Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że rondle już są bo je oglądałam ostatnio na allegro. Sprzedaje je użytkownik perus czy jakoś tak. I ma je u siebie w domu zatem niektórzy już je mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ma któras ciekawe przepisy do Ultra Pro????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Przepisy do ultra pro... Ryba Sowy w UltraPro: 1 tackę pora (albo 2-3 większe pory) kroisz na talarki i dusisz na masełku, aż będzie miękki. Zeszklony por wykładasz na dno UltraPro. Na to układasz ciasno 1 warstwę ryby. Może być każdy filet, nawet oczyszczona flądra w całości, bdb jest filet z dorsza. Rybę posypujesz zupą cebulową Knorra. Na wierzch ścierasz żółty ser (10 min przed wyjęciem). Piec 40 min w temp. 180 stopni. Podawać bez dodatkowego sosu. Chlebek: 1 kg mąki pszennej 2 szklanki otrąb pszennych 10 dag drożdżu 1 czubata łyżka soli 1 czubata łyżka cukru 1 litr letniej wody 1 paczuszka słonecznika 1 paczuszka kminku mak do posypania. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj, włóż do miski, wypuść powietrze i wstaw do ciepłej wody. Jak miska się otworzy, przemieszaj kilka razy i przełóż ciasto do foremek. Posyp makiem. Przykryj ściereczką i niech dobrze wyrośnie. Wstaw foremki do nagrzanego piekarnika na 1 godz. w temp 200 stopni. Wydaje mi się że może też być na 180 stopni. Po godz. otwórz, posmaruj chlebki wodą i poczekaj jeszcze 5 min. Po wyjęciu z piekarnika poczekaj aż przestygnie i dopiero wyłóż z foremek. Ta porcja wystarcza na 3 króle, do ultra pro 1,8l powinna wejść połowa porcji. BIGOS JOLI Do ultra pro wkładać warstwami: - 30 dag pokrojonych pieczarek - 0,5 kg wypłukanej i pokrojonej kapusty kiszonej - liść laurowy, ziele, cebula, czosnek - 30 dag boczku parzonego pokrojonego w kostkę - 2 łyżki koncentratu pomidorowego - 0,5 kg kiszonej kapusty - liść laurowy, ziele, cebula - 0,5 kg karkówki lub łopatki (kostka) - majeranek, przyprawy do wieprzowiny, bigosu. Można dodać namoczone i pokrojone grzyby i 2-3 łyżki powideł. 220 stopni (200 też może być), 40 min. Przemieszać i wstawić do piekarnika jeszcze na 30 min. Smacznego. Do 1,8l połowa porcji Gniazdka w UPro 1 paczkę makaronu gniazdka, pół kg doprawionego mielonego, pół litra śmietany, pół litra wody, 2 łyżki kwaśnej śmietany, 2 łyżki keczupu pikantnego, 4 ząbki czosnku, sól, pieprz, papryka. Makaron poukładać w UPro, do środka powkładać mielone. Pozostałe produkty wymieszać w mix maxie, zalać makaron. Piec w temp. 200 stopni przez około 40 min. 5 min przed końcem pieczenia można posypać potrawę startym, żółtym serem i zapiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Gniazdka w ultra pro, przepis jest na pojemność lazanii 3,3l...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie o lodowce zamawiane jako AT w zeszłym tygodniu - ile płaci za nie konsultant w tym przypadku bo róznie to bywało' z góry dziekuje życzliwym za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klient płaci za lodowca - 19,90 Konsultant - 19,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jesli ktos chcialby kupic produkty tupperware 20% TANIEJ z Gwarancja, a nie jak na allegro to zapraszam na maila : mkuczep@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za przepisy Ultra Pro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Przeczytałam prawie całe to forum. Może nie zauważyłam, ale nikt nie napisał dlaczego produkty tupperware są takie extra. Ktoś mówił ze to nie plastyk. Powiem tak: to najlepsze tworzywo świata wykonane z ropy naftowej, lekkie, nietlukace , nieszkodliwe , nie rdzewieją. Nie przepuszczają powietrza ,wilgoci i zapachów. Same nie pachną. Są