Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

nigdy nie byłam na seminarium ani na zapowiedzi lata myślałam że w tym roku się uda a tu taki policzek,to nie ma sensu my konsultantki tyramy i świecimy oczami a góra się bogaci ,chiny pociągną firmę na dno zobaczycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~nata 39 - w 100% masz rację. Na seminaria będą jeździły tylko nowe osoby, które nie mają porównania jak było kiedyś. Jeśli trzeba "złożyć" się na drogę, to już wcale się nie opłaca, bo koszt dojazdu może przewyższyć wartość prezentów. Dziwi mnie, że mają cały czas takie parcie na rekrutacje - bo to dla nas żadna zachęta. Tracisz klientkę i właściwie nic za to nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie kiedy mają być mikrofale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaaaaaaa
Co do seminarium to ja też uważam ze "góra" nie zna naszych produktów... może książkowe opisy tak ale praktyczne zastosowanie to już nie!!! Tam powinien pracować ktoś kto prowadził kiedykolwiek party i używa produktów bo sama teoria to za mało. Brak poszanowania konsultantów menadżerów i dystrybutorów ... zbyt głośna muzyka, ciemno na sali, oślepiające światła ze ceny, brak odpowiedniej ilości obiadów (pomijając już to ze jedzenie było zimne niedobre i niedogotowane a nawet niektórym trafiło się zepsute) jeden wielki chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaaaaaaa
Choć muszę przyznać ze zachowanie niektórych konsultantek też pozostawiało wiele do życzenia - nie rozumiem jak można jedzenie ze stołu pakować do torebki (wszystko jak leci byle więcej) a hol wyglądał po poczęstunku jakby tam świnie jadły a nie ludzie masakra i wstyd!!! ja się nie dziwię ze później ludzie nie chcą się umawiać na Party bo jak niektóre konsultantki i menadżerki nie potrafią się zachować to później wstyd taką do domu zapraszać! Zostaje niesmak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też widziałam coś takiego jak byłam na akademi gwiazd aż wstyd faktycznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo niestety niektórym konsultantkom słoma z butów wystaje.... Przecież jak się było w "wielkim świecie" to trzeba rodzinie przywieźć wyżerkę. A że zgniecione i wątpliwej jakości, to już nieistotne... heh - samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie pomyślała bym że na seminarium też tak mogą co ludzie sobie pomyślą ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaaaaaaa
Kwalifikacja na zapowiedz lata to: 1. każdy kto w tygodniach 1-20 zostanie menadżerem lub 2. rekrutacja kwalifikowana(500zł)w tygodniu 9 i zrekrutowana osoba musi być przynajmniej raz aktywna na 500zł w tygodniu 10 lub 11 + 1 rekrutacja w marcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest efekt tego że każą nam dużo rekrutować nieważne kogo liczą się wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaaaaaaa
niestety tak :( ale są bardzo fajny konkurs na sprzedaż, nawet lepszy niż w styczniu :) więc opłaca się mieć dużą sprzedaż osobistą... nie napisze bo dokładnie nie pamiętam co i na jakim poziomie ale dużo różnych rzeczy do wyboru... m.in. sztućce, odkurzacz, bon 500 zł na bieliznę triumf, bon 1500 na meble, i nie pamiętam ale na mitingu się dowiecie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaaaaaaa
nie my nie musimy byc aktywne:) my tylko musimy zrekrutować teraz i w marcu a osoba zrekrutowana w tyg 9 musi byc aktywna w tygodniu 10 lub 11 na 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak miałyście rozliczany bon z aktywności w tyg5 na 50 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Bon -50 zł miałyśmy tę kwotę odliczoną od faktury. Konkurs punktowy naprawdę jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
