Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
ja tez mam nadzieje ze po kieszeniach sie dostanie decydentom, bo strona jest aktualizowana w srody, a tupperwareparty.pl jest własciwie pusta, taka totalna olewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma coś dojść jeszcze w środę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za aktywność - nie wiem. Oferta jest w systemie. Aktywność podadzą na mitingu. Wolę wiedzieć co w ofercie, bo jak ta kiepska to o aktywności można tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaangażowany
do poprzedniczki - fajnie że poruszyłaś ten temat. To kolejna sprawa, która trąci "lamusem". To jakiś absurd, żeby czekać na zamieszczenie nowej oferty do środy. Pamiętacie tydzień, w którym było seminarium wiosenne to oferta pojawiła się dopiero w piątek ! A dodatkowe oferty pojawiające się w trakcie tygodnia to rzadko zamieszczają - może to zależy od uprzejmości administratora strony :). Celowo sprawdziłam jak to wygląda na stronie CZECH bo u nich także oferta kończyła się tak jak i u nas w niedzielę 17-tego. I o dziwo mają już zamieszczoną nową ofertę, dużo lepszą od naszej. Sprawdźcie na tupperware.cz Widać nasza centrala działa jak klub emerytów, których trzeba popchnąć, aby nabrali rozpędu. Może kiedyś dystrybutorzy chcieli aby nowa oferta była zamieszczona po przeprowadzeniu meetingów, ale teraz nie przystaje to już do realiów i oczekiwań KLIENTÓW !!!! A na meetingi przychodzi mniej osób. Pusty śmiech mnie ogarnia jak czytam jak dziewczyny w poniedziałek rano piszą - jak się dowiecie co jest w ofercie to napiszcie bo meeting mamy we wtorek. W poniedziałek rano każda Konsultantka i potencjalni Klienci powinni znać ofertę. Dostęp do informacji jest narzędziem sprzedaży drodzy zarządzający ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się , konsultanki wszystkie nie wybrane powinny znać nowa ofertę już w niedzielę wieczorem, powiedzmy o 0:00 , bo my starą ofertę możemy zamawiać np do 17.04 godzina 23:59 , a na stronie oficjalnej Tupperware widnieje jeszcze 18.04 i jak tu tłumaczyć klientowi że w Warszawie nie nadążają w aktualizacji zmianam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą rozbawił mnie jeden news. Każda aktywna konsultantka na 550 zł w tygodniu 17-18 będzie mogła kupić za jedyne 1 zł (zamiast 6,50 zł) książeczkę "Tworzywa sztuczne" a dystrybutor motywuje to tak "Każda Konsultantka powinna ją mieć, by odpowiadać na pytania swoich Klientów". Czy nie uważacie, że skoro nie robią dla nas szkoleń i nie widzą potrzeb edukacyjnych to wypadałoby każdej Konsultantce po prostu to dać za darmo jako materiał szkoleniowy, żeby w wolnej chwili mogła doczytać i pogłębić swoją wiedzę wiedzę. Przecież to leży w interesie Tupperware, a le nie na to trzeba zasłużyć i zrobić obrót .... oj ubaw po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No śmieszne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za aktywność są miski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie. Pewnie będziecie wiedzieć, bo mi to wyjecialo. Jeżeli Nowa po party startowym zrobi RE to czy dostanie prezent za rekrutację? Czy aby go odebrać musi zrobić kolejne party po startowym w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po startówce musi miec jedna aktywnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dzisiaj na mitingu można było kupić za 2,50 jedynaczek 100 ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia jak dystrybutor do tego podejdzie. Może być tak, że musi mieć AC w tym samym okresie marketingowym. U nas było ciężko to przebrnąć. Bo teraz w systemie wszystko widoczne. Rekrutująca musi mieć AC, żeby otrzymać prezent za rekrutację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie było jedynaczków. Przy zamówieniach w uwagach na bieżąco dopisujemy. I od jakiegoś czasu u nas tylko tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nigdy nie ma problemu z prezentami i komunikacją między