Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość alcia111
Witam ponownie Każda 5 - cytryne w limonce przekręcasz tylko tyle, żebys miała odpowiednia ilość soku np do herbaty - nie całą połówke. Jeszcze coś- ja jako konsultantka mam mozna powiedziec wszystkie pojemniki. Sa takie które sa "be" dla mnie i ja ich nie sprzedaję nawet o nich nie mówię, może jest to błąd bo dla kogoś innego mogłyby sie spodobać ale trudno mi one nie pasują i leżą sobie spakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
alcia 111 a z ciekawości, które sa wg Ciebie "be" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Jak wysłałam swoją wypowiedz to wtedy sobie uswiadomiłam co napisałam. I wiedziałam że zaraz padnie takie pytanie. Ale jak juz któras z Was napisała to jest kwestią gustu i porzeb w kuchni. Jeżeli napisze że to jest .... to zaraz bedzie oburzenie że co ja piszę to jest super. Dlatego pozostawiam to pytanie bez odpowiedzi. Dla mnie dany pojemnik nie odpowiada a moja koleżanka jest nim zachwycona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wie ktoś, czy będę miała gwarancję w Polsce jeżeli kupię pojemniki w oficjalnej sieci tupperware zagranicą? Dzisiaj od znajomych dostałam informację, że mogą mi kupic wiele rzeczy w USA i przykładowo cena obowiązująca dla Szefa to 18 USD. Skąd taka różnica w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ElaK tak jestem konsultantką, ale to akurat nie jest istotne bo produktów używam już od ok 13-14 lat a konsultantką jestm od ok pół roku. Ponieważ produkty zakupione na pierwszych prezentacjach nadal służą i ich jakość się nie zmieniła (oprócz dwóch pokrywek z miseczek które straciły "szczelność" oraz shakera któremu starła się miarka - wszystko wymienione w ramach gwarancji) postanowiłam kupować te produkty po niższych cenach a jednocześnie zdobywać prezenty dla siebie i swojej rodzinki. Przy okazji dziwne byłoby gdyby Tupperware nie pokazywała zalet i jakości, które są warte ceny produktu. Po to są pokazy aby gospodynie widziały zalety i jakość za które mają wydać tyle pieniędzy. Tak jak napisała alcia111 decyzja należy do każdego indywidulanie. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaplutka
Witam :) Produkty Tupperware znam ze słyszenia od kilku lat, ale od niedawna mam z nimi większą styczność. Przejrzałam katalog i wybrałam kilka rzeczy, które mogą mi się przydać i słyszałam od koleżanek (które tupperware-omanie mają już za sobą), że są przydatne i dobre. Niedawno nawet był u mnie organizowany pokaz - teraz czekam na moje zamówienie z niego i podziękowania dla gospodyni. Pani na pokazie w ramach gratisu za przybycie rozdawała takie czerwone "łopatki/łyżki" np do mąki. Rownież dostałam jedną i okazała się bardzo przydatne. Chciałam więc zapytać, czy jest jakaś możliwość na zakupienie np jeszcze 3 sztuk?? Widziałam na allegro, że są, ale 5 zł/szt. plus koszty przesyłki, to trochę drogo, jak za ten produkt. Czy jak będę u dystrybutora na spotkaniu, to będzie możliwość ich zakupienia?? Chciałam też zapytać, jak to jest z rachunkami za zakupione produkty?? Za pierwsze, jakie kupiłam (pojemniczki do mrożenia) na prezentacji u koleżanki - chyba w listopadzie 2009 - nie dostałam żadnego rachunku. Teraz czekam na to, co zamówiłam na prezentacji. Nie pomyślałam wcześniej, żeby się upomnieć o jakiś rachunek. Czy teraz nie będzie za późno na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama123
