Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Ostrza dodatkowe będą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do Skarbówki ile dałaś ? Pewnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Cię głowa nie boli. Akurat mam firmę. Ale lepiej rozliczaj siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjazd raczej słaby. Na wejście butelk tuptuś minionek na wyjscie breadsmart , dla mg dodatkowo maksymilian 4,5l + nowye katalogi i ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani z 7.31. A co pamiętnik piszesz. To wpisz w nim, że mam założoną firmę. Co to znaczy zazdrość i zawiść. Ty też możesz zarobić, tylko trzeba chcieć, a nie rozliczać innych. Swojego to się nawet pod nosem nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co pamiętnik piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co pamiętnik piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość33654
test332 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak po zjezdzie krajowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc. Dostałam w prezencie miseczki z alegry od malutkich po duże. Jak i do czego je używać (małe, średnie i duże)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty na Zjeżdzie nie za bogate,ale weżmy pod uwagę hotel,jedzenie pycha,wszystko ok. W/g mnie nagradzanie w innych latzch było dobre.Były nagradzane:konsultantki za sprzedaż ,RE,Menadżerki osobno,Tim Liderki osobno,za wypuszczenie grup osobnoI najważniejsze DLACZEGO nie ma konkurencji KRÓWA Tupperware dla wszystkich.Po co byłam aktywna cały rok?.To wielki błąd.Za mało zabawy typu losowanie.Teraz Zjazd jest tylko dla najlepszych menadżerów o konsultantkach się nie mówi.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja im napisałam ""ładnie ""w ankciecie nie staram bo wiem że nie warto .Marianna widzi że można wiecej na przykladzie królowej tem to wiecej poprzeczkę podnoszą i dalej tak będzie za rok pojadą tylko grube ryby a te co na nich robią są traktowane za nic , szkoda że nie są wyróżniane bo to bardzo zniechęca naprawdę do tego chlebaka na wyjście można było dołożyć deskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlebak dostałam z deską. Nowe konsultantki bardzo mobilizuje nagradzanie-samo wyjście na scenę mobilizuje ,a upominek motywuje Oszczędzają tam,gdzie nie trzeba.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałyście ulotkę na październik??? jakie TG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I obrusik i motylki dostaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie może jakieś sprawdzone przepisy na micro szybkowar? Wogole to co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w szybkowarze gotuje to samo co w garze na kuchni A co kupiło się na allegro i nie ma pojęcia co z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jakby kupiła na allegro to co?jest mozliwosc to kupuje,a ty jak uwazasz inaczej i masz z tym problem to nie musisz sie nic oddzywac ,a tym bardziej komentowac uszczypliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uszczypliwa osobo z 14.36, nie kupilam na allegro tylko u konsultntki, a szukam fajnych i sprawdzonych przepisow...ale w sumie nic ci do tego....nastepnym razem pomysl zanim napiszesz, bo byc uszczypliwym to żaden problem jak widzę, ale mieć trochę kultury w wypowiedziach to już tak... nie każdy jednak kupuje tylko na allegro.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jest mozliwosc kupna na allegro to ludzie korzystają,jesli widzą ze jest taniej.kazdy skorzysta.ale to juz problem firmy,widac nie wazne gdzie byle by był obrót.a ze mamy konkurencje w cenach to nasz problem.w tej firmie nie bedziesz ty,to bedzie inny.tyle w temacie.miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli znajdzie sie ktos mniej uszczypliwy i milszy,ktoremu nie sprawi problemu napisac co bedzie w nowej ofercie to nardzo proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tg na październik: 550- maximilian 4,5 l, 750- silikonowe babeczki torcikowe i silikonowa szkatułka, 950- extra szef. Oferta: szatkownica junior, shaker 350 ml, cud kuchenny, perły stołowe katalogowe, ściereczki do osuszania, owocowa wyciskarka, maximilian 10 l niebieski, ultra pro 3,5 l, pojemniki uniwersalne, zawsze sypkie, zestaw Bazyli katalogowych, rozdrabniaj i mieszaj + mulitirozdraniacz i extra szef bez pokrywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silikonowa szpatułka oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TG.-950- Extra Szef-uważam,że to dobry prezent .Patrząc na produkty w katalogu i ceny,to mam wrażenie ,że sprzedaż Tupperware będzie się odbywać tylko z ulotką. :) Katalog odstraszy klienta. :( . Moja praca w Tupperware będzie polegać na tym,że będę zamawiać okazje cenowe .Na tą chwilę bez magazynu nie da się pracować. Droga pani dyrektor- co mają zrobić te osoby,które nie mają pieniążków na magazynowanie produktów.? Czy to dobra droga -podwyżka w każdym nowym katalogu? Czy sprzedają się produkty katalogowe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miseczki allegra. Droga Pani, tak jak każde inne miseczki. Do przechowywania, transportowania a przede wszystkim serwowania. U mnie sprawdzają się na sałatki, owoce, bufet na drobne przekąski. Od wiosny do jesieni na tarasie, przy grillu. Malutkie na sałatkę, czy twarożek do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojjjoj paniusia kupiła tanio i ma peszka idz do konsultantki swojej powinna ci udzielić ""'fachowej odpowiedzi ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś napisać pojemności tych pojemników uniwersalnych, bo u nas pokazali ofertę w tempie błyskawicznym. Wzory i szczegóły dopiero za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam powiedzieli, że pojemniki uniwersalne to 2,5l i 550 ml. Chociaż cena katalogowa 2,5l to 92,90 a oni podają 79,90 - nie pierwsza taka pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×