Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Ja też uważam, że rekrutacje to jakiś obłęd. Jestem managerem i mam konsultantkę, która ma trzy chętne osoby, ale mówi, że ich nie zrekrutuje. Chce jechać na Zjazd, bo nigdy nie była i powiedziała, że jak je zrekrutuje to nie jest w stanie zrobić obrotu na 3 tysiące. I koło się zamyka, zrobi jedną rekrutację, bo musi. Ja też bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w jakim kolorze dostałyście pojemnik twist u duo formę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W różowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tutaj cały czas tego nie rozumiem. Skoro ta firma rekrutuje tak dużo nowych konsultantek, to dlaczego jej obroty cały czas spadają? Więcej sprzedających, to więcej sprzedaży. No chyba, że nowe nie są w stanie nadrobić mniejszej sprzedaży doświadczonych konsultantek. Ale tego się nie rozwiąże rekrutacjami. No chyba tylko po to, aby wkurzyć dotychczasowe konsultantki i zagrozić im, że jak nie zaczną poświęcać się dla firmy, to młode je wykoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwazam ze stare mendzerki nie maja konkurencji te rekrutacje w wiekszosci na słupa nic firmie nie daja nie wiem po co to, a ciagle tylko rekrutacje i rekrutacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze 3 tyg maja trwać rekrutacje ciekawe co bedzie dalej jestem menadżerka ale mnie już męczy ciągle to samo w koło nikt niech być konsultantami wola kupować niż sie w to bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namawiają nas do rekrutowania,ale my nie musimy,nie ma żadnych kar.Nie chcesz,nie rekrutuj. Do pani ,która pisze o startówce.Jak może pani mieć marże ze startówki jak to jest nie pani startówka.Jak rekrutujesz na słupa,to policz sobie ile dostajesz i tak jesteś wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka,która ma 3 osoby do rekrutacji niech je wprowadza,nie zrobi 3000 zł ,to nic nie szkodzi. A jak chce zrobić 3000zł,niech zrobi u nowych szybko prawdziwe prezentacje startowe i się uzbiera,tylko trzeba pomóc nowym i zrobić u nich startówki na ich konto.prawdziwe,to nie znaczy sprzedać swój towar u nich,tylko uczciwie z katalogu i ulotek.Teraz w upały zrobić pyszną kawę w mix-maxie,sałatkę lekką i wystarczy.:) Niech zobaczą ,że można zarobić w Tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w upały to każdy woli nad wodę luz z rodziną gdzieś wyskoczyć , a nie kisić się na prezentacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda,każdy woli na powietrze,dlatego możemy zrobić party na dworze.Albo ustawiać stoiska na rodzinnych imprezach i zbierać kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dawniej robiłam stoiska na tych rodzinnych imprezkach. Ale z czasem człowiek mądrzeje. Sobota, niedziela zajęte. Życie jest takie krótkie, że te dwa dni lepiej spędzić z rodziną a nie z tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A obroty były większe jak stała pani na stoiskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też staram się spędzać z rodziną dużo czasu,ale czasem w sobotę kuszę się na stoisko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca popłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nowego w tym tygodniu do chodzi i za aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanie na stoiskach czasami daje efekty, ale bardzo często z tego nic nie miałam. Cały dzień stracony i nic. Ludzie podchodzą, biorą katalog i bardzo niechętnie umawiają się na party. Czasami coś pojedynczo zamówią, ale wtedy koszty rosną, bo byle bzdurę trzeba dostarczyć. Ale człowiek próbuje różnych rzeczy. Dlatego jak słyszę, że nam nie zależy, że nie pracujemy to mi się nóż otwiera w kieszeni. A ten nacisk na rekrutacje mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w dodatkowej ofercie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny powinni obniżyć bo obroty spadają ludzie nie chcą kupować bo ""drogo""jest taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie, czym najlepiej umyć formy silikonowe? Za każdym razem myję je płynem do naczyń, ale to niewiele daje. Wyglądają coraz gorzej. Jakby były pokryte ciemną warstwą tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myję w zmywarce. Po wyjęciu, gdy są jeszcze mokre, przypieczone miejsca docieram z płynem ściereczką do ultra-pro. Ważne! Umyć z płynem przed następnym pieczeniem. Wyglądają jak nowe, nawet te, które były zapuszczone, bo wcześniej nie wiedziałam jak się z nimi obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda gdyby cenybyly mniejsze wiele osob by sie skusilo co do rekrutacj to jakis obled zeby zrobić 500 zł obrotu ja bym miała. 7rekrutacji gdyby start byl na poziomie 200 ludzie by sie sami zapisywali po to aby miec dostep do dobrych produktów. BO ze sa dobre to ludzie przyznaja tylko że drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt dobre i wytrzymałe . Ale w innych firmach mozna sie zapisac tak po prostu zebymoc kupowac na własne potrzeby. Nie wymusza sie zadnej sprzedaży przy zapisie tu coprawda dostaje soe zestaw startowy ale jaki on jest nie ukrywajmy malo przydatny wiekszosc zeczy juz mam poza lyzka wiec jakbym chciala się zapisac to beznadziejnie przeciez moge pracowac na tym co mam a mam dużo więcej no koniecznie muszę nabujac kolezani na 500zl. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to są inne firmy ?pytam z ciekawości.W tym tyg za aktywność silikonowe babeczki od jutra godz.10 wyprzedaż produktów do soboty w systemie zamówień a tu haczyk trzeba min 250 zl żeby zamówić 3 szt danego produktu i w ofercie tygodnia miski perły stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w waszej dystrybucji było produktem niespodzianka za tydzien 23??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala biała miseczka poj.300 ml bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas miseczka bella 550ml - złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas fioletowa magdalenka czy katarzynka jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano takie firmy które maja produkty np. kosmetyki a tu odpowiadać za reklamację bo sprzedający jest odpowiedzialny i ciekawe ile konsultantek posiada działalność gospodarczą bo wystawiając dowód na gwarancję który jest potwierdzeniem zakupu to pierwszy krok do kontroli skarbowej po prostu genialne tupperware zarabia nie odpowiada za gwarancję i na dodatek ma armię pracownic które nawet umów śmieciowych nie mają i co zaprzeczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda umowa jednostronnej korzyści, nic was nie chroni a prowadzicie dzialność w sposób ciągły i zorganizowany a tupperware na wezwanie us oczywiście przedstawi ile to kupiliście na sprzedaż bo przecież nie ma opcji zapisu żeby kupować na własne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martwcie się o skarbowy,bo tak sprzedają od lat konsultantki Avon,Oriflame,Colagen,Riv Rosche,FM,i wszystkie inne konsultantki i nikt się ich nie czepia.Możecie kupować dla siebie.Żadna firma waszych danych nie podaje. A menadżerki,które sprzedają więcej przeważnie mają działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×