Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość karolka_zet
Witam ! Własnie zakupiłam sobie szejker, ale nie do końca wiem co można w nim robić. Na pokazie Pani zrobiła pyszną kawkę capuccino i likierek. To troszkę mało. Czy mogę Was miłośniczki tych naczyń prosić o jakieś przepisy na szejkera? Nie ukrywam, że chciałabym z niego korzystać na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioda
karolka_zet ,,,,szejker uzywam głownie do robienia ciasta na nalesniki,drinki,sosy / ale nie gorące/ itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioda
Jeżeli są tutaj osoby z Opola i chętne na zakupy to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka_zet
Dzięki Mioda, a mogłabyś przekazać parę pomysłów na sosy? napisz proszę proporcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioda
Chodziło mi o zaklepki do sosów ale również super sie robi dipy,,,np.jogurt+troszkę koncent pomidorowy,duzo czosnku i sól,pieprz.Soper do naleśników ze szpinakiem lub pieczarkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia111
Witam po krótkiej przerwie - grypka mnie złożyła Czytam, że znowu powrócił temat allegro. Powraca jak bumerang, ale cóz nic na to nie poradzimy. Ludzie robią co moga aby zyskać dodatkowe pieniądze. Co do przepisów wejdzcie na strone http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=1807&hl=tupperware jest tam juz troche przepisów i może dołożycie swoje. Ja juz sie powtarzam z ta propozycją ale fajnie by było miec wszystko w jednym miejscu. Karotka-zet są tam również przepisy na Mix Maxa lub shakera Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
Karolka-zet zajrzyj na 19 strone tego forum - z 05/02 znajdziesz pare przepisów do shakera/mix-maxa alcia111 dobrze, żejuż wyzdrowiałaś i jesteś z nami, informuj dziewczyny na bieżąco o dodatkowych promocjach , bo robisz to świetnie - w tym tygodniu ultra plusy 50 % taniej - do niedzieli, a w przyszłym tygodniu tylko 30 % taniej! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka2000
Cześć Nie wiem jak Wy ale ja wolę tu przeglądac przepisy a nie na http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showto pic=1807&hl=tupperware jakoś tam żle mi się szuka - trzeba po kolei wchodzić w linki i czytac co w nim jest (chyba ze ja jestem ciemna i nie umie sobie wszytskich wypowiedzi rozwinąć od razu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia111
Witam Agi 40 u nas jest jeszcze dopoisek że przy zakupie za 100 zł wybrany ultra plus za 50 %. U Was też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia111
Jamajka 2000 - skopiuj caly adres do wyszukiwarki i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
alcia, u nas też jest to warunek - zakup za min. 100 zł. i ultra plusik za połowę ceny. Tak dobrej oferty na te naczynia to nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka_zet
Agi 40, wielkie dzięki. Teraz mogę trochę poszaleć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka2000
Alcia111 - niestety nic to ni edąło - mam wszytskie tematy z działu forum kulinaria - a nie tylko jeden temat z przepisami tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhaw
pozdrawiam wszystkich! do konsultantek mam m pytanie odnośnie tej 50% zniżki na ultra plusy - przymierzam się do zakupu - czy te 30% zniżki w przyszłym tygodniu też pod warunkiem zakupu za 100zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhaw
pozdrawiam wszystkich! do konsultantek mam pytanie odnośnie rabatu na ultra plusy - mam zamiar sobie kupić - czy w przyszłym tygodniu na te 30% zniżki też trzeba kupić za 100zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafcia
Tak warunkiem zakupu ultra plusow ze znizka -50% oraz -30% jest zakup produktow za 100zl dlatego bardziej oplaca sie kupic w tym tygodniu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1979
