Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość Agi40
aksa a to odkrycie z tym termoobiegiem (muszę przeczytać w instrukcji użytkowania), i tu jednak potwierdza sie reguła, że każdy piekarnik piecze inaczej, ja mam Samsunga 2-komorowego (Twin Convection) z funkcją podwójnego pieczenia i ostatnio na imieniny piekłam dużo różności w 4 ultra plusach jednocześnie ( w górnej komorze stał 3 l + 2 l pro, w dolnejj komorze ultra +lasagne i obok taki wąski 1,9 l) z funkcją termoobiegu i wszystko upiekło się eleganko i smakowało wyśmienicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Uzywam ultra plusy i ulra pro i tak jak napisała Isia i Aga schab był za długo pieczony : 1kg mięsa około 1 godziny pieczenia w tem 190 stopni max. Przy włączonym termoobiegu skracamy czas pieczenia i zmniejszamy tem. Ja schab pieke nawet w tem 150 do 160 stopni pod koniec odkrywam jeżeli jest słabo przypieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1001
alcia111 co to jest jajecznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba pamiętać, że termoobieg podwyższa temperaturę pieczenia o ok. 30 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia 111 czy orientujesz się, co będzie dodatkowo w tak zwanej tygodniówce od poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Ewelinka 1001 - jajecznik to są 4 kieliszki do jajek , jak złozysz jeden na spód drugi na jajko to bedzie słuzyło jako mały termosik na jajko - utrzyma jajko w cieple Jo80 - bedziemy wiedziec w poniedziałek, takie sa zasady i nawet gdybym wiedziała to nie mogę napisac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje, jak wywnioskowałam w up można piec z teroobiegiem tyle, że krócej i w niższej temperaturze? A ja od 4 lat byłam przekonana że nie należy używać teroobiegu:) Jeszcze raz dziękuję za pomoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czego słuzy Podkładka Serce która jest teraz w podziekowaniu dla gospodyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Gonia555 - podkładka serce słuzy jako podstawka pod talerz, kubki podczas jedzenia. Lepiej umyc podkładkę niz prać obsu. Nie stawiamy gorących np. garnków i nie kroimy po nich nożem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś wie ile kosztyje pokrywka do dzbanka 1l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź.:-) I mam też pytanko odnośnie ceny za talerzyk do Liliany który sie wciska od dołu części karbowanej(ten mniejszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhaw
czy jest możliwość dokupienia takiego talerzyka - chodzi mi o ten mały,tak aby np. zrobić duży deser a nie w formie "wianka", bo ja zamówiłam ten talerzyk już ponad pół roku temu i do tej pory nie dostałam, a ta liliana z katalogu nie ma w zestawie takiego talerzyka, więc nie wiem czy jest taka możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno można go zamówić.Wtedy wychodzi duży deser właśnie ,ale jaka jest jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny , zbliżają się ŚWIĘTA WIELKANOCNE podajcie coś ciekawego do przygotowania (przy użyciu tupperware i nie tylko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alc
Witam Aksa - pokrywka do dzbanka zielona - 13,00pomarańczowa - 10,80 Gonia555 i bhaw - talerzyk do liliany to jednocześnie spód od małego ksiecia - chyba o tym talerzyku mówicie - cena 14,00 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhaw
alc dzięki za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie "techniczne" do konsultantek i menadżerów :). Napiszcie mi czy Wasi menadżerowie przypominają Wam o nagrodach, pilnują żeby Wasze zamówienia były poprawnie napisane czy działają "zapisała się, sprzedaje i reszta mnie nie obchodzi". Jestem konsultantem, chciałabym wiedzieć jakie są obowiązki menadżerów. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winni73
Ten link odsyła do jakiejś dziwnej strony, a nie do produktów Tupperware!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Witam,jestem konsultantka tupperware od niedawna i nie mogę być na mitingach poniedziałkowych.Czy o nowych konkursach dla konsultantek można poczytac na jakiejś stronie?? Na www.tupperware.pl mło o tym piszą.Pozdrawiam xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia111
Witam Aksa - ja jako menadzer pilnuje, żeby moje konsultantki zyskały jak najwięcej, żeby doszły do szefa i osiagnęły chociaż najniższy pułap w konkursie na sprzedaż. Pilnuje ich obrotów czasem jak brakuje parę złotych to zdarza się, że nawet im dopisuję cos ze swojego zamówienia. Wiadomo, że nowy konsultant ma pod górke nie zna wszystkich produktów. Oprócz startówki przeprowadzam jeszcze czasami 2 spotkania tak samo robia moje menadzerki które kiedys były w mojej grupie a teraz sie usamodzielniły. Wiadomo, ze jak konsultant pracuje to meneder zyskuje. Obowiązkiemmenadzera jest opieka na konsultantem aż sie usamodzielni albo ja stwierdzę, że już niepotrzebuje mojej pomocy. ale zawsze jestem do dyspozycji takie jest moje zadanie jeżeli chcę aby grupa pracowała. xxxxxxxxxxxxxxxxxyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy na mitingach warto byc bo to jest w pewnym sensie szkolenie wchodzą nowe produkty,nowe przepisy sa testowane własnie na poniedziałkowych spotkaniach. Wini 73 o jakim linku piszesz ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkatruskawkowa
