Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość cmm
też podejrzewam że to monikaoliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupujcie ultra pro bo warto w tym tygodniu podaje mejla dla Łodzi i i okolic jeśli jest ktoś zainteresowany zakupem m.dyba@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
WITAM ! PISZĘ DO STENESKA I CMM . NIE BIERZCIE DROGIE PANIE WSZYSTKICH ZA JAKĄŚ MONIKĘ OLIWĘ , BO JA NAWET NIE WIEM KTO TO JEST , WIEM TYLKO TYLE CO O NIEJ PRZECZYTAŁAM NA TYM FORUM I Z TEGO CO PRZECZYTAŁAM I ZROZUMIAŁAM TO JEST TO OSZUSTKA . JA JESTEM KONSULTANTKĄ TUPPERWARE OFERUJĘ ORGINALNE PRODUKTY I PROSZĘ MNIE NIE OBRAŻAĆ . W MOJEJ OFERCIE MAM : SITO ZIELONE 2 SZT. CENA JEDNEJ SZTUKI TO 55 ZŁ KARUZELA 3 SZT . CENA 1 SZT. TO 130 ZŁ JEŻELI JEST KTOŚ ZAINTERESOWANY INNYMI PRODUKTAMI PROSZĘ DO MNIE PISAĆ . wisniewskamarysia@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jesli jest ktoś z okilić tychów zainteresony to również sie polecam! samusiaija@interia.pl -----------o czywiscie ze znizką---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
Całkiem rozumiem Panie, które podejrzewają , że znów pojawiła się monikaoliwa pod inna nazwą. Znów w ten sam sposób podaje swoją ofertę. W internecie nazwę można łatwo zmienić, ale sposób działania to już trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba133
Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem produktów tupperware z okolic Żagania woj. Lubuskie - prosze o kontakt. mamba-1 @wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
Drogie panie . Konsultantki mają możliwość sprzedaży produktów ze zniżką procentową jaką ma konsultantka ale też i taniej niekiedy , bo każda konsultantka może sobie kupić nowy produkt jako wzór i jest on dużo tańszy np. szklarnia 4,4 l która jest na promocji w ofercie kosztuje 96,90 a konsultantka może ją kupić jako wzór za 60 zł .A jak się ma dobre koleżanki które nie korzystają ze swoich wzorów to odstępują innym . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2013
Witam, czy posiada ktoś może naczynie Micro Nova 1,5- jest w ulotce. Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem , czy warto? Macie jakieś ciekawe przepisy do tego naczynka? Z góry dziękuję!!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2013
Czy ja dobrze przeczytałam maila z dystrybucji, że gdy konsultantka złoży zamówienie w tyg.4-5 za minimum 500zł , to garnek Mirage 4,5l kupi za 100zł, a gdy dystrybucja zrealizuje cel na tygodnie 4-5 , to ma możliwość zakupu garnka Mirage 2,5l za 10 zł???? Takiego bowiem dostałam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
do AGA tak zgadza się , dobrze przeczytałaś i zrozumiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
ALE TYD. 4 , 500 ZŁ I TYD. 5 , 500 ZŁ TO WTEDY MASZ TAKĄ MOŻLIWOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
A CO DO MIKRO NOVA TO JEST SUPER NACZYNIE , JAK DLA MNIE TO ZA MAŁE , CZEKAM NA COŚ WIĘKSZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26.