winnie 73 dzięki za przepisy pewnie się przydadzą, ale ja szukam na pierożki które się zawsze udadzą, próbowałam zrobić ale sie rozpadły może któraś z was kochane dziewczyny ma sprawdzony przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Sama 123 - a może ten przepis bedzie Ci pasował: 3 szklanki maki, 1 szklanka ciepłej wody, troche soli wymieszaj w misce. W zależności od maki jaką uzyjesz może bedziesz musiała trochę "dorobić" ciasto na stolnicy. Pamietaj, żeby pierozkomanię posypać trochę mąką aby pierozki ładnie wyszły. ElaK - w każdym kraju pojemniki sie powtarzają ale są rónież inne których nie ma w Polsce i odwrotnie np. u nas jest wiadro do kiszenia kapusty i ogórków czy innym kraju kiszą ogórki lub kaspustę? Słyszałam że Niemcy mówią na nasze ogórki "zepsute". Jest również inna kolorystyka. Jeżeli pojemnik będzie inny niz w Polsce to podejrzewam, że nie przyjmą w ramach gwarancji. Ale to tylko mój domysł. Nie miałam takiego przyoadku. Czaplutka - co rachunku - jeżeli nie dostaniesz od konsultantki - to poprostu zapisz sobie jej nazwisko, co kupiłaś i kiedy kupiłaś i schowaj do teczki z dokumentami, które napewno przechowujesz jak każda z nas np. do gwarancji ma sprzety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
sama 123 Podaję sprawdzony i naprawdę dobry przepis na ciasto do pierożkomanii , to jest na 240 - 280 szt. kołdunów: 1 kg mąki 25 dag masła śmietankowego 2 żółtka 1 całe jajko 400 ml ciepłej wody Szczypta soli Ciasto robimy w misce do ciasta – najpierw mieszam łyżką NF, a potem wyrabiam ręcznie, rozwałkowujemy na stolnicy, lekko posypujemy mąką i tą oprószoną stroną kładziemy na pierożkomanię. Robimy delikatnie dołki na farsz, dołączoną łyżeczką lub dekoratorem Finezja nakładamy dowolny farsz, przykrywamy drugim płatem ciasta. Delikatnie posypać mąką po wierzchu. Lekko przyciskamy wałkiem napełnionym wodą i wałkujemy. Pierożkomanię odwracamy, postukać, kołdunki powinny same wypaść na stolnicę. Kilka może pozostać na formie, należy je wypchać przy pomocy załączonej łyżeczki . Gotować w osolonym wrzątku. Jest to sprawdzony przepis, robiłam kilka razy, pierożki wychodzą baaardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama123
Witam dzięki alcia111 i Agi 40 za przepisy na pierożki mam nadzieję że wreszcie wyjdą dobre.Jesteście dziewczyny wspaniałe duże dzieki. Mam jeszcze jedno pytanie czy można kupić samą raczkę do szefa kuchni bo w mojej popękały trybiki, a może podlega to reklamaji (mam go 2 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Suma 123 - oddaj do reklamacji tribiki w raczce podlegają gwarancji. Ja jak przyjmuję reklamacje to biorę całego szefa. Jak jest w Twoim regionie trudno mi powiedzieć. Zadzwoń do konsultantki i bedziesz wszystko wiedziała. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
sama123 pochwal się czy udały Ci się pierożki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to śledzę forum już od dawna, bo jestem wierną fanką tupperware'a, mam mnóstwo rzeczy, wiele otrzymałam będąc gospodynią prezentacji, wykorzystuję je na co dzień, np. ultra plusy( mam ich 3 sztuki), cheesmarty różnej wielkości, cud, miska, shaker, stolnica, dzbanek do kompotu i wiele innych są rewelacyjne, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem fanką produktów tupperwre od kilku miesięcy. Jestem z nich bardzo zadowolona i systematycznie powiększam kolekcję. Z niecierpliwością czekam na kolejne ulotki promocyjne. Ostatnio zachwyciłam się dziadkiem do orzechów, kóry nie wymaga użycia siły, a orzechy rozłupuje nawet mój 5 letni synek. Z uwagą przeczytałam wszytkie poprzednie posty i zgadzam się z tym, że wiele rzeczy można kupić dużo taniej w hipermarkecie, ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Tak to już jest, że jedni kupują wyłącznie markowe ubrania lub buty nike czy reebok choć są 10 razy droższe. Z tupperwre jest pobnie. Jednak ja wolę mieć pewność że nie będę kupować 20 szt. chińskiego "cuchnącego" plastikowego pojemniczka tylko 1 porządny, który w razie czego zostanie wymieniony na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda
zgadzam się z przedmówczynią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nma
Jestem konsultantką na terenie Warszawa-Zachód. W razie wątpliwości, nowej oferty i produktów, proszę o kontakt: martika19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feflinka
