Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

tupek ma fajną deskę do pierogów:) extra się ugniata i nic nie przywiera (mam!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Do Bondzia .Deska do pierogów,czyli pierogomania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Witam z rana. Zachęcam wszystkich miłośników Tupperware do podjęcia współpracy właśnie teraz w grudniu,ponieważ są najbardziej korzystne warunki. Zamawiasz za 500 zł-dostajesz 23% upustu i szefa kuchni. Czyli pierwsze zakupy za kilka złotych.W kolejnych tygodniach nowa też dostaje prezenty. Warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Przestałyście pisać,zrobiło się więcej pracy w Tupperware,czy w domu porządki? Proszę napiszcie jakieś nowe przepisy na wigilię lub święta.. Bardzo lubię nowości,co fajnego robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Tupperware tak jakby spokojniej, ale to pozorny spokój, taka cisza przed styczniową burzą:D W domu to na odwrót, teraz burza, a w styczniu będzie cisza i spokój. Oprócz domów gospodyń, które już załapały sie na super prezenty i umówiły party na styczeń..... Z przepisów doświadczonych Koleznek tez bym chętnie skorzystała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Diamont Poznań.Bez logowania przepisów nie zobaczymy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Przepisy na moim blogu , pycha schab z fetą, karkówka, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Ultra Pro to chyba wszystko wychodzi ,robiłam kurczaka i dramstyki na kaszy rewelacja i ta chrupiąca skórka super.piekłam też chlebek pychotka polecam wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Jakie dramstyki? Nie wiem co to takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam - jestem nowa konsultantka (i wiele jeszcze nie wiem) - prosilabym doswiadczona konsultantkę o przesłanie mi kodów do zamawiania gadzetów na party mail:aldonka_84@o2.pl z góry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Do gość.Jakich gadżetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniale
hej, czy możecie mi napisać czego nie wolno przechowywać w Tęczowej szklarni, bo niektórych obrazków nie mogę rozszyfrować, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola_Opole
Witam, A ja mam inne pytanie. Czy jest jakiś termin w czasie którego Tupperware musi zrealizować reklamację? Oddałam poprzez konsultantkę szefa kuchni do dystrybucji opolskiej i..czekam już ponad miesiąc. To jakiś absurd. Konsultantka co tydzień odwiedza dystrybucję, ale sprawa nie jest jeszcze załatwiona. Jak widać, łatwo się obiecuje 30 letnią gwarancję, tylko potem są problemy z jej realizacją. Dramat a nie firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość kika chodzi mi o te drobiazgi rozdawane wszystkim uczestnikom party:) np. lejki, poławiacze do jajek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Do Jola-Opole. Zakupując towar otrzymujesz druk cennika na odwrocie którego jest napisane, że towar reklamowany podlega wymianie do 60 dni, oczywiście jeżeli usterka nie powstała w wyniku nieprawidłowego użytkowania. Skoro reklamacja została przyjęta to powinnaś szefa otrzymać. Widać się nie śpieszą, u nas jeżeli to jest towar katalogowy to do miesiąca mamy. Ale termin jest 60 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola_Opole
Nie mam druku zamówienia, bo dostała go tylko gospodyni party na którym było zamówienie zbiorcze. Dzisiaj poradzono mi, abym zadzwoniła do UOKIK, bo podobno są ogólne zasady co do trwania rozpatrywania reklamacji. Zapytam czy Tupperware może stosować swoje własne odmienne. Natomiast to po prostu kompromituje firmę. Nawet najzwyklejszy sklep realizuje naprawę gwarancyjna do 21 dni. Gdzie ta wielka kultura korporacyjna o której słyszałam na pokazie? Gdzie to pozytywne wyróżnianie się w w stosunku do "zwykłych" dostawców? Prawda wychodzi w czasie reklamacji i w podejściu do klienta. W czasie sprzedaży wszyscy są mili i prawie włażą w d....A kiedy trzeba coś wymienić, zaczynają się schody. Szef miał uszkodzone zębatki i od razu stwierdzono, że będzie reklamowany. Dlaczego tego nie zrobiono szybciej? Z zimną premedytacją zwlekają. Ja w każdym razie nic już w tej firmie nie kupię. Pokazano swoje prawdziwe oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziała co wiedziała... nie kupuj :) zamień Tupperware na Biedronkę, tam na pewno przyjmą reklamację i rozpatrzą ją w terminie 21 dni :) tyle, że zawsze negatywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdula_32
zawsze znajdzie się ktoś, negatywnie nastawiony ;/ Znam tez takie osoby, kilka lat temu narzekały teraz kupuja:) Wracając do reklamacji. Dałam raz Kuchcika, tez się wkurzałam że czekam długo, dostałam po 3 miesiącach nowego :) Ostatnio dałam Chesmentera małego i Multi rozdrabniacz duży... czekam cierpliwie bo wiem, że warto, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Ja też często czekam dużo dłużej niż miesiąc na reklamację ale zawsze dostaję. Dystrybutor też nie zawsze dostaje co zamawia, nie wiem jak u was ale my mamy dobry kontakt z dystrybucją, najdłużej się czeka gdy jest to produkt poza katalogowy, miłego odpoczynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Ja tylko jestem ciekawa czy Pani Jola Umie czytać. Na tym zbiorczym zamówieniu jest wyrażnie napisane, że reklamacja trwa do 60 dni. I jeszcze jedno prosze mi pokazać drugą firmę, która wymieni po kilku latach produkt na nowy, bo ja takiej nie znam. Po roku klapa, mozna wszystko wrzucić w kosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Miałam już tak, że czekałam dłużej niż 2 miesiące, bo to był produkt nie z katalogu. I doskonale rozumie, że nikt go nagle nie wyprodukuje. Firma proponowała mi podobny produkt, ale nie chciałam.Doczekałam się i warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio widziałam, jak przyniesiono do reklamacji stolnicę, w kolorze którego ja nie widziałam a jestem w firmie 7 lat. Przyjęto reklamację. I co Pani Jola na to, że ktoś po ponad 7 latach używania produktu dostanie nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gotowalnia - u nas dramstyki to takie krótkie nóżki z kurczaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś robiłam gołąbki ułożyłam w ultra pro podlałam szklaneczką rosołu i na 30 minut do microfali ,druga partia w micro plusie i tak samo rewelacja .polecam wszystkim te naczynia są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdula_32
ja ostatnio dałam do reklamacji stolnice w kolorze białym z niebieskim zdobieniem, jest to 1-wsza stolnica. Została przyjęta czekam na nową :) Słuchajcie fajne promocje na styczeń :) Już się doczekac nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Do gośc.Gadżety nie mają kodów,wpisujemy np.lejek,solniczka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Jeżeli chodzi o reklamacje,to proszę się nie denerwować,wszystko będzie zrealizowane.W W-wie szybko dostajemy,tylko trzeba przypominać co tydzień. Proszę pamiętać,że musi pani otrzymać druk zamówienia od pani,która sprzedaje,ponieważ jest to pani gwarancja na 30 lat.Zamówień nie składa się na zbiorczym druku. I proszę się nie zrażać ,nie warto. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniale
magdula_32 a jakie promocje są dla gości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kika gadżety mają oznaczenia;Y 04-miarka do kawy,Y11-nożyk do cytrusów, Y 14-żółtko ,Y-15-sitko, Y 16-lejek, Y 21-łopatka Y24-wiertełko Y25-wisząca łyżeczkaY 51-poławiacz do jajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×