ekologiczne, wytrzymałe i na całe życie. Jeśli zdarzy się że z jakiegoś powodu naczynie trafi na śmietnik, ulega biodegradacji. Podobnie jak węgiel kamienny, nie powoduje zanieczyszczenia wód ani obciążenia atmosfery . Przy spalaniu dostarcza jedynie ciepła i energii , pozostaje woda i dwutlenek węgla. Warto więc zadbać o to, by w dzisiejszych czasach , kiedy produkty spożywcze zawierają przeróżne E , chociaż przechowywać je w ekopojemnikach, gotować i piec w zdrowych naczyniach. Miło jest korzystać z ekologicznych , eleganckich produktów firmy tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Ci firma Tupperware zapłaciła za te kłamstwa? To właśnie dzięki takim manipulowanym opiniom ludzie nabierają dystansu do tupperware. Przecież to aż śmierdzi na kilometr reklamą. I jeszcze jedno droga tubo tupperware - z własnej winy położyłam pokrywę ultra pro za blisko palnika gazowego. I ten czarny, gęsty i duszący dym na pewno nie był ekologiczny. Dlatego proszę zachowaj swoje brednie dla siebie. Używam tupperware ponad 10 lat ale nie znoszę, jak ktoś gada głupoty i po prostu mami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z14.06 bardzo ładnie napisałaś o pojemnikach i nic się nie przejmuj , wywodzimy się z tej samej dobrej i starej szkoły Tupperware, ja dokładnie tak samo uważam , natomiast ultra wykonane są z innego materiału, i pytanie do koleżanki czym jesteś tak sflustrowana? Może za mało zarobiłaś albo nie dostałaś jakiegoś prezentu, mam nadzieje ze jak wejdzie nowy system to co niektóre same się wykruszą, bo żal ściska za serce, lepiej już nic nie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakikolwiek plastik ulega biodegeneracji? Ale była by to rewolucja:) pracuję w tupper 10 lat i nie jestem sflustrowana , laski nie przesadzajcie z propagandą, proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie mało wiedzą albo nie chcą wiedzieć, dlatego zamiast budować ekologię, sami ja psują i nie pozwalają innym dbać o środowisko. Dlatego dziura ozonowa coraz większa. I nie ma rady. W inne pierdoły - za przeproszeniem- łatwo wierzą, w w to, co dobre - trudno im uwierzyć. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta prawda. A moja kuchnia to samo tupperware. Czy szafkę otworzę czy lodówkę - elegancja. Gość przyjdzie - pięknie podam do stołu , w lodówce wszystko poukładane w pojemnikach, ziemniaki czy cebula ma swoje miejsce.itd. Nieraz trafi pójść do kogoś , otwiera lodówkę - bałagan , wszystko w papierach albo torebkach foliowych, ziemniaki w reklamowkach. Raz - ze brzydko to wygląda, dwa - czy to jest dobrze przechowywane: jesz ser to się zastanawiasz - wygląda jak ser a smakuje jak wędlina. Wszystko zależy jeszcze od charakteru: jak ktoś lubi porządek i estetykę to na pewno o to zadba , jak ktoś nie ma poczucia porządku to nic nie pomoże, bo nakupi pojemników i będą stały bezużyteczne albo będzie marudzić bo nie będzie umiał ich użytkować ( woli papiery , torebki foliowe i reklamówki. No cóż. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam przed świętami zaopatrzyć się w pierożkomanię będzie za 69,90 zastąpiła mi mozolne klejenie uszek teraz są małe pierożki ,u mnie się sprawdziły w tamtym roku i nikt nie narzekał więc po co dokładać sobie pracy na Święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką cene płaci konsultant za butelke 310ml, ktora daje za umowienie party w styczniu gospodyni, zamawiana jako DG?? z góry dziekuje pomocnym za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nastroje i prezenty po zapowiedzi party swiata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapowiedź party świata beznadziejna. Nic nie napawa optymizmem. Ręce