Witam:) jestem konsultantką firmy Tupperware od prawie 3 lat, jestem bardzo zadowolona z produktów tej firmy. W razie pytań proszę pisać lewandowska_daria@wp.pl pracuję jako konsultantka na terenie Trójmiasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaŚaB
Dziewczyny czy wiecie może jakie promocje będą od przyszłego poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam oferta na tydzien 6 -8 Mikser Cappucino 69,90 Sniadaniówka serce 14,90 Silikonowy kwatek + przepisy 79,90 Zestaw misek do ciasta 3 l, 2l, 1,2 l 89,90 Ergolinia Mr Czosnek 55,90 Bakaliowiec 39,90 Zestaw pojemników do lodówki 1,5l, 700 ml, 300 ml, 2x140ml - 99,90 przy zakupie za 60 zł - Shaker 500 ml - 24,90 przy zakupie za 90 zł - pojemnik do lodówki 700 ml - 9,99 Podziekowanie dla Gospodyni: 250 -529 zł - podkładka serce pow 530 - bredsmart junior pow 830 - zestaw pojemników Bingo 2l, 3l, 4l min 1130 zł - odyseja poj 700 ml,1,5l za 45,80 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Suma123 jak tam - wyszły pierogi Agi 40. Nie miałam czasu aby je zrobic wiec czekam na Twoją opinię Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama123
Witam pierogi Agi 40 wyszły super, robiłam z dwoma rodzajam farszu. Moje dzecko które jest wybredne w jedzeniu nawet zażyczyło sobie dokładkę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
sama 123 Cieszę sie bardzo, że pierożki Ci wyszły i smakowały, ja akurat specjalistką w robieniu pierogów to nie jestem, ale z tego przepisu też mi wychodzą i moje dziecko je zjada, a to już duży sukces! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolika
Wielka ściema, jak te wszystkie ZEPTERY, RAINBOWY, ścierki, filtry do wody itp,. Te produkty są na pewno dobre ale ich rzeczywista wartość stanowi 10 % ceny i tyle powinny kosztować. Reszta to ten marketing: nachalny, wykorzystujący socjotechnikę i Waszą naiwność drogie gospodynie. Wiele z Was dopiero po zakupie zaczyna się zastanowiać do czego tak naprawdę będzie Mi to potrzebne i na siłę znajduje zastosowanie,... bo koleżanka tego używa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witaj Kolika A masz jakiś pojemnik Tupperware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczka za 1 grosz
Czesc ! A może ktoś poda jakeis fajne przepisy na farsz do pierożkomani - byłabym wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczka za 1 grosz
Czesc ! A może ktoś poda jakeis fajne przepisy na farsz do pierożkomani - byłabym wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka303030
Przymierzam się do zakupu rogalomani - ma moze ktoś ? warto kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby być zadowolonym z naczyń tupper to trzeba wiedzieć jak je używać (np. że ultra plus wkładamy tylko do nagrzanego piekarnika bez termoobiegu i funkcji grillowania i że nie dodajemy tłuszczu i smaki się nie przechodzą i że można skrócić czas pieczenia używając metody tandemowej czyli wstępna obróbka w mikrofalowce- można zresztą w ultra plusie upiec tylko w mikrofalówce bigos na przykład w pół godziny), że chlebaka nie stawiamy na lodówce, że w szklarnece jabłka przechowujemy bez innych owoców, że noży nie myjemy w zmywarce itp.itd. Ceny są takie jak na całym świecie- niestety nasze zarobki nie zawsze są światowe:(. Ważna też jest jakość i gwarancja 30 letnia, która jest respektowana przy posiadaniu druku zamówienia wypełnianego na pokazie (chyba, że ma się bezpośredni kontakt ze sprzedawcą).Należy kupować taniej korzystając z promocji i prezentów. Dzięki Tupper. pierwszy raz w życiu, 4 lata temu piekłam drożdżówkę i zrobiłam pizzę. Może są inne metody wyrabiania drożdżówki (jakieś warstwowe które mi nigdy nie wyszły, nawet pod okiem doświadczonej babci). Posiadanie miski do ciasta gwarantuje sukces kulinarny i człowiek się nie zniechęca, bo nie musi się martwić, że coś mu znów nie wyjdzie. Należy pytać doświadczone koleżanki albo pojawić się na takim pokazie zobaczyć wszystko na własne oczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×