Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Ścierki do szyb nie zostawiają smug.Trzeba tylko mocno wycisnąć i myć ścierką w jedną stronę. Ścierka do kurzu jest extra ,wciąga kurz do środka,nie rozpyla,doskonale czyści klawiaturę.O ścierki trzeba dbać ,prać w mydle,płynie Biały Jeleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też ścierki super, wszystkie bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wyprasowanie ścierki zniszczy ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wysoka temperatura niszczy mikrowłókna. I nie wiem po co je prasować, chyb, że nie ma się co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w tym roku na dzień matki też zapraszane są mamy , a mamy zapraszają córki na mitingi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w tym tyg dochodzi w ofercie i jaka aktywnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.Anna Jackowska na fb udostępniła grupę sprzedażową i ofertę na ten tydzień będą sypkie i sprzedaje - nasza marże% za rok będą rozdawać za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pań o nazwisku Anna Jackowska na fb jest kilkanaście, jak odnaleźć tę właściwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma zdj profilowe tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniła grupę na tajna w tym przypadku jest niewidoczna tylko członek grupy może dodać z znajomych osobę chyba się przestraszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Nowy tydzień za aktywność 550zl duo forma i łopatka do ciasta za 750 zl to samo plus pojemnik na tort twister.badz na meetingu w tyg 22 moze kupic miske do ciasta 2 l I tydzien sypkich 350ml 34.90 .1l 39.90 , 1.6 l 44,90 .2,2 l 49.90 3,4 l 59.90 zl lub caly zestaw po 179 zl umawiaj na party podziekowania suszarka do salary 550 zl , powyzej 750 zl suszarka alegra szczypcd miska Bella 950 zl maszymka do mielenia bez stopy lub suszarka szczypce I miska Bella poziom 1150 tarka bez stopy lub komplet misek Bella I suszarka .przepraszam za błędy ale pisze szybko i niechce mi sie ich poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje, że każdy sprzedaje za ile chcę. Pani z Krynicy też taniej sprzedaje, więc co tu się dziwić. Ma dziewczyna pomysł na sprzedaż i tyle. Każda z nas może tak sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widze jest kilka grup, które sprzedają taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego miała się przestraszyć? Waszych komentarzy zazdrosnych chyba? Jest allegro, olx i mnóstwo innych portali. Każdy ma prawo wyboru gdzie i u kogo kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi kradnie klientów właśnie ta Jackowska i mnie poblokowała niech sobie nie myśli za dużo bo jeszcze dzis wyleci kosztowało mnie to dużo pracy i nie pozwolę sobie wiedz o tym ze moi klienci sa mi wierni sami piszą do mnie ze nachalnie wysylasz im zaproszenia ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem na grupie u p. Sylwi Cz. i ona też sprzedaje bez naszej marży. Super promocje tupperware tak się grupa nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem i w tej i w tej grupie. I jak Jackowska zaczęła działać to szybko Sylwia cz. Pozmieniałaś ceny. Taaakie masz wierne klientki hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko a co Ciebie kosztowało dużo pracy? Założenie grupy? Chyba żartujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie założenie grupy tylko spędzanie czasu dniami i nocami i szukanie klientów bo grupę tez trzeba zareklamować a nie sobie założyć o tak i sami przyjdą nie ma lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gazetce pisali że "Specjalna niespodzianka dla obecnych na meetingu" dajcie znać co to za niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta niespodzianka jest to, że obecne moga kupic miske 2l za 14,9 jesli złoza zamówienie za 550 w tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki tak myślałam , że cos w tym stylu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem, że co raz bardziej podobają mi się aktywności i podziękowania dla gospodyni.A czerwiec to dopiero rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobne odczucia jak poprzedniczka,tylko z ironia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma ktoś zapowiedz lata ulotkę? Za tydzień jadę na seminarium lata ale juz bym chciała wiedzieć co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy u was też zeszły tydzień był taki słaby? U nas w dystrybucji dziewczyny mówiły że normalnie maskarada jakaś. Ledwo ledwo się udało na party złożyć zamówienie, ja co prawda dobijam już powoli do 5tys obrotu Ale zeszły tydzień to praktycznie stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tak srednio ogólnie ostatniuo idzie, ale poprzedni tydzien pomimo slabych ofert byl w miare. ludzie maja party zwane komuniami - nie maja czasu na tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z tymi komuniami to chyba masz rację. .. teraz na komunie to prezenty takie jak całe party :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wogule po co konsultantki wychodzicie na prywatne czyjeś grupy sprzedażowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
A jak ktos nie byl na meeting to moze kupic Ta miskę 2 l za 15 zl mimo ze zrobi zamówienie na 550zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×