Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
U nas nic nie mówili o dostępności tego zestawu. A czy robicie salatke z kluseczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja pisałam, że skoro inni kradną, to ja też mogę. Zgadzam się z Tobą i też uważam, że to wstyd dla Tupperware, że współpracuje z osobami, które oszukują i łamią prawo i co gorsze, uważają to za rzecz chwalebną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw do klik klaka jest w aktywności miesięcznej. A tak przy okazji. Po co tak jedna drugiej wrzuca o tej uczciwości? Przecież większość z nas robi to samo w tupperware. Ile osób ma działalność? 5-10%? Większość marketingow tak działa. Pewnie ktoś to będzie chciał ogarnąć, bo dziura budżetowa jak lej po bombie. Na razie jest jak jest. I wciskamy sobie i rodzinie, jak by to komuś życie ułatwiło. A luster nie mamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna dajcie sobie już spokój z tymi docinkami. Faktem jest, że pewnie z 80% konsultantek w Polsce handluje na czarno. Taka mentalność i tyle. I nic się z tym nie zrobi. Gdyby firma wymagała od każdej konsultantki działalności, sprawa byłaby jasna. Ale z drugiej strony oni dobrze wiedzą, że by im spadły obroty i przymykają na to oko. Aczkolwiek jak zapytacie centralę (sama pytałam !), jak wygląda sprawa legalności, to miła pania w centrali mówi od razu, że w przypadku handlu, potrzebna jest zarejestrowana działalność. Sprawa jest prosta. Jak ktoś chce robić na czarno ukrywając dochody i czekając, kiedy urząd skarbowy ją złapie, niech tak robi. Każda ma swoją rodzinę i jeżeli uważa, że warto tak ryzykować, to jej wybór. Jak ktoś kombinował i oszukiwał, dalej będzie to robił. Zakończcie dyskusję i skupcie się lepiej na nowej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Z kluseczkami robiłam sałatkę z książeczki od kluseczkomanii.A masz inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sałatek jest mnóstwo,ale nie są sprawdzone.Na tym forum możemy wymienić się sprawdzonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa podatków będzie rozstrzygnięta ustawowo od stycznia 2018. Zmiany, które szykuje rząd (póki co jest jest projekt wstępny ustawy) będzie narzucał podmiotom takim jak Tupperware Polska (i innym działającym w podobny sposób) zawiązywanie umów handlowych wyłącznie z osobami/firmami działającymi formalnie. Zatem konsultantki będą musiały zakładać działalność (te, które nie pracują już gdzieś indziej na umowę o pracę) i płacić podatek. Od roku 2018 będzie on zawierał także składkę ZUS. Zatem, nie ma co dyskutować, bo jak nic się nie zmieni, to prawo załatwi cały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zedmiotem opodatkowania będzie przychód ze sprzedaży detalicznej, czyli sprzedaży dokonywanej na rzecz konsumentów (osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych). Przychód ze sprzedaży detalicznej nie będzie obejmował należnego podatku VAT. W podstawie opodatkowania nie będzie uwzględniana sprzedaż na rzecz przedsiębiorców. Nie przewiduje się opodatkowania sprzedaży dokonywanej przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam szanowny dziale marketingu.:) Poprosimy o pojemniki z motywami jesiennymi,świątecznymi np.Bazyle okrągłe czekoladowe,bazyle ciasteczkowe,świąteczne z bałwankami.Bingo z choinkami,Bingo motyle,Bingo każdego rodzaju.Plis.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulotka świąteczna mogła by być tuż po 1-wszym list. Pojemniki z motywem świątecznym pożądane i sztućce,garnki,szczypce do sałatek KKSK,łopatki do tortu.Ekskluzywne produkty potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzicie promocje z tego tyg w systemie?? bo u nas 42 jeszcze nie "klepniety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dochodzi w tym tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dochodzi tylko otwieracz do puszek fryderyk za 89,9 aktywnosc dodatkowa - KALENDARZ 2017 w cenie 6zł - jakis żart chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żarty się