Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Już się doczekać nie mogę na wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jedz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he ale wy jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha trzeba było wyrobić normę żeby pojechać a nie teraz jadem wiejesz. Ahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uwazam żeby było sie czym ekscytowac - 3000 + 3 rekrutacje, 170 zł pobyt + dojazd, tłuc sie przez pol polski by miec zapełniony piatek w czwartek zakwaterowanie o 16 i tylko kolacja, sobota tylko ze sniadaniem 2 dni w drodze i jeden dzien atrakcji ( zeby nie było - ja jade na zjazd, ale bez zbednej fascynacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jadę i jestem bardzo szczęśliwa :)wręcz nie mogę się doczekać. A koleżanki jadą dwa dni przepraszam skąd?? A może powinnam zapytać czym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś pracuje to nie było ciężko to wypracować. A te 170zl się zwróci bo wiem że prezenty będą super..ale ciiiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prezenty dają na początku czy na końcu konferencji? Jak było w ubiegłych latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja propozycja dla tych którzy uważają że niema sie czym zachwycać jedzcie na dwa dni do takiego hotelu w warszawie zobaczycie ile będzie was kosztować pobyt dwudniowy z ponad 1000 zl na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Dla kobiet z prowincji przyjazd do stolicy, to jak podróż na koniec świata. Przynajmniej trochę świata zobaczą. A po zjeździe znowu będą te same opisy, jak to kobiety z prowincji wyjadały wszystko, co było, kradły do reklamówek itd. Wieś i żenada. Takie coś tylko w tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak bo paniusie będą spały do 8 i zanim się wymaluja i wypindruja to im zabraknie śniadania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wsi też księżniczek nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wieśniar z metropolii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę jutro rano.Zakwaterowanie mamy od 16-ej,ale baseny,spa,groty solne i inne atrakcje mamy od rana. Będziemy całe 3 dni.A na wolny czas nie narzekam,bo okolice przepiękne. Byłam już w tym hotelu.Wylegiwać się bez obowiązków też jest czadowo.W piątek bal z zespołem Boys i cały dzień nagradzania. Kocham te wyjazdy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to drogie koleżanki które kochacie te wyjazdy , dajcie znać na bieżąco co wchodzi ciekawe , nie tryskajcie jadem i wyższością że Was ten zaszczyt spotkał , bo jedyne w swoim rodzaju . Też cieszę się waszym szczęściem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jestem ciekawa co mi moja menazeder przywiezie z wawy obiecala podzieli sie prezentami bo jej dalam 3 nowe rekrutację z tego z względu że mam maluchy to bym nie pojechała na zjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest boskooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jachranka, jest klimat :) na razie rewelacja. Czekamy na kolację, pokoje ekstra, a otoczenie marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem rozczarowana prezentami w tym roku na zjeździe... Tupperware Polska żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napięcie coś ciekawego co będzie w nowym katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co było w tej torbie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torba jak zawsze pełna prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabych prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he kiedy wracacie dzis czy jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się dziewczyny co Wami kieruje że macie taką manię wyższości i tak ciężko jest napisać co było , czym Was obdarowali . Zazwyczaj dostaje się to będzie w ofercie październikowej . Nie pojechałam, bo się nie zakwalifikowałam , zdobycie dla mnie trzech rekrutacji jest rzeczą niemożliwą do zrobienia , tym co się zakwalifikowały nie zazdroszczę ani nie podcinam skrzydeł , tylko jak ponoć jest taka rodzinna atmosfera w tej firmie, to dlaczego takie tajemnice i niedopowiedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałyśmy: cristalloo witalinkę, sito maximilian, muszelke apetito Halloween, nowa forma silikonowa - Piłka( a nazywa sie fantazja) 5 szt neo: duza łyżka silikonowa, do serwowania, chochla, do mieszania i cedzak, czyli jak na takie kwalifikacje bez szału, arłamow 1/3 celu a lepsze byly prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,więcej wyrozumiałości.Wróciłyśmy wczoraj wieczorem,od razu nie siadamy do kompa.Najpierw rodzina,wspomnienia. Chwila. Wszystkim się podzielimy. Zapraszamy też jutro na mitingi do dystrybucji przedstawimy to co było tak,jak potrafimy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było rewelacyjnie. Atmosfera super. Pani dyr.Marianna boska,tańczyła z nami do rana.:) A prezenty,to tylko dodatek. Jeżeli ktoś nie potrafi doceniać tego co ma,zawsze mu będzie mało.:( A co daje od siebie? Moja grupa była zachwycona. Jedyny brak,to brak nowości,prawdziwych nowości,nie udoskonaleń ,nie zmian koloru,czy nazwy,opakowań.Tego brakuje w firmie. Potrzeba nowych ,drobnych ,praktycznych produktów,misek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie to mnie interesowało - czy w końcu będą jakie praktyczne i potrzebne nowości. Jak widać, nic z tego. Firma stacza się w dół idąc na tym, co wymyślono kiedyś. Brak kreatywności jest wręcz przerażający. No i znowu będę musiała mamić swoje klientki, że jedyną nowością są nowe kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×