Cześć Naczytałam się o tym tupperware i od pewnego czasu coś tam sobie kupuję ale na allegro bo mnie nie stać u konsultantki zresztą nikogo nie znam też takiego. Cena na allegro za niektóre przybory kuchenne wydaje mi się zdecydowanie za duża a co dopiero żeby kupowac na pokazach. A Wy tez czasem kupujecie na allegro czy tylko u konsultantek. Pomyślcie ile ten plastik jest wart jak na allego i tak ktos zarabia w niższej cenie a co dopiero na pokazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinkatruskawka, jestem konsultantką od lat 4 i sprzedaję tylko na pokazach. Nam nie wolno sprzedawać inaczej, osoby które to robią nie zarabiają na naczyniach tylko dostają nagrody od firmy (oczywiście nikt z "konsultantów" nie robi tego jawnie i oficjalnie). Kupując na allegro nie masz 30 letniej gwarancji, nie wiesz jak naczyń używać i pozbywasz się gratisów, które byś zdobyła na pokazie - wszystkie trafiają do sprzedających na allegro.POza tym nigdy nie masz pewności, że towar jest oryginalny i nie potłucze się w transporcie (ultra plus na przykład).To trochę tak jak kupowanie "oryginalnych" adidasów na bazarku. Sprzedając naczynia serwisuję je również, gotuję, wysyłam przepisy i załatwiam reklamacje. Pomagam moim klientkom długo po zakupie doradzając jak jeszcze można naczynia wykorzystać i co fajnego upichcić. Nasza marża waha się na poziomie 23 - 25%. Można się zapisać i kupować taniej ze wszystkimi przywilejami. Zapraszam - odwiedź najbliższą dystybucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winni73
Hej Link zgłosiłam do usunięcia,bo przekierowywałam do jakiejś gry i pewnie usunął go moderator. Aksa - cieszę, że tak wszystko wyłożyłaś kawę na ławę, bo ja jestem bardzo młodą konsultantką, a już się spotkałam z opiniami jakich my to marż nie mamy i że na allegro taniej. Ci co chcą kupować na allegro i tak to dalej robić będą, a są zadowolone klientki Tupperware, które i tak będą kupować na pokazach i bezpośrednio od konsultantek, bo uważają, że jest to dobre, bo cenią sobie naszą pomoc, rady co i jak czego używać, a przede wszystkim cenią sobie kontakt osobisty i rozmowę. Dla mnie jako klientki Tupperware było fajne jak robiłyśmy z koleżankami pokaz, co jakieś 1,5- 2 miesiące i każda z nas mogła dostać prezent i była okazja do kawki i spotkania, "testowania" nowych potraw - bo chyba każda z nas ma coraz mniej czasu, a rodzinka lubi dobrze i smacznie zjeść. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cihcodajcichodaj
czesć Fajnie tu u Was !!! Mozna dużó się dowiedzieć o tupperware. Ja pochwalę sie że napaliłam sie na foremkę na mufinki i właśńie czekam na dostawę. Zaciekawił mnie szef kuchni III - może ktoś co wypowie się o nim jak ma - można w nim faktycznie skroić produkty na sałatkę typu: ogórek, jajko, pieczraki, marchewkę, cebulę ? Nie zrobi miazgi ? Dość to kosztowny wynalazek więc chciąłam zaczerpnać o nim wiecej informacji. Co w nim mozna jeszcze robic ? Wiem ze mieszac sosy i ubijać pianę. Moze coś jeszcze ? Dzięuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efgweg
co obejmuje gwarancja tych produktów? Zapewne nie uszkodzenia mechaniczne, termiczne itp - a więc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklamacja obejmuje : pęknięcia, łuszczenie, rozwarstwianie, wady fabryczne nawet jeśli ujawnią się za lat 10. Czasami reklamuję rączkę od Szefa kuchni II i II, zanikającą miarkę shakera, kilkuletnie"wyrobione" śniadaniówki czy ostatnio 12-letnie miseczki 600 ml w których poluzowały się pokrywki. Generalnie każda reklamacja jest rozstrzygana indywidualnie, w mojej Dystrybucji (Bydgoszcz) w 90% na korzyść klienta. Klentki otrzymują nowy towar (czeka się ok 2 tyg) lub jego odpowiednik. Z pewnością reklamacji nie podlega przypalenie (kiedy np. ultra plusa położymy na palniku). Ale po to są prezentacje aby klentki dowiedziały się, że takie właśnie naczynie używamy w piekarniku, mikrofali, zamrażarce czy w lodówce, że możemy piec tandemowo, że jest tłukące i wiele wiele innych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Aksa odpowiedziała wyczerująco nic dodać nic ująć. Własnie na spotkaniach klientki dowiadują się dokładnie jak uzywać pojemników żeby nam służyły długie lata. Które można uzywać w mikrofali a które są dostosane do zamrażania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feflinka
Witam Wszystkie! Mam takie pytanie do konsultantek TW jak zdobywałyście klientów?? Choć jestem konsultantką już ok. 3 lat, na początku miałam ich sporo, potem jak urodziłam dzidziusia wszystko zeszło mi na dalszy plan. Oczywiście utrzymywałam kontakt z dystrybucją i z moimi klientkami, ale zaczęły po kolei nic nie zamawiać twierdząc, że jest za drogo dla nich.. i tak kontakt się urwał. Przez rok zamawiałam dla siebie i rodziny, ale jakoś nie mogę z powrotem się wkręcić i zdobyć klientów. Co robić?? dziękuję z góry za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cihcodajcichodaj Mam dość długo szefa kuchni III , używam go na co dzień , kroje drobniutko na zupę ogórki, cebulkę, marchewkę ,buraki, ziemniaki na placki , cukinię itp. Rzadko ubijam , głównie siekam , robię pasty , a sałatkę jarzynową po prostu mniej siekam i nie jest to papka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×