skończyły weźcie się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na silikonach nie zrobimy rekordów, ceny katalogo0we odstraszają - a wciąz rosną totez obroty spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pora zakończyć zabawę w Tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ceny rosną? Jak to obroty spadają? A na allegrach, olx-ach i innych facebookach hula aż miło. I to za ceny znacznie niższe. To jak to w końcu jest? Ktoś tu coś ściemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tak co 5 stron piszesz że pora skończyć i skończyć nie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widzę,żeby tak tragicznie było.Ceny rosną,ale bardzo?,bez przesady niektóre produkty tylko po parę złotych,dlatego,że przelicznik mamy w euro.Ciężko mamy sprzedawać ,bo konkurencja duża i trzeba się nagłowić ,żeby trafić do klienta. Często same mówimy,że drogie.Nie wolno nikomu zaglądać do kieszeni.Nasz produkt można porównać do mercedesa w kuchni.Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tupperware=mercedes? Dobry żart o poranku. A tak poważnie, naprawdę w to wierzycie, czy firma was już całkowicie zmanipulowała? Każdy produkt sprzedawany w systemie MLM jest droższy od sklepowego. Amway, tupperware, zepter, avon itd, to ten sam system sprzedaży. I dlatego jest drogi. Ludziom wmawia się oczywiście, że to luksus i dlatego tyle kosztuje... Jedna wielka manipulacja głupiutkimi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miedzy innymi Tobą! Gdyby było inaczej to by Cię tu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu na tym forum robi się nieprzyjemnie. Nie rozumiem tych, którzy ciągle narzekają. Wielokrotnie tu pisałam, że w tupperware nikt nikogo na siłę nie trzyma. Tu się pracuje, bo się chce. Jak mi się nie podoba polityka firmy, ceny, promocje to odchodzę. Te co najwięcej narzekają odbieram jak podżegaczki, ciągle niezadowolone, ale pracują dalej (dlaczego, po co). To jakieś chore. Mają z tego kasę i chcą się pozbyć konkurencji. Mnie się nie pozbędziecie. Ja tu zarabiam dobrze, promocje dla mnie ok. Z katalogu też sprzedaję mimo wysokich cen. Ale trzeba pracować, a nie tylko gadać. Allegro i inne mi nie straszne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty są dobrej jakości. Kwestia tego, co kto robi w kuchni i jak często używa poszczególnych rzeczy. Jest oczywiście dużo produktów, które (moim zdaniem) są mocno przewartościowane i gdybym miała je kupić, na pewno bym tego nie zrobiła. To samo mówię moim klientom. Najpierw rozmawiam i pytam, jak i co robią w kuchni, jaki tryb życia prowadzą . Co innego potrzebne singlom, co innego bizneswoman, co innego młodym mamom z dziećmi w przedszkolu a jeszcze co innego rodzinom z dorosłymi dziećmi. Nie wspomnę o gospodarstwach agroturystycznych i paniach "karmiących" swoich gości. I nie ma co pisać, że produkty są droższe niż w marketach. Jak ktoś woli taki z marketu - proszę bardzo. Co parę tygodni ma nowy, a nie cały czas ten sam z tupperware. Przecież cały czas taka sama miska to nudno jakoś...I w efekcie w portfelu też zastój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bravo ty super to ujelaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ciasta pieczenia w silikonowy królu oprucz Keksówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drożdżowe, murzynki, piaskowe, takie, które kształtem i strukturą pasują. Pasztety i chlebki oprócz tego . I udka z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tutaj (lub ktoś może polecić) jakaś odpowiedzialna konsultantka z Brzegu (woj. opolskie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież Brzeg tak prężnie hula , jest ich tam wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za podpowiedź mnie kroci upiec sernik na spodzie w królu albo spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sernik piekę w ultra plus lazania, ale jak kiedyś objętościowo "przesadziłam", to do mini króla wlałam sam ser i też było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×