Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość samusiaija
mam pytanko ile wchodzi kg ogórków do wiadra jumbo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Promocje od 03.czerwca Mega trójka-89,90 Iglo 800ml-39,90 Lodowiec-42,90 Extra szef-229,90 Polarnik cena katalog.-129,90 + bliźniaki w prezencie Mr czosnek-69,90 Wiadro-89,90 Ziemniaczana spiżarenka 5,5l -84,90 Zestaw Bingo 3x1,25l -94,90 Bingo 1szt-39,90 Francuski młynek-99,90 Mix Max przy zakupie z katalogu za 60zł -36,90 AT05 Mini dzbanek 350ml -9,90 (przy 8gościach na party) Pozd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda 111
czy już wiadomo coś o naszych garnkach które miały być pod koniec maja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Wójcik
Podobno mają być w promocji garnek mirage 3,5 l oraz patelnia 20 cm z tej samej serii? Czy ktoś zna cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Patelnia 150zł, a garnek 450. Mix max jest przy zakupie produktów katalogowych za 70 zł a nie 60 jak zostało przez Honię podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnek ze stycznia, za 100zł podobno ma być w następnym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
czy ktoś chce chesmarta tego wiekszego za 50zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie mam na imię Basia i chciałam zapytać czy macie jakieś przepisy na garnek ryżowy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie.Jestem zainteresowa zakupem patelni mirage(obecnie w promocji).Prosze napisać czy jest warta zakupu i czy produkty smażone na niej nie będą przywierać do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie.Jestem zainteresowa zakupem patelni mirage(obecnie w promocji).Prosze napisać czy jest warta zakupu i czy produkty smażone na niej nie będą przywierać do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzim11
Witam serdecznie.Jestem zainteresowa zakupem patelni mirage(obecnie w promocji).Prosze napisać czy jest warta zakupu i czy produkty smażone na niej nie będą przywierać do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Witam. Mam patelnię i jestem bardzo zadowolona. Cena rewelacyjna, mam zamiar kupić trójce swoich dzieci. Jeżeli jesteście zainteresowane kupnem chętnie pomogę. Prosze o kontakt mój e-mail : hnadczuk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Wójcik
Poradźcie drogie Panie, jak poradzić sobie z zabarwionym maratończykiem. Nalałam dziecku czerwony sok i niestety się odbarwił. Woda z płynem nie działa. Woda z cytryną nie działa. Co robić? Po jednym użyciu jest po prostu brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Wójcik
Jak tak czytam o promocji na tą patelnię, to może sama sobie kupię :-). Do tej pory dla wygody korzystałam z teflonowej i ceramicznej. Czy są jakieś zasady, które obowiązują na takich stalowych patelniach? Co robić, aby się nie przyklejało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Do Ani Wójcik. Patelnie i garnki ze stali są lepsze dlatego, że nic do nich nie ptrzywiera, możemy smażyć bez tłuszczu. Rozgrzewamy patelnię i puszczamy kilka kropel wody, jeżeli woda skacze po dnie tak jak rtęć jest gotowa do użycia. Osuszone mieso czy rybę kładziemy lekko przyciskamy i czekamy az samo odklei się od dna, przewracamy. Oczywiście to co w panierce to trzeba dac tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
Kto ma ochote na patelnie prosze pisać samusiaija@interia.pl .zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
Od jakiegoś czasu nie otrzymuję powiadomień a tutaj proszę jakie nowości. Nic nie wiem o patelniach tupperware, muszę zgłębić temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela59
Patelnie rewelka i za taką cenę. Potrzebujesz patelni i garnków pisz wiesia2@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Witam. Zapraszam do zakupu produktów tupperware w atrakcyjnych cenach. Chętnych do zakupu patelni i garnków również. Kontakt: hnadczuk@wp.pl lub na moim blogu gdzie znajdziecie również przepisy: tupperwarenowysacz.wordpress.com. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również zapraszam do zakupu Warszawa i okolice,poza patelnią są inne fantastyczne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Wójcik
Zamówiłam patelnię :-). Patelnia + zielona obieraczka pionowa + wysyłka = 125 zł. Teraz jeszcze muszę przypilnować zestaw 4 salaterek + kosz alegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
nie wiem do czego slużą ale nie kręcą mnie bo nie mam jak ich schowac w kuchni no chyba że ktoś ma duuuuużą kuchnie apozatym ost kolorystyka mnie odpycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Pojemniki Bingo można wykorzystać do; sypkich, transportowania np. zup, do przechowywania w lodówce lub grzybów suszonych. Tak naprawdę to nasza wyobraźnia nam powie do czego jeszcze służą. Mi osobiście kolory bardzo przypadły do gustu, jednak wolę zawsze sypkie bo w szafkach zajmują mniej miejsca. Bingo są pojemnikami bardzo szczelnymi podobnie jak Bazyle, można ustawiać je jeden na drugim, w pokrywce jest rant, który zabezpiecza przed spadnięciem. Miłego odpoczynku po ciężkiej pracy wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna uzywac garnek ryzowy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
Witam pojemnik BINGO używam do trzymania prawdziwej kawy , jest wygodny w użyciu a przy tym kawa zatrzymuje swój aromat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wymiary ziemniaczanej spiżarenki to28,5/19/23 polecam mam ją ponad rok i dobrze się przechowują ziemniaki ,polecam też cebulową do kompletu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie trzymasz te spiżarenki? Bo u mnie w dość ciepłej kuchni poza funkcją porządkującą się nie sprawdziły - cebula kiełkuje i gnije, ziemniaki też więdną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×