Cześć Mam do Was prośbę, widzę że są tutaj osoby które znają dobrze prodykty tupperware i chciałam się dowiedzić coś. Dostałam od znajomej a znajoma od kogoś tam formę silikonową i nie wiem do czego ona jest. Że jest to prezent nie chciałabym znajomej dopytywac i wyjść na jakąś kiepską piekarkę czy kucharkę - zwłaszcza że ona dostała tą formę podobno od kogoś innego jest to podobno prezent w podziękowaniu od firmy tupperware dla konsultantki. Wygląda ona tak: nieduża, prostokątna, brązowa, bardzo giętka (można ją w rulon zwinąć), silikonowa forma z 15 wglębieniami bardzo płytkimi. wglębienia podobe do formy na tartaletki ale bardzo małe. Nie widziłąm takiej formy w katalogu tupperware. Przypuszczam ze jest ona do jakichś wypieków ciastek. No ale jakich ? Ma moze ktoś przepisy do takiej formy ? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhaw
dzięki za odpowiedź odnośnie ultra plusów, ale mam jeszcze jedno pytanie- dzisiaj oglądałam nowy katalog i wypatrzyłam lilianę z dodatkowym talerzykiem, tym do górnego otworu,czy tylko mi się wydaje? proszę odpowiedzcie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winni73
tak, lilianna ma dodatkowy talerzyk, tak aby można było wykorzystać całą powierzchnię na galaretki. Odnośnie przepisów chciałam powiedzieć, że zaglądnijcie na stronę www.tupperware.pl bo jest w nowej ciekawszej odsłonie i o każdym z produktów jest kilka słów. No i oczywiście są przepisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1979
Czesć Nikt nie pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA 123
ANKA1979 Podejrzewam , że masz forme do małych mufinek, . Możesz w niej piec ciasto w tem 220 lub zamrażać różne galaretki owocowe, mięsne itp. szkoda że nie możesz pokazać zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klik32
Witam ppmocy dziewczyny. Dosłałam właśnie cud kuchenny i robię w nim zupke, ale on chyba jest nieszczelny!? Pokrywka się porusza, a nie przysysa. Nie jestem pewna czy dobrze zauważylam, ale na pokazie konsultantka coś naciskała i odpowietrzala. Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA 123
jak wlejesz wrzątek to przytrzymaj na środku pokrywkę aż zassa się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam cud od 4 lat, jestem konsultantką-pierwszy raz słyszę o zasysaniu cudu. Możecie mi coś napisać na ten temat więcej. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1979
Cześć Tak właśńie o taką formę mi chodzi jak w linku podajecie. Widzę że jakies ciasteczka można piec, co jeszcze można ? Ma ktoś może przepisy do takiej formy ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u nas jest jeszcze wyprzedaż w dystrybucji we Wrocławiu. Poniżej podaję co jest aktualne. W wyprzedaży jeszcze są dostępne w ograniczonych ilościach: GABINET 2X300ML- SW02- 30,90 ZŁ SZCZĘŚLIWE TRIO - SW04- 53,90 ZŁ ORBITAL 500ML- SW06- 20,90 ZŁ FINEZJA SITO- SW11- 26,90 ZŁ ODYSEJA do mikrofalówki 700ML- SW16- 54,90 ZŁ ODYSEJA 1,9L w kolorze niebieskim- SW15- 70,90 ZŁ MARATOŃCZYK w kolorze ARBUZOWYM- SW70- 29,90 ZŁ TARKA DO PRZYPRAW- SW55- 24,90 ZŁ ŚNIADANIÓWKA EPOKA LODOWCOWA- SW71- 24,90 ZŁ Jak by ktoś miał ochotę to proszę o kontakt na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam jeszcze :). Jak ktoś jest z okolic Wrocławia zapraszam na: Warsztaty Kulinarne Tupperware 15.04.2010 (czwartek) godz.18:00 Spotkanie: Dystrybucja Tupperware ul. Jeleniogórska 6, 54-054 Wrocław Te Warsztaty są dla Gospodyni i Gospodarzy jeśli: ***chcecie odkryć tajniki wiedzy kulinarnej Tupperware, ***wzbogacić Swój warsztat kulinarny i zerwać z monotonią w kuchni, ***poznać na ile ciekawych sposobów można przyrządzać dania z typowych produktów i rozpocząć wielką przygodę z gotowaniem. Oprócz gotowania zapewniamy dobrą zabawę i mały upominek dla każdego oraz losowanie ciekawych i przydatnych produktów Tupperware. Ostatnio robiłyśmy żurek, kluseczki, jajka faszerowane na różne sposoby, chlebek, galaretkę w lilanie. Zainteresowanych zapraszam o przysłanie informacji na maila. Od razu z góry uprzedzam komentarze, że spotkanie są bardzo sympatyczne i w żaden sposób nie nakazują komukolwiek robić jakiś zakupów. Przychodzą tam gospodynie, które mają lub chcą mieć produkty i chcą się nauczyć je stosować i poznać nowe przepisy. Dziewczyny z innych dystrybucji, czy Wy też macie takie spotkania dla Gospodyń??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolki
cześć A w Łąńcucie ni ema takich spotkań - chętnie bym poszła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×