W nowym katalogu nie ma zmian.Są te same produkty co w starym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do meggość to nie chodzi że jak produkowane w chinach to gorszej jakości tylko chodzi o te mniejsze koszty produkcji , które nie mają pokrycia w cenie sprzedaży , bo cena jest jak za złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ze starego sztabu został? Z tego co się doczytałam to Aldona robiła za kucharza . Naszego Kucharza też tym razem nie było, jak w listopadzie? Postała ekipa bez zmian , tylko Dyrektor się zmieniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
W nowym katalogu nie ma niskiego pojemnika na tort, bo jest pojemnik twist. I nie ma starych szczypców są te które były w promocji w styczniu. Jest też mini chochelka. Zmieniaja się ceny niektórych produktów np. tłuczek 32,90, szef 269,90. Co do Chin to też uważam, że dziś każda nawet najlepsza firma ma tam fabryki i to nie znaczy, że towar jest jakościowo gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Pań konsultantek, które mają garnek mirage starszy niż 5 lat, niech spróbują postawić na kuchence stary garnek mirage (z fabryki europejskiej) i nowy (z Chin). Na pierwszy rzut oka oba są identyczne, ale jak zaczniecie je ogrzewać, to okaże się, że stary garnek ma ledwo ciepłe rączki a chiński zaczyna parzyć. Niby ten sam garnek ale jednak inny...a dla mnie chłodne rączki garnka to jeden z atrybutów porządnego garnka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie co do garczka też zauważyłam ale bardzo go lubię inie piszcie o standartach bo widać co i jak tego nie da się ukryć a ja nie mam zamiaru szarpać się z reklamacjami jak będzie tego z chin więcej to wolę odejść z firmy niż to sprzedawać jak się będzie miało to co opowiadałam o naszych produktach stałym klientkom co o mnie pomyślą już to przerabiałam w innej dużej firmie jak postanowili otworzyć fabrykę w chinach klientki potrafiły przychodzić do sklepu i mnie zwyzywać nikomu tego nie życzę .a firma podupadła .teraz od 3 lat tylko 1 osoba pytała o ich produkty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chiny to tylko mały kamyczek, bo moim zdaniem największym problemem Tupperware jest drastyczna zmiana sposobu funkcjonowania. - coraz gorsze traktowanie doświadczonych konsultantek - coraz gorsza realizacja reklamacji i wsparcia - błędne zamówienia, co skutkuje, że konsultantki sprzedają towar, którego de facto nie ma, bo centrala źle zaplanowała zamówienia - zła strategia firmy w 100% zorientowana na nowe rekrutacje, co z jednej strony prowadzi do oczywistych oszustw (znam Panią sprzedającą na allegro pod 20 nickami z Krynicy Górskiej, która teoretycznie zrekrutowała mnóstwo nowych konsultantek a tak naprawdę, to wielkie oszustwo), a z drugiej strony zniechęca do pracy doświadczone i dobre konsultantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwalifikacja na zapowiedź to jedno wielkie nieporozumienie... Jak można zapowiedzieć pod koniec tygodnia kwalifikacje, które trzeba zrealizować w tymże samym tygodniu. Żart. Ja bojkotuję. Nie robię "słupa". A co do seminarium... Organizacja spada na psy.. A i uczestnicy mogliby przestać pakować na wynos (dosłownie). Brakuje jedzenia bo przyjeżdżają Panie, które zamiast najeść się na miejscu upychają do toreb co się da. Aldonka codziennie w Ekstra Szefie robi tatara w domu, a na seminarium ze stresu zapomniała co się jak używa. I mimo, że wielu się wiele nie podoba to i tak wszyscy klaszczą i wiwatują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to klaskanie właśnie utwierdza Dyrekcję, że niewiele musi, bo i tak się wszystkim podoba. Te, co najgłośniej klaszczą to ten rodzaj konsultantek, które myślą, że bardzo awansowały wstępując do Tupperware. I tym osobom niestety można wcisnąć wszystko, każdy kit, spóźnić