Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość cmm
wg prawa ue towar kupiony poza siedzibą firmy moze byc zwrocony wciagu 10dni od otrzymania towaru, bez podania przyczyny. I tu niespodzianka - my konsultantki kupujemy w dystrybucji a więc w siedzibie i nas ten przywilej nie obowiązuje. Więc cały kłopot zostaje nam na głowie. Generalnie dziwię się z sytuacją dot. stolnicy, ja biorę od moich klientek towar gdy są niezadowolon,e po prostu dla świętego spokoju i aby nie robić sobie złej opinii w środowisku danej klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Dziewczyny a wiecie już może co będzie w 3 tyg. na promocji?? Właśnie się dowiedziałam,ze nie dostaniemy go w tym tyg. w formie elektronicznej i dowiemy się dopiero wieczorem jak sobie zadzwonimy do dystrybucji....Już się cieszę na myśl,jak będę wisieć 2 h na telefonie i próbować się doczekać na swoją kolej... :/ Grrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majdzia1 w-wa
oferta od 21.01 makaronowy i ryzowy garnuszek w cenie 105,80 plus jajeczny garnuszek gratis, śniadaniówka 12,90, nadal liliana,shaker plus 650ml -44,90zł, maksymilian 4,5l -45,90 zl .mr.czosnek i otwieracz do puszek w cenie 126,90 , i super podziekowania dla gospodyni freshmarty,sito i karuzela plus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Oferta tylko na 3 tydz S 33 Alegra kosz-49,90 S 23 Niezapominajka-18,00 S 39 Otwieracz do puszek+Mr Czosnek-126,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Dzięki Majdzia i Honia! Już wszystko wiem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaK
Chciałabym skonsultować problem z zastawą księżycową. Otóż, kupiłam cały zestaw głównie z powodu reklamowanej cechy trzymania ciepła przez ok 1,5 godz. Zresztą takie też czas podaje katalog. Niestety, praktyka pokazała, że włożenie usmażonych kotletów i dokładne zamknięcie pokrywą, sprawia, że po 20 minutach kotlety są lekko ciepłe a nie gorące. Po 1,5 godz są zimne. Rozmawiałam z konsultantką i tylko się uśmiechnęła na moje wątpliwości co do funkcji, którą te naczynia mają spełniać bo "one tak mają". Zażądałam wymiany na naczynia, które spełniają swą rolę zgodnie z obietnicą marketingową firmy albo zwrot pieniędzy. Nic z tego. Zadzwoniłam do UOKiK z pytaniem, co mogę zrobić i polecano mi kontakt z centralą firmy. Dzisiaj Pani z centrali powiedziała mi, że oni nie są stroną sporu ponieważ umowa sprzedaży została zawarta między mną a konsultantką i to w stosunku do niej powinna wyciągać konsekwencje. Jeszcze raz dzwonię do UOKiK i tam polecono mi w ostateczności założenie sprawy cywilnej przeciw..konsultantce. Wydałam ponad 200 zł na te naczynia i tego nie odpuszczę. Ale powiem szczerze, że łatwiej byłoby mi to załatwić polubownie z Chińczykiem na targu niż tak wysoko ceniącą się firmę. Co mniej ciekawe, Pani z centrali jakoś nie kwestionowała tego czasu przechowywania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krycha3
Wymiana naczynia nic nie pomoże. One trzymają 1,5 godz ciepło tylko na papierze i w marketingu tej firmy. Podobnie zresztą 4 godz trzyma ciepło kubek termiczny. W rzeczywistości 30 minut i płyn jest chłodny. Stolnica, która raz się trzyma albo i nie. Garnki sprzedawane za kosmiczne pieniądze, co to niby ścianki mają grube, rączki nie nagrzewają się i są najwyższej jakości....Ech, to taka etyka biznesowa tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
księżycowa zastawa działa jeżeli jest wypełniona gorącą potrawą w całości, po brzegi. Co do garnków też uważam że są słabe, zwłaszcza za tą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik77
A czy wiesz czy promocja na otwieracze do puszek będzie przedłużona, tak jjak było przy stolnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 146829
Witam. W jakiej cenie teraz ultrapro 3,5 l z pokrywka. Bo coś mówicie ze 40% taniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 146829
Dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
Witam ! U mnie super promocje na ultra plus .Zainteresowanych proszę o e-mail .Do zakupu dodaję formularz gwarancyjny .Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
MÓJ E-MAIL TO wisniewskamarysia@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
ciekawe.kto poleci z Was do Egiptu? Ciekawe ile trzeba będzie zapłacić :)) wie ktoś możemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
ta ściereczka to 18 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26.
Cmm koszt wyjazdu do Egiptu to 170 zł za 4 dni,ale najpierw trzeba załapać sie do grona szczęśliwych wybrańców :-) Ps.Jeśli,któraś z Was nie ma znajomej konsultantki a chciałaby coś zamówić to zapraszam do mnie :-) Gwarantuję dobre ceny i gratisowe produkty. Kontakt pod mailem: arwen26@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablica33
hej Arwen26. Ten gadżet to super rzecz, służy do robienia "korkociągów z marchewki, ziemniaka itp. Możesz zrobić fajne frytki. Ostry koniec krótkiej końcówki wbijasz w marchewkę (w pionie) i wkręcasz, kręcisz wokół marchewki tak żeby dłuższy koniec obcinał ją i tworzył korkociąg.To jest jeden z najfajniejszych gadżetów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _adhd_
Diablica, dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, w razie pytań na temat tupperków służę pomocą. Wszystko testuję na sobie :) linda37@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, wszystko testuję na sobie :) w razie pytań o Tupperki czekam na maile :) linda37@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
a mogłybyscie w przybliżeniu podać swoje dotychczasowe obroty na NPS? i czy jesteście mg czy nie? Ja na razie 6000 , robię tylko profesjonalne prezentacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się ,czy ""wiśniewskamarysia" a monikaoliwia czy monika adam to ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieraczka złomu
co wy w tym robicie? to sie nawet na złom nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×