Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Ze zrozumieniem umiem czytać, u mnie jest aktywność miesięczna podana w tych tygodniach co podałam. A specjalna na 47. Może mam błąd w biuletynie. A ty chyba pozjadalas rozumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz do dystrubora a nie swoje żale wylewasz na forum,może kiepsko sprzedajesz i ci ucieli aktywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porażka - jaki to forum osiągnęło poziom??!! dziewczyna tylko zapytała - wystarczy wyprowadzić ja z błędu a nie od analfabetów wyzywać i ubliżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haaa a może ma takie obroty właśnie, że już każdy poziom osiągnęła i nie potrzebny jej słaby tydzień 48, tak tak tak siedźcie na mnie bo to tygodnie turbo hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to lottto akurat odbiłam do 8 tyś działalności niemam kasa dla mnie Poprosze o hejty :) pośmieje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takie są właśnie konsultantki tupperware- prostaczki. Już wolę bardziej przedstawicieli zeptera. A nie taka jedna, co mówi mi że produkty tupperware są wyznacznikiem jakości produktów. Ahhahaha no proszę was, a może powiedzcie jakie jeszcze ściemy wciskacie swoim gospodynią hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem menadżerem w tej firmie. Powiem tak wstydzę się za konsultantki tupperware, które tutaj i piszą. I nie tylko. Brak podstawowych zasad kultury. To jest właśnie efekt byle jakich rekrutacji. Zastanawiam się tylko, jak ktoś z takim prostactwem może sprzedawać cokolwiek. Nie chcę nazwać tego inaczej, bo zniżyłabym się do ich poziomu. Słoma z butów wychodzi. Ale zasady wynosi się z domu. Wstyd i jeszcze raz wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe w jakim regionie tak powiadają o słomie z butów hmm bo to często per pani pisze sama jesteś prostacka wystarczy Cię posłuchać hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem MG i powiem, że mi wstyd chodzić na mitingi, tam to dopiero prpstactwo przychodzi. Najlepsze jest to że każda taka na jakiś obrót, więc swój swojego zawsze przyciągnie. A swoją drogą wydaje mi się że najbardziej kulturalne i trzymające się etyki są konsultantki thermomixa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja idę do thermomixa. Chociaż i tam pewnie połowę z was spotkam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero kultury,zero życzliwości,kobiety wstyd.:( Nie masz co iść do Termomixa,wszędzie to samo,ludzi opętał jakiś szatan,niedowiarki,nikomu nie ufają.Nie na tym polega forum Tupperware.Moja poprzedniczka ma rację,to prostaczki,bo kto inny mógłby wszystkich oczerniać.Nie ma co uczestniczyć w tym forum.Czytać takie chamskie wpisy. U nas na mitingu jest super,wesoło,wszystkie się lubimy,nie rzuca się w oczy zazdrość.Nie ma ideałów,ale jest poprawnie.Dystrybutor chytra,oszczędza na prezentach,ale gotuje na każdym spotkaniu,piecze.Ale menadżerka jest hojna,robi spotkania grupy,nagradza wszystkie swoje konsultantki.Prezenty nie są tanie,dostajemy nawet produkty KKSK,Voki,Noże ,oczywiście konsultantki,które mało zamawiają (raz na dwa-trzy miesiące Dostają tańszy prezent.Zaprosiła też całą grupę do kawiarni,mysli o wycieczce ,ale nie pasują terminy.Jest ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalisz się czy żalisz .Mogę nyc prostackiem Ale przynajmniej nieprzyklinam publicznie per pani dobrze wychowana też nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przeklinam.Gdzie pani to zauważyła.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum już dawno straciło sens. Kiedyś można było wymienić doświadczenia, poznać nowe przepisy, doradzić się. Dziś tylko chamstwo. Jeszcze dobrze nie zapytasz, a już obraźliwa odpowiedź. Łatwo jest obrażać innych anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o szybka( wrecz błyskawiczna) odpowiedz czy 46 tyg byly jakies dodatkowe atrakcje?? oprocz aktywnosci specjalnej i bazyla z miesiecznej - dziewczyny z mojej grupy przy obrocie maja przy obrocie 550 - pojemniki NEO które obowiazuja z poziomu 1200 i uprzedzam ze nie mialy wczesniej ani pozniej aktywnosci . nie bylam na meetingu bo lezalam w szpitali i byc moze mnie cos ominel- badz one maja prezenty na wyrost wpisane przez dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dzis dochodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że to nie konsultantki etc wchodzą tylko całkiem obce osoby na kafateri w każdym topiku jest 80% ludzi których cieszy obrażanie innych,ktoś próbuje zwrócić na siebie uwage .Może lepiej niezwracajmy uwagi na jakies wpisy . Co do odp nie pomogę u mnie się nie zdarzyło w grupie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dzis dochodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dochodzi NF Maselniczka + Mini Cheesmart i prezentowana jest ulotka na grudzień, tylko dystrybutorzy do wieczora trzymają biuletyn w tajemnicy będą pojemniki Bingo jako TG, do tego Miski Bella, Mata Silikonowa, Julki - nic specjalnego niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, to nie konsultantki są takie chamskie i prostackie. To obcy ludzie. Konsultantki tupperware to najbardziej szlachetne, słowne, uczciwe, wykształcone, kulturalne, pomocne osoby w całym wszechświecie. I na każdej stronie powtarzające się pytania "co nowego i co dochodzi". Czyżby te najinteligentniejsze osoby na świecie nie wiedziały czegoś? przecież to niemożliwe. I nie jestem osobą z zewnątrz. Jestem MG z Katowic. Przynajmniej jeszcze przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajest w tym tyg aktywnosc dodatkowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu niema ak specjalniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gość z 2016.11.19 ( 09:06 ) Zapamiętaj Kochaniutka : gospodyniom - końcówka - om, bo zawsze w liczbie mnogiej w celowniku jest - om, a nie -ą. To wiedzą już uczniowie szkoły podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gość z 2016.11.19 ( 09: 06 ) Zapomniałam dodać : hihihi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka stron temu pytałam 2 razy o możliwość dokupienia 3 ostrza do multiszatkownicy. Pisałyście, że to niemożliwe, że mam czekam na ewentualną promocję mandoliny z 3 ostrzami. Znalazłam dość przypadkowo konsultantkę, która jest w firmie ponad 15 lat. Bardzo miła i profesjonalna kobieta już na emeryturze. Okazało się, że bez problemu można zakupić same ostrze. Okazało się, że wiele innych rzeczy, które według niektórych tu piszących są niemożliwe, jest realizowalne. Spotkałam się z tą kobietą na 10 min, aby kupić ostrze w cenie 49 zł. Okazało się, że rozmawiałyśmy na temat tupperware ponad 2 godziny i kupiłam nie tylko ostrze, ale także inne produkty w sumie za prawie 500 zł. I nie żałuję ani grosza, bo wiem o nich wszystko. Jak piszecie, że jest coraz gorzej, to myślę sobie teraz, że wynika to z Waszego braku profesjonalizmu, doświadczenia i wiedzy. Taka prawda. Jak słyszę wszechwiedzące konsultantki, które są w firmie kilka miesięcy, to ręce opadają. Więcej pokory i więcej nauki. I nauczcie się sprzedawać tak, jak to robią starsze doświadczeniem koleżanki. Wiem, że chcecie się nachapać w ciągu przysłowiowych 5 min, ale to się nie uda. Spotykając prawdziwą konsultantkę, wiem, że już nic więcej nie kupię na allegro. Nie mam takiej potrzeby. Zresztą, pożyczyła mi jeszcze 2 naczynia, abym sobie przez kilka dni potestowała. Wielka wiedza, duże doświadczenie i przede wszystkim kultura osobista. Oto cechy, które są teraz potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno - kupując u niej produkty, dostałam paragon fiskalny. Jak sama powiedziała - "produkty są objęte 30 letnią gwarancją i ja tyle nie będę żyć. Zatem, aby kiedykolwiek w przyszłości nie miała Pani problemów z reklamacją, proszę zachować te paragony, bo na podstawie nich wszystko zostanie Pani wymienione". Po prostu nisko chylę głowę przed takimi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kupione na allegro, u konsultantki czy w dystrybucji i tak należy Ci się prawo reklamacji i wymiany na nowe. Bez paragonu potwierdzenia czy innych papierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie tak wogule to nie paragon fiskalny jest podstawą reklamacji a dowód zakup ręcznie wypisany z pieczątką dystrybucji. Czujesz już ten niesmak do niej że ci dała paragon gwaracyjny .he he zanim coś napiszesz to sprawdź w google czy to aby napewno jest prawda co ci ktoś powie pozatym pokrywki i ściereczki nie maja 30 gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellll
Według prawa polskiego dowód zakupu to: paragon fiskalny, potwierdzenie dokonania płatności kartą (również wydruk z konta) lub pisemne oświadczenie pełnoletniego świadka gdzie, od kogo i kiedy towar był zakupiony. Zatem na podstawie paragonu jak najbardziej można reklamować towary Tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo, ale widzę, ze jak ktoś wystawia paragon fiskalny, to od razu rozpoczyna się atak ! Atak, bo ktoś jest uczciwy i pracuje zgodnie z prawem. I dobrze zarabia, bo jest profesjonalistą a chorym z zazdrości i zawiści człowiekiem. A przecież co druga strona na tym forum to informacje od Was drogie pseudo-konsultantki, że allegro jest złe, bo kupując na allegro nie mam gwarancji, że nie warto kupować na allegro itd. Jak to zatem jest? Która wersja jest prawdziwa? Ta, która Wam bardziej odpowiada? Zresztą, kłóćcie się dalej tutaj, narzekajcie na wszystko i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×