zajmowacza miejsca w kuchni. Z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlotka
Właśnie odwiedziła mnie mama i odradziła mi ten zakup.....moje ciocie mające chyba wszystko z TUPPERWARE i są zadowolone to akurat stolnicę uważają za największy niewypał....nie używają ....służą jako podkładki właśnie do suszenia pierogów:))) Może mi pozwolą spróbować:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula.C
Do karlotki Stolnica nie jest niewypałem. tylko niewszyscy potrafią ją prawidłowo użytkować. Kiedyś na spotkaniu konsultantek (gdzie czasami chodze z siostrą) panie poruszały temat stolnicy. Co się okazuje stolnicy nie można zbyt mocno zwijać. Najlepiej jak trzyma się ją na wałku. Jeśli jest zwinięta zbyt mocno może czasami się nie chcieć przyklejać do blatu/stolu. Można też spróbować potrzymać ją rozprostowaną przez kilka dni. Jeśli mimo to po posmarowaniu wodą nie chce się kleić to trzeba skontaktowac się z konsultantką i zgłosić reklamację. Jesli stolnica okaże się wadliwa to wymienią ją na nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula.C
Do alcia111 Co do shakerów zauwazylam różnice w kształcie, zwłaszcza różnią się tym "mieszadełkiem" w środku i dlatego zastanawialam się czy w ich używaniu też jest jakaś różnica. Normalnie na prezentacjach siostra robi cappucino w mix maxie. Ale on jest super na więcej kawusi, a jeśli chce się zrobić na 1-2 osoby to szkoda trochę brudzić, dlatego pomyślalyśmy o shakerze. Jak robimy cappucino to roztrzepujemy tylko mleko skondensowane, cukier i kawę rozpuszczalną, więc nie ma tu nic gorącego. Dopiero po przelaniu do filiżanek uzupełniamy wrzątkiem. Ale jak już pisałam różnie z tą pianką bywa. raz wychodzi a raz nie... Do ewulka58 Mnie też bardzo podoba się kolorówka finezji. Rewelacyjnie pasuje mi do kuchni. W ogóle jedzenie lepiej wygląda w pastelowych barwach. Granat jest za ciężki. Candy na razie nie mam ani ja ani siostra. Na razie nabyłyśmy pomoc kuchenną, więc może kiedyś wypróbujemy i w niej jogurt. Na razie robiłam w 2l dzbanku z nowej fali, tylko osoba, która podawała mi przepis mówila o przestudzonym mleku i strasznie długo trwało zanim zgęstniał. Póki co robilam 2 razy i raz gotowałam mleko, a raz tylko podgrzalam do ok 45*C. Lepszy był z tego podgrzanego, a dawałam czeskie bio mleko (nie UHT tylko pasteryzowane). Co do nowego katalogu, to przeglądałam zagraniczne strony Tupp... i na angielskiej jest juz nowy - z dynią na okładce. Pereł w nim nie ma... Ale katalogi w poszczegolnych krajach sporo się różnią jeśli chodzi o przedstawiane w nich produkty... Polski niestety jest bardzo ubogi w porównaniu z innymi a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlotka
Do: Anula.C Bardzo dziękuję i spróbuję oraz przekażę ciociom:) Właśnie zamówiłam pierogomanię, tłuczek do ziemniaków, Lilianę oraz Małego Księcia......czekam niecierpliwie aż będę mogła wypróbować:) W domu mam miskę do ciasta oraz pojemniki. Jakie są otwieracze??? Miałam okazję odkupić Wiktora nowego od Pani która dostała drugi w prezencie za 20zł ....oczywiście za tą cenę szybko sprzedała a ja zanim się namyśliłam:) Jednak proszę o opinie czy otwieracze są dobre? Spodobała mi się wielofunkcyjność Wiktora. Kiedyś pracowałam w sprzedaży bezpośredniej przez wiele lat......mam pytanie do konsultantek ponieważ produkty Tupperware bardzo mnie zainteresowały.....jak wygląda umawianie się na prezentacje....konsultantka sama się umawia czy firma ....mnie umawiała firma i nie było to zbyt wygodne ponieważ trudno mi było sobie coś zaplanować prywatnie....firma wymagała dyspozycyjności......to był powód zaprzestania tej działalności....przy drugim dziecku zbyt dużo nerwów kosztowało to mnie i moją rodzinkę. Zaczyna mi tego kontaktu z ludźmi brakować:) Może jak zasmakuję Tupperware to będę chciała spróbować:) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karlotka - gospodynie na prezentacje umawiasz sobie sama :) firma pomaga Tobie również w zdobywaniu klientek poprzez rozstawianie stoisk na różnych festynach, w marketach,itp. ale w znacznym stopniu pracujesz samodzielnie i to od ciebie zależy jak często i kiedy będziesz robić prezentacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioda
Kochani,jesli zdecydujecie sie na zakup produktu Tupperware na Allegro,to nie liczcie na gwarancje!! Bo kto Wam jej udzieli?Co do peknietej maselniczki,,,dlaczego jej nie reklamowałaś? Jako konsultantka w ramach gwarancji wymieniałam po 10 latach SHEKERA:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaba34
Witam Byłam na prezentacji i zaintrygowały mnie te naczyńka. Dostałam nowy katalog ale weszła tez od razu na stronkę i sie trochę zdziwiłam rozbieżnością w cenach. W nowym katalogu ceny są wyższe. Który katalog jest obnie w sprzedaży: jeszcze wiosna\lato czy juz jesien\zima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Jaba 34 katalog jesień / zima 2009 / 2010 obowiązuje od jutra tj od 40 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka129
witam mam pytanie zakupiłam ''cud kuchenny'' jak dla mnie to porazka ,czy mogę go wymienić na inny produkt proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witaj Kulka 129. W sprawie cudu zgłoś sie do konsultantki lub bezpośrednio do dystrybucji. Napisz dlaczego uważasz że zakup cudu kuchennego to porażka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
witam, nie wiecie przypadkiem co będzie w promocji na ulotce w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Deska do chlebaka 43,90 Cheesmart kwadratowy 56,90 nóż do chleba 65,90 Kolekcja Gusto (nowość) w komplecie 114,70 Bredsmart junior 89,90 ultra plus 5 litrowy 319,90 Mix Max (przy zakupie za 60 zł) 34,90 Kompakt ( przy zakupie za 90 zł) 1 szt 8,99 2 szt 12,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
dzięki z szybką odpowiedz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
A co będzie w podziękowaniu za prezentację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
przy sprzedaży do 250 zł - orbital 0,5 l przy sprzedaży powyżej 530 zł - ksieżycowa zastawa 1 l (okragła) przy sprzedazy powyżej 830 zł Zestaw Opitma (nowość) z serii kulinarnej szefa kuchni garnek niski 5, 7 litra z teflonem za 550,00 przy sprzedaży min. 1130 księżycowy cud kuchenny oraz księżycowa zastawa 1,5 l. gospodayni za ten pułap (1130zł) dopłaca 44,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
alcia, dziękuję bardzo za informację , jeżeli będą jeszcze jakieś dodatkowe promocje, to napisz proszę. z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafcia
Hej dziewczyny Czy ktoras z Was wie kiedy bedzie możliwość zostania konsultantką w promocyjnej cenie za 1zł? Cały czas czekam zeby sie zapisać, ponieważ zestaw startowy za 150zł to dla mnie za dużo ;( bede wdzieczna za info pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,18.10.2009r-teraz powitanie nowego konsultanta jest za 1zł. Podaję mój adres e-mail( betikkk@vp.pl )-jesli masz jeszcze jakieś pytanie napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Agi 40 do niedzieli jest w promocji duża łyżka silikonowa w czerownym kolorze (silikon) za 39,90 Mafcia - jeżeli chcesz zostać konsultantką to napisz z jekiego jesteś rejonu, wtedy mozesz uzyskać pomoc w skontaktowaniu się z odpowiednią dystrybucją. Torba za 1 zł. kończy sie w niedzielę. Jeżeli masz namiary na konsultantke ze swojego reginu to ok, jeżeli nie to wejdz na stronę www.tupperware.pl i tam możesz się zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Proszę o informację od konsultantki czy pokrywka od szklarni powinna dobrze i szczelnie się domykać. Zakupiłam szklarnię kilka miesięcy temu i po tym czasie użytkowania zauważyłam, że pokrywka nie jest szczelna w jednym boku. Czy taka wada produktu podlega reklamacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. Milka_73. Jeżeli masz problem z przykrywką to sprobuj ją przelac goracą wodą taką prosto z czajnika i załóż na szklarnię. Gdyby to nie pomogło zgłoś się do konsultantki u której kupiłaś. Jeżeli ta konsultantka już zrezygnowałaz pracy to bedziesz musiała zgłosic się bezpośrednio do dystrybucji. W katalogu masz namiary. Powinaś mieć wymienioną. Przypomnienie dla wszystkich użytkowniczek szklarni : szklarnie zamykamy przy zamkniętych zaworkach i po wypuszczeniu powietrza (tak samo jak w przypadku miski do ciasta) otwieramy jeden lub dwa zaworki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×