Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
robiłyście kiedys warstwowa galaretkę w królu jak w lilianie?? gbo mnie kusi ta forma a boje sie ze nie wyjmę nic z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galaretka w królu wyjdzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pytałam, czy można dokupić 3 ostrze do multiszatkownicy (julienne). Padła tutaj odpowiedź, że konsultantka może to zamówić dla mnie. Otóż, prosiłam już 2 miejscowe i nic z tego. Podobno to jest niemożliwe. Czy może ktoś mi podać np. numer towaru, to im przekażę? Kurcze, żeby tak ciężko było coś zamówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w katalogu mandolina jest z dwoma ostrzami i tylko te dwa jako częsć zamienna mozna kupic - trzeba czekac na promocję - czasami sie trafia do kupienia osobno, ale nie jest to produkt jakos specjalnie rozchwytywany totez nie powraca. a tak pozatym jak wam idzie bicie rekordów -bo u mnie rekordowy brak zainteresowania ofertą - bliski zeru;( Czekam na turbo tydzien moze cos konkretnego dadza???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień 43 odpuściłam brak jakiego kolwiek zainteresowana jest dużo ofert lecz idzie 1 listopad i każdy żyje tym świętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak u mnie też słabo mimo całkiem niezłej oferty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w ofercie na tydz 44 bo będzie ciężko w tym tygodniu, a może już wiadomo co na listopad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie w systemie na ten tydzień nie ma nic dodatkowego. Na listopad - porażka. Są wzory ofert specjalnych podane, czyli te promocje tych produktów, których nie ma w katalogu. Być może dorzucą katalogowe produkty w promocji oraz tygodniówki i dwutygodniówki. To co obecnie widać to: salaterki allegra, różowa łyżka do ciasta, silikony - babeczki torcikowe i kopułki, pędzelek, micro fondue z alegry, termos 1 l, zaparzacz , pojemniczki na kostki lodu. W podziękowaniach dla gospodyń złota allegra (bez bufetu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, skomercjalizowało nam się listopadowe święto. I w przysłowiowych garach nic nie zostanie, bo wszystko pójdzie z dymem. W przypadku pozostałych świąt, to chociaż zapas jedzenia zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do pytania, które zapoczątkowało ten wątek... używam tupperware od chyba 8 lat, jestem mega zadowolona, chociaż powoli widzę, że z tupperware robi się produkt eksluzywny patrząc po dzisiejszych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Chcąc mieć dobrze zorganizowaną kuchnię, czyli wyposażoną w produkty tupperware, należy zostać konsultantką. Innej drogi nie widzę. No chyba, że się ma sponsora, albo z definicji kupę kasy. Trochę jako konsultantka się kupi, trochę dostanie z konkursów (nie mylić że za darmo) i mamy to, co chcemy mieć. Przy dobrej organizacji zazwyczaj się udaje. Niektórym nawet zostać w tym (bez sensu) na dłużej. Takie mam odczucia ostatnio. Szkoda mi rzucić, bo siłą rozpędu jakoś leci. Bezsens widzę w kiepskich promocjach i coraz trudniejszej współpracy z częścią osób stanowiących tą firmę. Na każdym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantką warto zostać,wtedy mamy 23 % taniej wszystkie produkty.I wzory możemy kupować taniej.Nowości możemy dostawać wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę,że jest miska NF-7,5 l .za 44,9 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam nowa ulotke jest wiecej ofert mi sie podoba puki co rekordu nie pobilam to wstaje do pracy na 9 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ulotka jest dużo bardziej ciekawa. Oferty jedno i dwutygodniowe zrobiły swoje, no i produkty katalogowe. Dobrze, bo inaczej byłaby klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tyg 45-46 jest naprawde duzo ofert duze i małe UP oraz ściereczki do szyb mnie bardzo cieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super oferty,świąteczne dużo wcześniej,można proponować na prezenty,jest co.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oferta super ale TG jest słabe jak na listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można zakupić wklad szklany do termosu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pytałam, można. Tylko cena bez sensu. Nie pamiętam dokładnie, ale nieopłacalne to było. Termos w promocji, wiec może lepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też klientce proponowałam ale ona uparcie chce wklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na chwile obecna nie ma wkładu w czesciach zamiennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w dystrybucji można wkład dokupić mimo że nie ma go w częściach zamiennych za ok 135zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie cena zabójcza ja tak z innej beczki - szukam kogos kto by sie wymienił na kuchcika ( czerwony katalogowy) - moge sie wymienic na fusion samuraja lub coś innego czekam na propozycję: magda.juz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za Kuchcika chcesz Samuraja,ja też bym chciała.Obecnie Kuchcik można kupić tanio,a za Samuraja bierzemy 199,9zł.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie musisz do kuchcika coś dorzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dalabym za samuraja 2stowy, To była luzna propozycja-mam juz prawie wszystko,akurat samuraja nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biera na forum a gdzie indziej taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ,ze trzeba teraz namawiac klientow na zakupy swiateczne. Ulotka grudniowa moze byc gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×