Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Buhahaha weź litości. Z doświadczenia wiem, że Ryłko puste plastikowe dziunie piszą o inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że mamy trolla na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to z***bis......tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się kobiety czy Wam nie szkoda czasu na te wpisy.Jest tyle rzeczy dobrych do zrobienia , można wolny czas spędzać pożytecznie . Jeśli ktoś lubi mącić, szydzić i być niekulturalny to na tym forum my go nie zmienimy. Niech te osoby męczą się same ze sobą i w swoim otoczeniu,widocznie ich życie polega na "szukaniu dziury w całym". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuje Pani ktora chciala wymienic na silkonowe rekawice micromaxa a do dzis sie nie odezwała pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co gotujemy na święta?Proszę podzielić się swoim menu na śniadanie Wielkanocne.W różnych rejonach są różne potrawy.Możemy wymienić się przepisami na sałatki,ciasta,czy inne potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój barszcz biały na święta; gotuję wywar na szynce z kością,dodaję liść laurowy,sól,pieprz,ziele,grzybek suszony,boczek wędzony gotowany(10dkg.),kiełbasę białą .Gotuję bardzo wolno.Po ugotowaniu odcedzam.Dodaję pokrojone 4 plastry szynki wędzonej,boczek z wywaru kroję w kostkę i trochę szynki ugotowanej.Dodaję kilka jajek pokrojonych w kostkę i kiełbasę pokrojoną.Zaprawiam barszczem białym z torebki. Smacznego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unas chrzan mieszany z jajkiem. Żurek sałatek w tym roku nierobie ciasto sernik rosa i bananowiec (biszkopt masa z masła galaretki cytrynowej i żółtek na to banany i biszkopty na przemian układane na to galaretka pomarańczowa i na samą górę pianka ubita z białek połączona z galaretka wiśniową lekko posypane czekoladą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie dobry przepis na dobry bigos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje na już bardzo proszę aby mi któraś z pań napisała ile jest punktów za sprzedaż 750 zl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
750 - 799,9 są 44punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punkty - poproście w dystrybucjach o "karty pucharowe". Przydatna fiszka z punktacją, obrotem, produktami i stronami na których one są. Taka "pigułka" informacji w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie macie fajne sałatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka oferta na ten tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszelki sowy baletki zabki banan i wyciskarka Fushon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podziękowania na kwiecień to kolejna masakra, myślałam że po tych co są teraz to już być gorzej nie może, a tu proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z miesiaca na miesiac gorzej....na sprzedaży to nam sie od bije niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na meeting w opolskim "zażartowali", że trzeba będzie znaleźć kija na konsultantki, aby wzięły się w końcu do pracy i zaczęły sprzedawać. No i ciągła presja na rekrutację nowych, które być może okażą się lepsze od starych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedna rzecz. Podobno wyszło to od samych konsultantek, aby zastanowić się nad zmianą sposobu naliczania prowizji. Chodzi o to, aby te co sprzedają za 10 tys miały znacznie wyższą prowizję od tych, co kupują dla siebie np. za 1000 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak... niech dalej kombinują... Kombinatu nie zrobią. Prezenty z konkursów są niezłe, ale tym nie da się pociągnąć sprzedaży. Oferty powinny być dobre. I ceny również. Promocja to promocja , a nie jakaś jałmużna... Marketing leży. To na nich trzeba kija - zażartowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli chca by konsultanki zrobily party to niech dadza porzadne tg, by bylo czym te gospodynie zachęcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tak zastanawiam na tymi dziuniami co tu się wypowiadały na temat maszynki do mielenia oczywiście maszyna ble jest a dzis na mitingu same maszynki odchodziły za lutową rekrutacje stwierdzam tak że osoby celowo to piszą jak o innych produktach.Takie moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalety maszynki do mielenia mięsa; prawie wszystkie części można myć w zmywarce, części nie rdzewieją, sitko,które jest metalowe łatwo się myje,nie trzeba dłubać wykałaczką,aby pozbyć się resztek, nie potrzeba prądu,można zabrać ją na łódkę ,do domku letniskowego, jest cicha,można mielić przy dzieciach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za rekrutacje była tarka z tej serii a nie maszynka niech kazdy kupuje co uwaza. tupperware jak kazda firma ma lepsze i gorsze produkty. maszynk kosztuje tyle co ultra pro , a wykorzystanie nie jest porownywalne - jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantki a nie widza roznicy miedzy tarka a maszynka... Informacji tez nie znaja skoro nie wiedza co za re

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, czy widzą różnicę czy czy. Po prostu to był głupi i kłamliwy atak na słowa prawdy o konkretnym produkcie tupperware. Bo dla niektórych na tym forum tupperware = Bóg. Najlepsze na świecie, niezniszczalne, najpraktyczniejsze, najużyteczniejsze. Wszystko co było, jest i będzie pochodziło z tej firmy takie jest. I za nic w świecie nie sięgną do swego mózgu, aby może przez chwilę go wykorzystać. Po prostu każda krytyka pod adresem produktów tej firmy, kończy się od razu atakiem fanatyczek. Atakiem, w którym najczęściej nie ma żadnych argumentów, a treść wpisu pod względem gramatyki i ortografii wskazuje na duże zaległości szkolne autora. Zatem i znajomość produktów jest równie ograniczona (bo ja jedna Pani napisała, jak można od niej- konsultantki wymagać znajomości nazw produktów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie nie tylko maszynka to zbyteczny gadżet , zachwyt nad maszynką i jego ceny nie rozumiem . W dobie techniki kupować maszynkę na korbkę to lekkie cofanie się , tak owszem teoretycznie mogę zabrać ją na łódkę , tylko po co , przecież na środku jeziora nie będę mielić mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi,żeby zabrać na łódkę na której pywamy 1 dzień.Ludzie mieszkają na łodzi miesiąc i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na łódkę jak znalazl mąż zlowi rybki i bedzie obiad :)moj gamon nawet robaka w rece nie wezmie ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×