Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
zgadzam sie z wypowiedzią z godziny 8,28 byłam pierwszy raz i jestem zachwycona - łacznie z boysami ale zawsze sie znajdzie ktoś, kto przezywa, ze pokoj za daleko, disco polo to dla niego za niskie progi itd. a nowosci niestety firmie brak. pozdraw3iam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy ludzie, takie upodobania muzyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie bądźcie złośliwe , jak nie jedne ( wybrane) to później drugie (niedowartościowane) . O gustach się nie dyskutuje. Prosta muzyka porywa do zabawy każdego , i te -ę -ą i prosty lud , ma coś w sobie integracyjnego . Nie pojechałam na zjazd , bo mam za dużo pracy żeby sobie pozwolić na wolne , ale chciałabym wiedzieć co dziewczyny dostały , czy te co wychodziły na scenę dostały coś fajnego , czy dużo było konkurencji do wynagradzania. Ostatnio z roku na rok , coraz słabiej wynagradzają . A że w Jachrance długa droga korytarzami , to jest fakt i jest to uciążliwe , bo się idzie idzie i idzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych co obroty maja pieciocyfrowe to fakt bylo sporo: perły z apartu, extra szefy, garnki, w licytacji za 37 tydzien, byly mikrofale, porcelana motto przewodnie - akcja rekrutacja nagradzano najlepsze dystrybucje w rekrutacjach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na scenie były drogie prezenty. Np.za aktywność w tyg.37 były zestawy obiadowe porcelany na 12 os.,zestawy kawowe,mikrofalówki,odkurzacz ,tyle pamiętam. Królowa dostawała chyba diamenty,nie wiem szczegółów. Cel menadżerski-Extra szefy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga! Jezeli bedziesz aktywna w tym tygodniu bedziesz mogla zakupic super zestaw o wartosci 737,50 za jedyne 130 zl :-) symbol SK 08:Multi szatkownica, Julii,Lyzeczki,Silikonowa mata premium,Micro Nowa 2,25l dodatkowo do prezentow za Ac też. Macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten zestaw za 130 zł nie jest tylko dla obecnych na Zjeździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem ja dostałam takiego smsa od menadżerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to oferta dla wszystkich w tyg 38 i 39 musisz mieć sprzedaz na kwotę po 550 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w tym i tym tygodniu tylko 38 lub 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest ten micro 2,2 l i Julii pytam bo niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julki sa w nowym kolorze a mikro nowa jest do gotowania w mikrofali - nie tylko do podgrzewania jak kristallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie na zjezdzie zabrakło GOTOWANIA - tylko suche informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotowania nie było,ponieważ kucharz nie dojechał. Dlatego 2 godz.wcześniej skończyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic o tym nie powiedziano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z 13.24 na pewno wyższą kulturę reprezentuje i tylko Michała Bajora słucha. co za ludzie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w tupperware był kiedykolwiek dostępny młynek do kawy - taki na wieksza ilość nie tylko na jedna porcję kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,w Tupperware nie było młynków do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Dziewczyny!!! Nasz katalog jest troszkę inny!!! Nie sugerujcie się, że jest taki sam - powiem, że podobny, ale... nie taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w nim nic nowego nie ma! skąd więc taki zachwyt? z nowej szaty graficznej? Może chociaż będą jakieś sensowne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nowa klientką mam nowe znajomości nowe osoby co dopiero poznają tupperware wiec jestem ZACHWYCONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny macie mitingi rano - jak z tym tyg - jest jakas wyprzedaz katalogowa??? co w ym tyg za aktywnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ale o 17 tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czemu znowu ktoś pluje jadem dziewczyna chciała się podzielić wiadomo że katalogi są podobne ale jest i można obejrzeć bo nikomu się nie chciało napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie dziwia niektóre zmiany - nie ma mix maxa pomimo ze jest w torbie startowej i chyba zmieni sie program 13 tyg dla nowych, a przynajmniej 1 party bo w nowym katalogu nie ma nowej fali, a szkoda wiele zmian nie ma - scierki sa w innych kolorach i wraca scierka wielofunkcyjna, wraca silikonowy król. miarka finezja, candy jest ulepszone, podobnie jak mata silikonowa a reszta zmain jest kosmetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W/g mnie katalog powinien być 2 razy obszerniejszy. Byłby wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie wie co za atrakcje w tym tyg?? i jaka aktywnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie proszę na mitingu czy można było kupić lub dostać nowy katalog. U nas miting jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest nowy katalog do kupienia i nowa ulotka o dziwo od tygodnia 39-41 a za aktywność neo duży cedzak , od poziomu 750 dodatkowa torba na akcesoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×