opadają, nie wiem tylko czemu dystrybutorzy przyjęli ponoć zapowiedź owacjami na stojąco. Nic nie pokazali, a prezenty dla gospodyń to żenada. Nie chce się jeździć na takie spotkania. Jeszcze nie było udanego przy nowej szefowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co konkretnie będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie by było jak byście puściły rąbek tajemnicy, co ciekawego nas czeka w styczniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapowiedzi z czasów poprzedniej Szefowej też Wam się nie podobały...co za malkontenctwo! naprawdę trudno dogodzić... mi i moim koleżankom bardzo się wszystko podobało, ale pojechałyśmy tam z pozytywnym nastawieniem, a nie po to, by krytykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale można chyba powiedzieć co było i jak było , czy źle czy dobrze ale konkretnie co nasz czeka w styczniu , a nie znów jaką tajemnicę do poniedziałku robić . Ostatnimi czasy im większa tajemnica tym większa kicha wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie - pytamy dlatego ze jest czesc konsultantek, ktora kupuje na wlasne potrzeby, przed swietami sa inne wydatki to moze po swietach by sie cos kupilo(a teraz zaplanowalo) ale nie powiedza - bo za duzo to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecna szefowa chce rekrutacji i sprzedaży , a w zamian coraz gorszy towar którego nikt nie jest zainteresowany . Podwyższanie cen i progów na aktywność ,a zarobki coraz mniejsze. Poczekajcie po nowym roku jak wprowadzą zamówienia na pesel to bez działalności nie przejdzie co zrobicie i jak będziecie zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszemy co będzie w styczniu, bo nam też nie wiele pokazano, a to co pokazano nie jest optymistyczne. Wszystko bez cen. Będzie szybkowar do mikrofali, prezenty dla gospodyń to pojemniki do mrożenia i przy 1500 3 deseczki i 3 noże. To wszystko co pokazali. Kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rzeczywiście niewiele pokazano, a co dostałyście w prezencie , zrekompensowało to stracony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi prezentami to też coraz gorzej. Dawniej przynajmniej wróciły się koszty podróży, teraz to różnie bywa. W Serocku nie dostaliśmy nic, a podróż kosztowała 300 zł. Teraz dostałyśmy deskę, nóż, pojemnik do mrożenia i miseczkę, czyli szału też nie ma. Niestety nowa szefowa szuka oszczędności, zobaczymy co z tego będzie. Na ludziach nie zawsze opłaca się oszczędzać. A jeżeli my nie będziemy mieć zachęty to góra z czego się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mim zdaniem liczą na obroty z nowych i nie dopuszczają faktu, że się przejadą. Jak patrzę ile towaru przywoził kiedyś dystrybutor a ile przywozi teraz, naprawdę różnica jest duża. Nowe rekrutacje i ciągle nowe w żaden sposób nie zwiększają obrotów, a podwyższone progi w aktywności oraz u gospodyń, spowodowały coraz mniejsze zainteresowanie spotkaniami. Stwierdzam, trzeba szukać sobie nowego zajęcia, bo taka polityka nie daje nam innego wyboru. Ropa tanieje Tupperware drożeje, sami resztę sobie dopowiedzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PONAWIAM PYTANIE: jaką cene płaci konsultant za butelke 310ml, ktora daje za umowienie party w styczniu gospodyni, zamawiana jako DG?? z góry dziekuje pomocnym za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresujcie się innym towarem którego nie musisz nosić .Firma wysyła za ciebie do klienta lub partnera.Nie musisz obawiać o fiskusa bo płacony jest za ciebie podatek.Polecasz sobie i innym bardzo dobry produkt. Praca dla ambitnych .katryna-51@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×