Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Ceny są wszędzie takie same, nie cudujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jade pierwaszy raz na zjazd i szcerze jestem zdziwiona - na zjazd kwaliwikacje nie byly typu jedna rekrutacja, takie cuda mialy byc i jesczce mam za pobyt placic jak nie zaplace to nie pojade, mimo że sie zakwalifikowalam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka by chciała wszystko za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się za zjazd płaciło, i chyba dobrze........ten kto był chociaż to wie co mam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za darmo,ale skoro kwalifikacje spelnilam to za co place? Jak będę chciała do hotelu na nocleg jechać to nie musze tupperkow sprzedawać.a może to bilet za boysow? Za półtorej stówy to wole iść na bajm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągłe kłamstwa, tajenia, mamienia szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym forum jest bardzo głośno ostatnio radzę uważać co się tu piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim sensie głosno?? w cudowniej "rodzinie" tupperware nie wolno ponarzekać. pewnie postepowanie dyscyplinarne bedzie prowadzone:) tak jak w sprawie sprzedazy na allegro, na kiazdym zjezdzie krolowa allegro jest noszona na rekach a na sali jeden do drugiego szepcze "że to ta:)" nie bedzie w tupperware dobrze jesli na dzien dzisiejszy mozna na allegro kupic obieraczke z wysylką taniej niz ja place bez marzy 23% ( jestem tylko konsultantka - nie menadzerem) ostatnio na party u znajomych pani zainteresowala sie Ultra pro 3,5, powiedziala, że sie zastanowi. po czym stwierdzila ze nie kupi ode mnie za ponad 400zł bo na allegro sa po 150 nawet - sprawdzilam, imiala rację - wcale jej sie nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co miała Koleżanka z wpisu z 2015.08.20 na myśli pisząc "Zawsze się za zjazd płaciło, i chyba dobrze........ten kto był chociaż to wie co mam na myśli" Czemu pisze, że "chyba dobrze"? Co to jest za nagroda?? skoro nie dość, że trzeba zrobić kwalifikację tj. rekrutacje i niemałą sprzedaż to jeszcze trzeba płacić?? Tak jak pisze jedna z Koleżanek to hotel można sobie samemu wybrać płacąc za wyjazd - żaden więc to bonus - no chyba, że trzeba zapłacić za te prezenty które się na zjeździe dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie - jak podawano kwalifikacje, to nie przypominam sobie, by mowiono cos o udziale w kosztach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jedźcie, zostańcie w domu :) nikt na siłę nikogo nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jak zrobilam cel??? trza bylo mowic wczesnie, bym sie nie wysilala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za zjazdy zawsze trzeba było płacić , pamiętam że kiedyś nawet 270,00. Nigdy nie mówili na kwalifikacjach , biorą to za coś oczywistego . Za pierwszym razem też byłam tym zaskoczona , co to za nagroda , za którą muszę zapłacić. Jak ktoś to lubi to niech jeździ , ja tam wolę spędzić ten czas z rodziną niż w fałszywym towarzystwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zawsze tak jest jeśli by mówili otwarcie to Malo osób by robiły cele dla mnie to troszkę bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiadomo jaki dokładnie jest koszt uczestnictwa w Zjeździe Krajowym w tym roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tyg dochodzi jagodowa zastawa cud kuchenny 88 zl i pojemnik na tort + łopatka 149 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki prezent jest za aktywność w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miska alegra i bufet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
170 zł opłata,to jest mało.Za te atrakcje to oni słono zapłacą.Nie jedna z nas nie była by w takim hotelu,gdyby nie Tupperware.A nasz mały wkład musi być.Nie ma co marudzić.Wysyłamy dziecko na 3 dni na wycieczkę i płacimy 400 z a tu tyle atrakcji i prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok - tylko co szkodzi powiedziec przed kwalifikacjami?? jestem nowa i moglam nie wiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wówczas moge sobie przekalkulowac czy to sie wogóle oplaca. 3000 sprzedazy + rekrutacja + 170zł+ dojazd - nie takie hop siup ja duzo kupuje dla siebie to nie zarobilam marżą. ale cóz - nie dziwie sie ze ludzie przychodza i odchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zamawiasz tylko dla siebie to po co się pchasz na zjazd krajowy? To ma być wyroznienie dla najlepszych! Chyba ze robisz u siebie prywatny magazyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeee ale wy sie nosicie wysoko wy takie najlepsze i porządne jesteście .Dobrze że firma uważa inaczej na zjazd powiem miec prawo każdy kto zrobił cel każdy pracuje i powinno być to doceniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, obkupujecie siebie, "zrekrutowałyście" matkę, siostrę, pojedziecie na Zjazd, bo się napracowałyście, po zjeździe pewnie znowu będzie krzyk i już was nie będzie......tak to u nas wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla siebie w czerwcu kupilam 3 garnki - wiec uzyskanie 3000 nie bylo trudne - nie robie zadnych magazynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie nie potrafię się dogadać m z swoją '''menadżer"" co się ją zapytam to odpowiada nie wiem , dałam jej nową osobę w tamtym tyg 33 i i czy jej należy sie prezent za aktywność ost był pojemnik na ciasto ? czy taka osoba niema prawa bo dostała prezent symbol we17 jako nowa osoba bo tak uważa moja menadżer . Jeszcze jedno pytanie czy spróbować być menadżerem i jak będzie zle zrezygnować w każdej chwili chciałabym spróbować proszę o konkretną wypowiedz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z godz,11 to już wiemy kogo ty rekrutujesz bravoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tygodniu 33 nowa konsultantka nie mogła mieć produktu za aktywność czyli pojemnika na ciasto.Tak jak piszesz jej przywilejem był ventsmart 1,8l i maximilian 10l.W każdym tygodniu może być inaczej i są różne opcje(czasem nowa dostaje produkt za aktywność , ale jest to rzadko). Jeśli chcesz zostać managerem to spróbuj , musisz spełnić pewne warunki ( nie wiem czy wiesz jakie). Jeśli później nie spełnisz kolejnych warunków to samoistnie przestaniesz nią być.Wszystko powinnaś się dowiedzieć w swojej dystrybucji na szkoleniach.Nie wiem jak jest u Ciebie , czy w dystrybucji nie informują o kolejnych "szczeblach kariery", jeśli nie zapytaj bezpośrednio sama , życzę powodzenia , a czy warto musisz ocenić sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. Chciałabym tylko spróbować sama dla siebie warunki wiem jakie są żeby zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×