Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
hehe o tóż to;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość125
witam. Mam takie sitko do szefa kuchni, jeśli potrzebujesz proszę o kontakt na maila dodus1970@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech czeka tak jak my..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadałam grzecznie pytanie,a tu widzę chamstwo tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest chamsto my też grzecznie odpowiadamy tego co będzie za tydzień my szare ludzie nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie wiemy, co innego jest pytać się w poniedziałek, to te co były rano już wiedzą i mogę przekazać nam tą nowinę , a z tygodniowym wyprzedzeniem to konsultantka , ani MG nie wie , wiedzą tylko w dystrybucji i Ci co mają z nimi układy bardzo bliskie , ale oni nie mogą nic powiedzieć , nawet nie chodzi o to że nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Dodatkowo bazyl kwiatki i butelki żabka. To jest dodatkowa oferta na 40 tydzień. Po co te kąśliwe wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś dostał już torbę z gwiazdą bo u nas cisza,nie będzie czy z opużnieniem dostaniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tak już dawno Wanda a ty który region ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toreb z 37 tyg u nas tez nie bylo jeszcze brakuje tez termotupów o dziwo te torby dostalysmy na zjezdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie moze kiedy beda zaległe butelki z wrzesnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mogę domyć żółtawe przebarwienia w cudzie kuchennym? Pojawiły się po użyciu kostek rosołowych. Cytryna nie pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę wystawić pojemnik na słońce tyle razy aż plamy znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę podpowiedzcie jakie macie sposoby,żeby umówić party? Co kusi gospodynie najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy w tej firmie jest ten słynny tydzień TURBO ? Czy już można umawiać party na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzien turbo jest w tyg 46. a gospodynie kusza podziekowania akurat teraz sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nowe gospodynie które dopiero poznają Tuppeeware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba dobrze :) wszysr=tko by chciały miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jak chcesz to żyj jak jaskiniowiec żywność i powietrze też jest trujące ino tym nikt nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żyję jak jaskiniowiec, nie wiem skąd ten pomysł. Różnica jest taka, że bez wody i powietrza człowiek nie może żyć, ale bez plastikowych łyżeczek i kubeczków już tak. To straszne, że mimo świadomości skutków ubocznych w przyszłości niektórzy i tak bronią takich produktów. Jeśli mam szansę ograniczyć zły wpływ niektórych rzeczy na zdrowie to to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez trującej żywności też da się żyć, albo przynajmniej ograniczyć te które nie są dobre dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz tu u łyżeczkach i kubeczkach ale trujące opakowania mamy w sklepach łączone z żywnościach plastikowe butelki z wodą np to dopiero jest trujące przykładów jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie więc po co kupować jeszcze więcej takich rzeczy? Jeśli można ograniczyć ryzyko to się to robi, a nie macha ręką i tłumaczy sobie, że i tak wszędzie tego pełno. W sklepach też unikam paczkowanej żywności, chociaż czasem nie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy w Internecie pisze że się ogranicza z kupowaniem ale będąc w sklepach ja tego nie widzę żeby ludzie sie ograniczali tylko lądują wszystko jak leci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wsadzaj wszystkich do jednego wora. Ja nie robię zakupów w marketach. To że Ty widzisz, że pakują jak leci nie oznacza, że wszyscy tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chemikiem. I prawda jest taka, że plastik plastikowi nie jest równy. U nas wszystkie produkty ze sztucznej masy to plastik. Skład jest różny, w zalezności od tego z czego jest produkowany. Nie jestem maniaczka tupperware, ale kilka produktów posiadam i dokładnie zapoznałam się z ich składem. Kubek tuptus i miseczkę dla dzieci polecam, najwyższej jakości skład. To samo dotyczy łyzeczki silikonowej do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie dokładnie zapoznałaś się z ich składem? Ja widzę tylko oznaczenia tworzywa np. PP polipropylen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co oznacza "najwyższej jakości skład"? Żaden producent nie zdradzi jakich dodatków używa w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie "chemiku"-konsultantko tupperware - gdzie to producent podaje skład swoich produktów? Kogo chcesz oszukać? Słaba to reklama tupperware, która jest oparta na kłamstwie i manipulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×