Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Katalogi w tupperware i tak są najtańsze. Śmieszna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę, że czas skończyć z tupperware. Co ma zachęcić do organizowania party. Robię naprawdę duże obroty, nie sprzedaję na allegro i dla mnie miska gwiazda nie jest atrakcją w party świata. Zresztą liczą się kupujący, gospodynie nie chcą robić spotkań, bo też nic im nie zaoferowano, dawniej były garnki, a teraz pojemniki do mrożenia. Kto daje takie podziękowanie w zimie. Porażka. 20 -procentowy upust jest dobry dla nowych kupujących, a w ulotce nie ma nic nowego, szybkowar ma za wysoką cenę. A ultra pro za 69,90, najpierw grupa musi zrobić cel, a dla mnie jest nierealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dawna katalogi sprzedaję na prezentacjach, a gażdżetów już też nie będę rozdawać. Atrakcyjność prezentacji spada, coraz trudniej się umówić na party, ale z marży 23% nie ma kokosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma powinna szukać oszczędności gdzie indziej. Po co tyle rekrutacji, prezenty za rekrutacje też kosztują, a większość z tych rekrutacji to fikcja. Ceny rosną, ja nie myślę dokładać do interesu. Jadę na party - 10 katalogów - 15 zł, 10 gadżetów - 10 zł, produkty, paliwo i ile zarobię 20 złotych, to wolę siedzieć w domu i oglądać telewizję. Niech zwolnią trochę ludzi w Warszawie, po co ich tyle. Po co nam kucharz, tyle ludzi w marketingu, a pomysłów fajnych nie mają. Ponoć za cenniki też będziemy płacić, niedługo zostanie sztab i dystrybutorzy. Tak trzymać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekrutacja jest pokazaniem starym konsultantkom, że za mało sprzedają. To proste. Dyrekcja myśli, że im więcej sprzedających, tym więcej sprzedaży i większy zysk. Ale rzeczywiście jest jakiś problem w tupperware, bo rekrutacji coraz więcej a sprzedaż coraz niższa. No i macie rację - to tylko napędza przekręty. Znam managerkę z Krynicy Górskiej (pracuje razem z mężem), która co chwilę rekrutuje kogoś nowego i potem ta zrekrutowana osoba sprzedaje na allegro...Oczywiście, wszystko to dzieło tego uczciwego managera, który na każdym meetingu zabrania sprzedawania na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dystrybutorzy ostro mobilizują konsultantów bo to npś a góra nie ma nawet czasu odświeżyć ofert na stronie firmowej. W końcu widać kto ma na wszystkich robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy może ktoś w 100% potwierdzić lub zaprzeczyć 20% mniej na parzyste strony w 2 tygodniu u nas powiedzieli tylko o 1 tygodniu i , że najlepsze będą 1 i 2 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja konsultantka powiedziała mi że drugi tydzień promocji obejmuje strony parzyste, więc raczej prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak obiektywnie firma nauczyla nas ze sa aktywnosci sa pezenty za sprzedaz sa rozne wyjazdy na ktorych tez sa przezenty - tego jest naprawde duzo - w innych firmach jest tylko marza fakt z tymi aktywnosciami jest róznie - czasem sa symboliczne a czasem naprawde pokaźne - powninny byc mniej wiecej na podobnym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą panią z Krynicy Górskiej firma już dawno powinna coś zrobić. Takich przekrętów się nie robi. Ale zbiera wszystkie prezenty za aktywność, sprzedaż, rekrutacje, wypuszczanie grupy, jest nagradzana na zjazdach, w dystrybucji i ma czym handlować na allegro. Nikomu nie zależy, aby to ukrócić , bo na tym zarabiają, a my cierpimy. Jeżeli tak ma być to nigdy w firmie nie będzie dobrze. To aż niesmaczne jak ciągle jest obdarowywana za nieuczciwą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można skończyć z kurą, która znosi złote jaja. A to, że jest to wbrew zasadom tupperware łamiąc wszystkie prawa obowiązujące w tej korporacji, nie ma znaczenia. Liczy się kasa. Tylko i wyłącznie kasa. Te wszystkie ideały, to można sobie wsadzić gdzieś. Ta firma jest zupełnie bez zasad. Liczy się ten, kto dobrze kombinuje, oszukuje i manipuluje. A uczciwe konsultantki? Cóż, walczcie o miskę gwiazdę. Pani z Krynicy takich ochłapów nie bierze. Teraz sprzedaje na allegro cały zestaw nowych garnków silver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej firmie liczy się tylko zysk na jakim świecie żyjecie . Przecież jak nie ma zysku nie ma firmy . Zawsze jest tak , że jeden robi na drugiego . Tu konsultantki tyrają na pocieszenie mają ochłapy , raz do roku niczym kopciuszka zabiorą je na bal , a po balu tradycyjnie do roboty i łapania kolejnych jeleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, jeżeli o nic nie chodzi, to chodzi o kasę. My konsultantki też mogłybyśmy się sprzeciwić takiej działalności jaką prowadzi pani menadżerka z Krynicy Górskiej, mówić o tym, nie robić party, ona sama na firmę nie zarobi. Ale każda coś dorabia i siedzimy cicho. Błędne koło. W Nowy Sączu z ubolewaniem patrzą jak ta pani co chwilę coś odbiera i jak ciągle jej się dziękują. Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w każdej firmie chodzi o zysk, ale z drugiej strony w każdej firmie obowiązują też pewne zasady. Skoro tupperware ustaliło, że konsultantka organizuje party i zarabia w taki sposób, to niech się tego trzyma. Skoro nie wolno sprzedawać na allegro, to niech się firma tego trzyma. Druga opcja - niech zlikwiduje te wszystkie ograniczenia i każda konsultantka będzie legalnie sprzedawać jak Pani z Krynicy teraz. Bo albo są zasady pracy albo ich nie ma. Wygląda na to, że panią z Krynicy one nie obowiązują. Zresztą, wszyscy ją ukrywają, bo dystrybutor też ma z tego interes. Cały łańcuszek pośredników zadowolony i wszystkie kieszenie pełne, więc oto dewiza sukcesu w tupperware. W sumie dziwne, że jeszcze nikt z uczciwych osób z tego regionu nie napisał do Centrali. Bo ewidentnie zasady gry nie są identyczne dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie konsultantki robia party wiekszosc jest takich co zbieraja sobie zamowienia maja z tego zysk w postaci marzy, aktywnosci oraz podziekowan dla gospodyn - dlatego tylke tego na allegro - bo jak kosultanka sle zamowienie co tydzien to po co jej tyle takich samych podziekowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś do sprzedaży niski garnek 2,8 l KKSK bez teflonu? Ewentualnie większy niski ale z tej samej serii i koniecznie bez teflonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy do obrotu liczy się cena katalogowa czy cena pomniejszona o 20% (chodzi o 1 tydzień nieparzyste strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena pomniejszona o 20%, przecież po takiej sprzedajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam garnek KKSK rondel-2,8 l bez teflonu.601610952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre pytanie ale odpowiedź nie jest oczywista, bo w ubiegłym roku do obrotu liczyły się ceny katalogowe mimo 23% upustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Ultra pro 5 l. kupić za 69,9 zł,jeżeli grupa zrealizuje cel w aktywności w tyg.1-2. To dobra oferta ,nawet,jeżeli mamy już ultra pro,możemy go sprzedać i zarobić. Nic nam nie da narzekanie na kafeterii. Zażalenia proszę piszcie prosto do biura-Tupperware dział marketingu. na kafeterii nie czytają. Nam pozostaje myśleć w jaki sposób wyciągnąć największe korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda do obrotu liczono -23%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku, widziałyście na youtube te filmiki tupperware polska? Co to za blondyna? jak widzę jej filmiki z kucharzem, to takiej sztuczności juz dawno nie widziałam. Beznadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena musi być -20%. W zeszłym roku było tak samo - tylko -23 %. W ubiegłym roku trzeba było liczyć,a teraz w systemie już są ceny faktyczne i nie trzeba się męczyć ani mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lubicie pierogomanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Dziewczyny zapisalam sie w tym tyg to tupoerware żeby kupować dla siebie z 23% taniej mam wrażenie ze mój menażer robi wala ze mnie namawia mnie żebym do niedzieli zrobila swoje pierwsze zamówienie na 500zl bo tylko do niedzieli można zamówić z katalogu a potem będę mogla złożyć pierwsze zamówienie tylko z ulotki czy to prawda wolałabym poczekać bo mam Malo zamówień a niechce sobie robic MB magazynu w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam prośbę o króciutką instrukcję dotyczącą zasad korzystania z patelni KKSK - taka bez teflonu, nie wiem co źle robię (na zimną patelnie wlałam olej/masło poczekałam aż się rozgrzeje) i jajecznica przywarła, mielone też nie obracały się idealnie, szczególnie te z drugiego rzutu. Za każdym razem musiałam namaczać patelnię przed umyciem. Udało mi się ładnie ją umyć ale z tym smażeniem coś jest nie tak. Zatem proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Asia85a Później też możesz zamawiać z katalogu ale cena będzie normalna bez 20% upustu. Do niedzieli masz -20% i od tego -23% twoja marża. W poniedziałek masz tylko -23%, a po za tym czemu na 500zł, przy 550zł masz jeszcze aktywność, no chyba, że jest to startówka to aktywności i tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Tam to by byla startowka czyli kolejne potym gdybym zrobila np na 300 zl to man opust -23 % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesli startowka jest na 1500?? czy nowozrekrutowana ma juz swoja aktywnosc na 550?? czy dopiero pierwsze po startowce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×