Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Chciałam zapytać poprzedniczki, co mam zrobić z rzeczami, które dostaję za aktywności, sprzedaże i inne konkursy. Jestem we firmie 10 lat, mam działalność,a mój garaż pęka w szwach od produktów tupperware. W każdym miesiącu ich przybywa, bo solidnie pracuję. Poważnie zastanawiam się nad allegro. Mogłabym sprzedawać bez obaw, że firma mnie będzie ścigać bo mam działalność. I tak to jest jak się ma z 5 noży szefa to dobrze sprzedać nawet za 40 zł. Jest pieniądz, a tak to co. Nie będę ciągle obdarowywała innych, bo ileż można. Ja rozumie tych co sprzedają. bo jak mieszkasz w bloku, to co z tym robić. Trzeba sprzedawać od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że każda osoba sprzedająca powinna mieć działalność. Dziwi mnie, że ciągle tu pisze się o tym, żeby firma zrobiła porządek z allegro. A czemu firma nie robi porządku z tymi co sprzedają na czarno. To prawda nie trzeba mieć działalności, żeby rozliczyć się z fiskusem. Wystarczy doliczyć to co się zarobiło w ciągu roku, ale ile z Was tak robi. Jeżeli firma dobierze się do allegro to każda sprzedająca poda fiskusowi namiary na wile osób, które oszukują państwo. Zobaczymy co wtedy będzie. Każda szanująca się firma, żąda założenia działalności (a menadżerowie rocznie biorą po 10000 premii i więcej, a podatku nie odprowadzają). Thermomix chcesz sprzedawać musisz mieć działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to jest tok myślenia Polaków. Jak ja okradam to ok, jak inni to huzia na Józia. Każda, która nadaje na allegro "jest uczciwa, odprowadza podatki", a tamte są bee. ponoć Ci co sprzedają na allegro działają na niekorzyść firmy, a firma działa na niekorzyść państwa pozwalając na sprzedaż bez działalności. Ale gdyby wymagano działalności w tej firmie została by garstka ludzi i skończyły by się rekrutacje. Zapytam jeszcze, a czymże jest sprzedaż na stoisku królowej tupperware. To to samo co allegro tylko w innej formie. A na to jest przyzwolenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie w jakiej cenie był zestaw cheesmart mały z maselniczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 9,45. Też działam 10 lat. Nic mi w szwach nie pęka od nadmiaru produktów. Wyposażyłam syna, który poszedł "na swoje". Jak każda z nas mam "na prezenty", bo jak potrzebuję dla kogoś kto zna i doceni, to nie mam potrzeby wydawania kasy. Ogromną część sprzedaję i nie udaję, że w katalogowych cenach. Też obniżam. Ale bez przesady. Dostajemy wynagrodzenie w produktach. Musimy to wypracować. To nie jest za darmo. To czy ja to sprzedam za tydzień, czy za rok, nie stanowi dla mnie problemu. Gdyby każdy tak myślał i robił, to nie byłoby problemu z cenami. I większość z nas byłaby zadowolona. Sprzedaż raz nóż za 40,- to już więcej za niego nigdy nie weźmiesz. Bo będą czekać na taką samą okazję. I dlatego niektórym domy pękają w szwach. Raz sprzedałaś za pół darmo, to będą oczekiwać tego samego zawsze. Albo ty kogoś przetrzymasz, albo ktoś przetrzyma ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cheesmart z maselniczką chyba 54,90 kosztował. A do dziewczyny z 9,45 mam pytanie: te noże w ilości 5 szt. to kupione były, czy może jako AN? Bo to by tłumaczyło chęć ich sprzedaży po takiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani z 14.51. Oczywiście, że mówię o nożach, które dostałam za aktywność, za drugie pary itd. Ja mówię o sprzedaży produktów, których nie kupuję a dostaję. Zamawiam tylko to na co mam chętnych na party czy przez telefon. Magazynu nie robię, on robi się sam z prezentów, które dostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pań, które pracują w Tupperware i mają swoją działalność. Nie wierzę , że założyłyście działalność tylko na potrzeby naszej firmy, było to Wam na rękę, bo kręcicie wiele takich interesów, więc każda się trochę bała i założyła działalność w firmie, która pod tym względem stała się dla Was azylem. Kto to może wiedzieć? Przecież prawdy żadna z Was nie napisze. Gdybyście nie musiały tego zrobić, to żadna z Was, moje miłe Panie, tego by nie uczyniła. Ja pracuję zawodowo, a w Tupperware - tylko dla własnej przyjemności i z miłości do tych produktów, więc mogę spać spokojnie, bo moje obroty są mierne w stosunku do Waszych i nie przekraczają dozwolonej kwoty, wolnej od podatku. Ale proszę o trochę przyzwoitości. Nie chcesz pisać prawdy - to nie pisz, przecież nikt tu nikogo do niczego nie zmusza, ale mydlenie oczu nie przystoi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że mydła te co sprzedają Thm i każda sprzedaje Tupperware albo wpisują się do firmy a potem krzyczą na forum że mają działalności założyły dla Tupperware śmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się uczepiłyście firmy.A czy rzetelnie wykazujecie wszystko,czy połowę? O rzetelności ludzie niech sami decydują i odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za czasy nastały,że jeden drugiego się czepia,ocenia,straszy.