Aga2013 dobrze przeczytalas :-) Jeśli zrobisz zamówienie za 500 zł w 4 tyg. oraz za 500 zł w tygodniu 5,to będziesz mieć możliwość zakupu garnka 4,5 l za 100 zl.Trzeba go tylko dopisac do zamówienia w tyg.5. A jeżeli dystrybucja zrealizuje cel sprzedazowy to wszystkie konsultantki aktywne w styczniu dostaną rondel 1 L za 10 zł w:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadza sie wszystko, tylko czy to jest warte ceny?tzn garnki bo na forum maja nie ciekawa opinię.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
cena doi jakości ale przy 100 czy 10zł nie ma co mówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie zastanawiam bo dac100 zl za jeden garnek?to nie jest mala cena a sumie tez nie duża ale....np zeptera mam jakośc sprawdzoną mam juz 15lat te garnki a tu?Bije sie z myślami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Rzeczywiście garnki dla konsultantek za 10/100 zł to dobra sprawa i jak jest możliwość takiego zakupu, to nawet nie ma co się zastanawiać. To, o czym pisano na forum, to zakup garnków w cenie katalogowej i wzięcie pod uwagę stosunku jakości do ceny. I moim zdaniem (a mam sama rondel 2,8 + sito) to jest wprost katastrofa. Zresztą po kilku miesiącach użytkowania mogę to samo powiedzieć o nożach Universal. Czy ma ktoś do sprzedaży nową wersję szklarni 1,8 wysoką? I ewentualnie 6,1 l? Wtedy proszę o kontakt eliza.michalik77@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2013
Dziękuję wszystkim za odpowiedź na moje pytanko :-) Kto pyta nie błądzi! Chyba się skuszę na Micro Nove, bo przydało by mi się takie naczynko.A co do garnków to zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarlikG
Witam, jestem świeżą konsutantką z zachodniopomorskiego. Z firmą mam kontakt od 1999roku. Co jakiś czas zaglądam na to forum bo opinie są bardzo ważne. Cieszę się, że forum jest nadal żywe a to rzadkość. Ja osobiście po wielu latach trzymania produktów w szafce odkrywam na nowo ich możliwości. Stąd decyzja o zostaniu konsultantką. Mam pytanko do bardziej doświadczonych: czy w misce do ciasta zawsze należy pierw wmieszać skąłdniki sypkie potem mokre czy nie ma to znaczeia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Ja jestem zadowolona z tych pojemników micronova. Kupiłam od razu 2 różne: 1,5 l oraz 2,25 l bo można wtedy gotować piętrowo. Kupiłam je 3 miesiące temu. 100 zł + koszty wysyłki (na allegro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majdzia1 W-wa
wszystkie chętne osoby z okolic Warszawy,Piastów,Pruszków zapraszam Ultra Pro tylko do niedzieli 40% taniej,a moze chcesz zostac gospodynia party !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Mam pytanie do ultra pro 5,7. Otóż, od kilku dni myślimy nad tym naczyniem i myślimy. Cena jest bardzo dobra ale zadaję sobie pytanie, czy ja potrzebuję aż tak dużego naczynia. Kurczak z powodzeniem mi wchodzi do 3,5l. Nie piekę większego drobiu typu indyk. Do czego zatem używacie tego naczynia? Moja rodzina to 3 osoby więc nie mam do wykarmienia wielu głodnych brzuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmn
gołąbki, bigos, warzywa na to mięsa różne.Musi być max 1/2 zapełniony.Jest tlukący i można w nim mrozic.nie ma szoku termicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Dlaczego max 1/5 zapełniony? Ja 3,5 l zapełniam całkowicie np. dużym kurczakiem. To źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
pomyłka - 1/2 zamiast 1/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, a ja żałuję, że mam tylko 3,5l, bo wtedy piekę tylko kurczaka, a ja lubię jak on leży na warzywach, albo małych cebulkach i nigdy mi się już nie mieszczą do 3,5l. A ostatnio jak go nadziałam, to mi wszystko wychodziło spod pokrywki. I rosól tylko 3l (jak wyjmę warzywa i mięso to tylko 2l), powidla truskawkowe tylko 4kg na raz wchodzi, albo przecier pomidorowy robię partiami. 3,5 jest kochany na chleb, kurczaka z "rożna", zapiekankę, ale jak już coś więcej to duuuuu..sza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
miało być min.1/2 zapełniony.sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Nigdy nie robiłam kurczaka czy inne mięsko na warzywach. Jakoś nie miałam przepisu na to, a nie chciałam eksperymentować z warzywami (jakie i w jakich ilościach). Ale może rzeczywiście, to jest mniam mniam...? Ciebie, jako konsultantkę taki 5,7 kosztuje teraz jeszcze mniej niż mnie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że kosztuje jeszcze mniej bo do tych -40% dochodzi jeszcze 23% jako konsultanta i mamy wtedy 63% fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×