Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chodzi o kolory produktów, to niestety firma sobie zastrzega, że mogą być inne. Jest to opisane malutkim druczkiem, klientki mało kiedy wszystko czytają, konsultantki nie chodząc na mitingi też o tym nie wiedzą. Maximilian o którym mowa powyżej jest nowy, a konsultantka nie umiała wybrnąć z tej sytuacji, bo nie zna zasad. Faktem jest; chcąc zadowolić klienta zabieramy zamówioną rzecz, wielkie halo, sprzeda się później. Trzeba mówić klientom o możliwości zmiany kolorystyki produktów, bo nikt o tym nie będzie szukać informacji. Na spotkaniu pytam czy jest problemem zamiana kolorów i wtedy wiem, która z Pań chce taki a nie inny, jak się postaram to dla tej konkretnej osoby dowożę towar w wybranym kolorze. Mało doświadczone konsultantki, radzę chodzić na mitingi bo jesteście mało doinformowane, a tracą na tym wszyscy. Zresztą jeśli klient zrezygnuje z produktu to nie jest koniec świata, trzeba zabrać produkt i tyle. Większość klientek jak się im wytłumaczy dlaczego jest inny kolor nie robi z tego problemu, a pokazywanie złości czy krzyki nic nie załatwią, traci się tylko klientów, jest to po prostu brak profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za wskazówki dotyczące uzycia spieniacza do mleka - miksera cappucino. Rzeczywiście pianka wychodzi idealna z mleka UHT z kartonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami kolor nie ma znaczenia a czasami jednak ma. Ja miałam szefa kuchni oraz rozdrabniacz w kolorze zielonym. I chciałam dokupić do zestawu zielonego kuchcika. Konsultantka mi obiecała, że takiego dostanę. Po tygodniu dała mi szare pudełko z kuchcikiem nic nie mówiąc. Dzięki Bogu przy niej otworzyłam i okazało się, że kuchcik jest czerwony. Kiedy powiedziałam, że takiego nie wezmę, bo się inaczej umawiałyśmy, to wręcz zaczęła mnie straszyć, ze złożenie zamówienia jest jak wyrok sądu. Muszę brać i tyle. Czasami jest jednak tak, ze kolor ma znaczenie. A ja, tak jak ktoś wyżej, kupuję od tego czasu wyłącznie na allegro. I naprawdę kupuję dużo. Gdyby ta konsultantka zachowała się profesjonalnie, myślę, że od tej pory miałaby ponad 3000 zł przychodów tylko ode mnie. I tak, zarabia ktoś na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że jak się zmawia produkt katalogowy to ma być w kolorze takim jaki jest w katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRZEDAM W OKAZYJNEJ CENIE( 200zł) ULTRA PRO 3,5L Z POKRYWA gdyby ktos byl zainteresowany prosze o kontakt na forum - napewno sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że umawiam się z konsultantką i definiują warunki. Albo może mi taki produkt sprzedać, albo nie. Prosta sprawa. Najgorsze jest to, kiedy obiecuje a potem próbuje "przemycić" coś innego, dodatkowo jest strasząc koniecznością zakupu. Pytałam o zielony, to mogła po prostu odpowiedzieć, że są tylko katalogowe czerwone. I nie ma sprawy. Poczekałabym na możliwość zakupu za jakiś czas. Ale ona wolała oszukać i jednocześnie zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja poprzedniczka pisze, że produkty z katalogu muszą być w kolorach katalogowych. Na stronie 60 na dole pisze wyraźnie, firma zastrzega sobie prawo do zmian. Oznacza to, iż mogą dać produkt w innym kolorze. Prawdą jest to, że to konsultantka świeci oczami i albo ma zarobek lub nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo się cieszę, że rady przyniosły efekt i możesz Cindy82 cieszy się z produktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam konsultantką kilka lat i wiem z własnego doświadczenia że dystrybutorzy dają inne kolory niż w katalogu bo zostało im z promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie "najwyższa jakość i kultura tupperware" skończyła się w momencie, kiedy reklamowałam czarnego szefa kuchni. Okazało się, że wymieniona została tylko góra na czerwoną. Ok. Już bym nawet zrozumiała, że nie ma czarnych, ale chciałam wobec tego całość w identycznym kolorze. Niestety nie. Szef wygląda tragicznie. I ani konsultantka ani dystrybucja nie widziały w tym problemu. Więcej, konsultantka mocno się zburzyła, że w ogóle mam jakiekolwiek