się z dostawą, pomylić produkty itd. Ja co tydzień dopytuję się o reklamacje i już nie mogą pewnie na mnie patrzeć, bo o swoje walczę. Tak jak wspomniałyście - zero wsparcia i fatalna jakość obsługi nas konsultantek. Ale co się będą wysilać, skoro wściekłego klienta to my odsłużymy i najwyżej jakimś prezentem ugłaskamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie widziałam katalog to wielka porażka jak nie nadrobią czymś nowym w promocjach to leżymy bo nie będzie co sprzedawać rynek przesycony i co najpotrzebniejsze ludzie mają teraz potrzebne jakieś nowości najlepiej bez substancji szkodliwych.nie jakieś miseczki a coś codziennego użytku .hitem były ultra pro ale teraz każdy patrzy na znaczki i pochodzenie za taką kasę ma pełne prawo żądać ,a moim zdaniem to fabrykę powinni otworzyć w Polsce a nie w chinach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytając wasze wpisy ciesze się że odeszłam z tej firmy w odpowiednim momencie, czasy mojej " świetności" to garnki za rekrutacje , goście vip na zjazdach, dla gospodyń góra nagród. Chociaż też dałam się ogłupić i wszystkie szafki mam zawalone rzeczami, których nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tupperfanka
Witam a ja troszkę z innej beczki: był konkurs pomiędzy północą i południem na rekrutacje i przegrała północ czyli Aldona miała być piosenka i co? Panie Waldku ja bym się na pana miejscu obraziła co to było? No ale czego się można spodziewać po Aldonie. Wszystko robi na ostatnią chwilę więc tak to wychodzi. Rekrutować też w tym tygodniu nie zamierzam. Lubię rywalizację ale realną gdy wszyscy mają równe szansę Współczuję Dystrybutorom jak mają to powiedzieć na poniedziałkowym spotkaniu że co kwalifikacja już była,,,,ech szkoda gadać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie - kiedyś były super garnki za rekrutacje. Naprawdę porządne. Zostały wycofane teraz i zastąpione lekkim, chińskim zamiennikiem. Kiedyś były też porządne nagrody za zostanie menedżerem. Mówię o czasach kiedy był jeszcze dodatkowo junior menedżer. Prezentów się zbierało dużo i były naprawdę warte poświęcenia. Były prezenty dla menedżera np z okazji urodzin p. Mirka, na święta. Były to unikaty, których żal było się pozbyć. Dodatkowo za sprzedaż dla Gospodyni była "góra" prezentów a i pułapy były niższe. Teraz pułapy wysokie, BRAK KUMULACJI prezentów na poszczególnych poziomach i same prezenty .... pozostawię bez komentarza:-( Aha - no i podstawa - brak torby dla nowej konsultantki... produkty zapakowane w reklamówkę - hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Ostatnio tylko narzekanie. U nas nowa konsultantka dostaje torbę a nie reklamówkę. Pani dystrybutor dba o nas i nas nagradza. Natomiast proszę mi pokazać inną firmę, która daje tyle prezentów. To co było już nie wróci, też pamiętam te czasy, ale przecież każdy z nas dostaje pieniądze za tę pracę i to chyba nie małe. Party 2 godz. , obrót 500 i jest 100, gdzie tyle można zarobić. Panie pracujące np. w Biedronce świątek, piątek i niedziela po 10 godz. dostają 900 zł . A co do seminarium to góra też asię za nas wstydzi, przyjechała zgłodniała wataha wilków i rzuciła się na żarcie, wstyd co po sobie zostawiamy, słyszałam opinię obsługi hotelowej. Więc jak zawsze kij ma dwa końce. A, że w firmie dzieje się żle to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam się zapytać, czy ktoś dostał garnek 2,8l z tej serii Inspire? Najpierw dystrybucja mnie zwodziła tą samą śpiewką "będą w przyszłym tygodniu" a dzisiaj powiedziano mi wprost, że jeżeli będą, to dopiero w 17 tygodniu. Tutaj nie chodzi o narzekanie dla narzekania. Firma po prostu nie wywiązuje się ze swoich obietnic. Ja zaczynam się czuć po prostu jak śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×