Źle będzie,skarbowy się przyczepi,nie będzie kto sprzedawać.Po co wszystko,po co to złe nastawienie???? Pewnego razu w tramwaju jedzie kobieta i szepcze pod cichu,nie mam już siły:mąż zły,dzieci daleko,teściowa okrutna,sąsiedzi ważni.Obok stoi anioł i powtarza:mąż zły,dzieci daleko,teściowa okrutna,sąsiedzi ważni,oj,trudne mam zadanie,żeby spełnić wszystkie pani życzenia. Bardziej patrzmy sobie na ręce a nie komuś.Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma grzechotkę do sprzedania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam takie pytanie czym myjecie czajnik żeby się ładnie świecił. Na moim są takie małe plamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czajnik myje mleczkiem do garnków Zepter...ładnie puszcza wszystkie zanieczyszczenia i nie rysuje....myje nim również Ultra Pro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za podpowiedź bo juz się zaczęłam martwić o mój czajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo sarkazmu i złośliwości w powyższych wypowiedziach. Tak ja założyłam firmę dla tupperware. Na początku swojej działalności sprzedawałam tak jak większość, ale sprzedaję dużo, mam premię menadżerską i chcę spać spokojnie. Wiemy dobrze, że nie jesteśmy pracownikami tupperware, jak fiskus się do nas dobiera oni umywają ręce. Ale taką umowę podpisujemy. Wiele moich koleżanek zapłaciło już mandaty od 200 - 500 zł. Może to nie dużo, ale jak sprawdzą, że nadal sprzedają może być gorzej. Po co sie denerwować, jak tu się nic nie traci. Rozliczam paliwo, produkty, które kupuje na party, telefon itp. No i jeśli zdecyduję się sprzedać prezenty na allegro ani firma, ani nikt inny do mnie się nie doczepi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jutra rusza legendarny turbo tydzien - myślicie, że z tej okazji beda jakies jeszcze promocje bądz jakas "extra aktywność?? mam sentyment do 46 tyg bo 4 latat temu w tym własnie tyg dołaczyłam do TUPPERrodziny i jestem do dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4.11 g. 16,23. Prowadzi Pani działalność jako spółka, czy zatrudnia Pani nowych konsultantów jako pracowników? I zabiera im Pani noże z aktywności??? Ja moim rekrutom nie zabieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.:) Mamy prośbę o dekoratory tuba w promocji. Przed świętami panie bardzo potrzebują.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o promocje na 46 tydzień to są w systemie. Właśnie składałam zamówienie i widziałam we wzorach. Szału nie ma, ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabieram moim konsultantom niczego, jeszcze ich nagradzam. Więc bez złosliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie dziwne jest to, że przy tak dobrych ofertach nie ma wyższego poziomu TG niz 950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak widać z wpisów AN jest też ważne. I prowadzenie działalności wieloosobowe. Oj dziewczyny... tak kłujecie w oczy tą działalnością, a to wcale tak nie wygląda jak się by komuś wydawało. Każda z nas coś tam robi mniej lub bardziej... Więc po co te ściemy o uczciwości, bo działalność. A na prostych wpisach to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 21:13 ma rację i kończmy ten temat, bo się zrobi nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedziecie cos wiedzialy odnosnie tego tyg to dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już oferta w systemie. Dużo... , ale też powtórki. Pewnie będzie duża świąteczna ulotka jak rok temu. Ceny niezbyt zachęcające. W skrócie: zestaw do wina, kula zgadula, tuptusie łyżeczka do karmienia (dla pięcioraczków), lunch box + butelka, patelnia 28 z pokrywą, termosy rubinowy i księżycowy, otwieracz do puszek, przekąski dino i pingwin, śniadaniówka brokatowa płaska?, ręcznik do twarzy, maszynka do mielenia, butelki z zawieszkami? koralowa i turkusowa, muszelki małe boy i girl, otwieracz wielofunkcyjny, torba sportowa, plecak dino, muszelki gigi, buddy, max, allegra złota 5l , bufet złoty allegra, młynareczka, dzbanek micro nova, foremki do ciastek. Tyle... dużo i mało. Jak zwykle zależy dla kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co kryje sie w zestawie do wina?? domyślam sie , ze korkociąg, ale co jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korkociąg, lejek, pompka i nacinarka (chyba). Wina chyba raczej nie dołączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I korek jeszcze, bo zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lejka nie ma.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×