Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Czajnik kosztuje firmę nie więcej niż 50 zł. Reszta to marża. A co ciekawsze, ten czajnik nie jest taki świetny. Rączka grzeje się bardzo mocno. Cena 750 zł jest chyba świetnym żartem. Zresztą tak samo jest z innymi garnkami naczyniami KKSK. Dlaczego je wycofali z katalogu? Bo nikt "tak tanio" nie chciał ich kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam niewiem czy się grzeje czy nie ale jeśli ktoś miał party i miał zamówienia na 550 zl i nie musiał do tego dokładać to mysle że sie opłacało bo w sklepie zwykle czajnki kosztują od 1,5 l wzwyż 80 zl nie są tanie niemowie o bublach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam czajnik trzy lata, używam stale i raczka się nie grzeje jak pokrywka jak dokładnie zamknięta, jak ktoś nie domknie pokrywki to raczka oczywiście się nagrzeje od pary wodnej , ale również gwizdek nie będzie gwizdał . Jeśli ta rączka się grzeją to tylko z winy użytkownika, należny dokładnie zamknąć pokrywkę . Jedyny mankament to taki że ciężki w utrzymaniu czystości jak wszystkie naczynia z serii KKSK . Ceny katalogowej nigdy bym za niego nie dała , a cena jest taka okazjonalna, bo to jest sprzedaż wiązana jeśli grupa X konsultantek zakupi rzeczy za Y to może nabyć czajnik w okazyjnej cenie , nie jest to cena dla klienta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie każdy może go kupić w tej cenie, moja grupa się nie popisała i czajnika nie kupi , a za taką cenę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czajniki już są na allegro. Cena ok 350 zł więc widać, ile konsultantki narzucają sobie "marży". Życzę powodzenia, bo wcześniej były czajniki w cenie ok 200-250 zł i nikt ich nie chciał kupić. Chytrość nie zawsze popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha owocnych sprzedaży na allegro ja swój zostawie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze kiedyś do tupperware polska żeby mi podali listę gadżetów typu łyżeczki wiertełka koreczki chodzi mi o symbole bo na stronie zamówień niema wszystkiego a poszukuje kilka rzeczy o to co mi odpisali """"Zapraszam do kontaktu z Centrum Dystrybucji. Na pewno mogę powiedzieć, że w ofercie nie posiadamy takiego produktu jak "wiertełka łyżki do odmarzania"""" he he kto tam pracuje 15 latki chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że wiedzą co wogule produkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co na ten tydzien?? tez mialyscie wczoraj problem ze złozeniem zamowienia w systemie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak unas ponoć awaria była z przesilenia i jeszcze dzis można wysyłać zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie co nowego dochodzi i za aktywność nie dam rady jechać na spotkanie dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem konsultantką ale nigdy nie spotkałam się z łyżką do odmarzania możesz ją opisać bo u nas w gablocie są różne gadżety może znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodź mi o takie granatowe 5 szt złączone coś jak miarki widziałam na olx kiedyś i raz w dystrybucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekorator tuba 60 zl Maximilian 4,5 l 47 zl. Mini król. 52,90 zl patelnia 490 zl zestaw neo 79,80 zl aktywność 550 zl shaker plus 750 zl sherker candy plus i miarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiem co chodzi z tymi łyżeczkami to miarki były w zestawie jak się pokażą dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogła by mi dać pani @ bo bym pokazała co jeszcze poszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napisać mail'a to się do Pani odezwę i dojdziemy do tego co Pani poszukuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mi ktos napisac czy ten dekorator tuba jest o poj 1l, czy ten mały??"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest opisane, żeby dekorator był mini, a też nie ma jego pojemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze podaje martaw1234@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak dekorator byl kiedys w podziekowaniu dla gospodyn - to był jako: dekorator tuba xxl - wole dopytac, bo mam na niego kientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam na podanego mail'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojemność tuby 1 litr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry pamiętacie mnie jak się pytalam o aktywność nowej konsultantki to dziewczyny dostały prezenty firma daje czas 8 tyg i zamówienia nie muszą być składane co dwa tyg ale trzeba w ciagu tych tyg być aktywnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno tak byc jak pisałysmy - widocznie nie dla wszystkich sa takie same zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pierwsze party sa 2 tyg po startówce, a nie zadne 8. co to za konsultanka, co sklada zamowienie 2 miesiace po starcie i jescze ja sie dodatkowo za to nagradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko ze jedna z 32 tyg miala juz pierwsza aktywność w 34 tyg a druga z 33 tyg miala pierwsza pisałam osobiście do warszawy i odp dostałam taką ze chodzi żeby w ciagu 8 tyg od starówki zacząć aktywność a nie co 2 tyg Żadne układ niema korupcji u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa jasne widac zasady nie sa rowne dla wszystkich - jak byk jest napisane pierwsza aktywnosc w ciagu 2 ( a NIE 8 tygodni) SZKODA GADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy nowy katalog bedzie dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wrócą z zjazdu pewnie w 39 tyg w sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×