zastrzeżenia, bo "przecież reklamacja została zrealizowana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRZEDAM W OKAZYJNEJ CENIE( 200zł) ULTRA PRO 3,5L Z POKRYWA gdyby ktos byl zainteresowany prosze o kontakt na forum - napewno sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie jest zainteresowany kupnem ultra pro, wystaw go na allegro jak wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro ktoś sprzedaje od dłuższego czasu ultra pro 3,5 l z pokrywą 1,2 l w cenie 180 zł i nie ma chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brozowe byly kiedys za rekrutacje - dlatego cena nizsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy faktycznie w drugim tyg sa parzyste strony taniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to prawda z ta obnizka parzystych stron w 2 tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ULTRA PRO 3,5l to konsultantki chyba dostały za cos - bo na allegro mozna je dostac nawet za 150 zł - takze jesli ktos kupil za cene jak w katalogu to ma czego żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, strony parzyste taniej w drugim tygodniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest za aktywnosc w tym tanszym pierwaszym tyg?? bo ostatnio sie firma nie popisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktywność - miska gwiazda 5l - 550zł, przy 750 jest gwiazda 5l oraz 1,5l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma ogólnie spada na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby w 2 tygodniu nie ma stron parzystych :/ to niby kiedy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że w firmie dzieje się żle. Miało być NPŚ jakiego do tej pory nie było. A okazuje się, że tak marnych prezentów za aktywność nie było dawno. O podziękowaniu dla gospodyń nie wspomnę. Nie zrobili nawet poziomu 550 zlotych. Moje gospodynie w ogóle nie chcą się umawiać, bo nie ma ich czym zachęcić. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie zrozumieć, że firma musi oszczędzać. Skoro, rok w rok spada sprzedaż a liczba konsultantek do obdarowania coraz większa, to siłą rzeczy prezenty za aktywność będą coraz słabsze. Firma daje tyle, ile może a to już zależy tylko od konsultantek. Skoro jeszcze kilka lat temu znacznie mniej konsultantek dawało większą sprzedaż niż teraz, to może problem nie jest w firmie, ale właśnie w konsultantkach. Zapytaj zatem same siebie zamiast cały czas tylko żadać coraz więcej, dlaczego tak mała jest sprzedaż? U nas dystrybutorka pytała, co byśmy powiedziały, gdyby pierwszy pułap za aktywność ustawić np. 1500 zł (żeby się nie rozdrabniać na drobne prezenty) i żeby wtedy prezenty były bardzo atrakcyjne. No i te, które poważnie podchodzą do tej pracy i dużo sprzedają, wybrały opcję 1500 zł. A leniuszki wolały jednak drobnice na niskich poziomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat w tym tyg sa miski gwiazda - nie sa marne:) w zeszlym roku byl marny otwieracz do kapsli ja bylo -23% a tereaz i tak jest lepiej:) ale ulotka styczniowa- dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra wiadomość dla klientek - za chwilę na allegro "gwiazdy" będą za niskie pieniądze. To nie są popularne miski więc i cena będzie atrakcyjna. Pytanie - po co kupować cokolwiek od konsultantki na pokazie, kiedy ta sama konsultantka sprzeda na allegro dużo taniej? Tak ostatnio "złapałam" swoją. Stałym i wiernym klientkom sprzedaje po cenie katalogowej, a nieznanym na allegro - znacznie taniej. Jej głupie tłumaczenia, że musi osiągnąć odpowiedni obrót aby dostać prezenty za aktywność są po prostu żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że NPŚ będzie niewypałem. Zachęcanie nas do aktywności poprzez Ultra Pro za 69,9zł to żadna łaska. Każda konsultantka już ma Ultra Pro. Ja kupuję to co potrzebuję, a nie to co jest w atrakcyjnej cenie. Niestety w Tupperware nie da się już zarobić, po NPŚ definitywnie odchodzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie na temat podwyżki cen za katalogi (1,50zł) i gażdżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które up mozna kupic za 69,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×