konsultantkami. Aktywność jest zawsze w towarze. Pozostałe prezenty wręcza dystrybutor i nie musimy tego pilnować. Wszystko w odpowiednim czasie, ładnie zapakowane i dodatkowo kwiaty. Jeżeli jest prezent za rekrutację do wyboru bądź aktywność do wyboru, a zapomnę napisać co bym chciała to mam telefon z zapytaniem. To wszystko zależy od dystrybutora. Dystrybutorzy dbają o nas, dodatkowo nagradzają co tydzień za najwyższe sprzedaże, nagradzają nowych i gości. Na bieżąco informują np. w środę jak tylko dostaną listę o dodatkowych ofertach to od razu mamy wszystkie na emaila lub panie które nie mają komputera są informowane telefonicznie. Czytając o innych dystrybucjach aż nie chce się wierzyć że tak jest przecież to im powinno zależeć. Przy okazji pozdrawiam Marzenkę i Piotra Rojewskich z naszej Gdańskiej dystrybucji są super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie c***aństwo wiedzą na czym polega ten biznes. I kto tu jest dla kogo. Jak nam będą płacić przysłowiowy zus, to mogą nas traktować jak pracowników. Na razie jesteśmy równorzędnymi partnerami. Większość z dystrybutorów tego nie rozumie. Jak będą szukać pracy (czego im nie życzę), to może zrozumieć to im będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korekta była... złe skojarzenie... napiszę Państwo dystrybutorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Gdańsk !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oficjalna strona tupperware przeterminowana , dalej z ofertą z zeszłego tygodnia , oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może centrala nie czyta naszych wpisów. A dystrybucje, gdzie wiele spraw szwankuje raczej nie przekazują jej naszych opinii i sugestii. Regionalny jak wpada na meeting to też nie pyta nas jakie mamy uwagi, potrzeby, co centrala mogłaby zrobić, poprawić tylko "twarzuje" i odfajkowuje wizytę w kalendarzu. Podczas seminarium wiosennego była ankieta, wiele osób dzieliło się uwagami, ale widać że to była proforma bo minęły 2 miesiące i zmian nie widać. A cierpliwość też ma swoje granice ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos pisal, ze ma cos dojsc w ofercie dzisiaj, czy to pewne? taka zacheta na rekrutacje, kurcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środa godz. 12.10 a na stronie tupperware.pl wciąż poprzednia oferta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, nie wymagajmy zbyt wiele..... Zbytnio zmęczyli by się. Podstawowe rzeczy nie są ważne. Jeszcze by obroty wzrosły i roboty byłoby więcej.... Może to o to chodzi, żeby się nie napracować za dużo. I my i oni. To sposób na oszczędzanie sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tą dodatkową środową ofertą??? Wzięła i umarła?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj chyba nic nie dojdzie - taka jest zacheta na RE ze i tak zamówienia beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ta zachęta na rekrutacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent dodtakowy - niezbedna siódemka te miski sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę, aby te miski jakoś super zmotywowały. Ja w zasadzie je miałam kupując wcześniej "po kawałku" inne zestawy. Dla nowych klientów, które nie mają żadnych misek, ten zestaw owszem był super. Ale dla "starych" konsultantek? Mam wątpliwości. No chyba, że od razu wystawią je na allegro. Chociaż zobaczcie, wystawione są te miski za 130 zł i...jakoś szału nie ma. Zatem to może być zbyt mała zachęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie poszukuje przepisu na tanie danie w ultra pro kub jakiś pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parówki w ultra pro. Ciasto francuskie tniemy w trójkąty.Parówki zawijamy w cieście i pieczemy 10 min.w temp.200 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłac mogę plik przepisów na ultra pro. Do wyboru sporo fajnych, sprawdzonych dań. Adresik poproszę tylko - e mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×