Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
To bardzo proszę lubię piec w ultra natalia474@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiady w UP sa super, ale zas rachunek za prąd - nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś przecieki czym nas zaskoczą w następny tygodniu ? szykuje się coś przed długim weekendem fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis 15,08. Nie bardzo rozumiem. Niewiele potraw zrobimy w przysłowiową godzinkę tradycyjnymi sposobami. A w UP pole do popisu na taki właśnie czas jest duże. Nawrzucać, namieszać... i skonsumować. Nie widzę różnicy w rachunkach za prąd. Jak potrzeba podeślę przepisiki. Krótkie, sprawdzone, smaczne. Nie codziennie przecież pieczemy indyka, czy innego "wołu", które faktycznie trzeba "przytrzymać" czasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj na "Ugotowani" jedna osoba używała Extra Szefa , Rozdrabniacz , praskę do czosnku , pojemników - coś drgnęło w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super danie w UP:szklanka ryżu na spód,na to przyprawione kawałki kurczaka,dalej dajemy pokrojony w krążki por.Danie zalewamy szklanką bulionu,następnie smarujemy sosem tatarskim a na koniec dajemy mozarelle.Do piekarnika na 40 min w 180°C i gotowe :-) Dla mojej rodziny rewelacyjny,szybki obiad.Danie podbiło też serca moich gości,polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie odnośnie celu grupy na cheesmarta. Mamy w grupie cel 3 re . Ma byc 1mg i 2 w grupie. Czy jak mg zrobi dwie i konsultantka 1 to cel bedzie spełniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co najmniej 1 MG. Jak MG zrobi 3 RE to też powinno być dobrze. U nas nie zastrzegali, że rekrutujących musi być więcej niż 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 19:39 Jestem konsultantką i bardzo mi zależy na szybkich i prostych daniach w UP na pokazy. Będę bardzo wdzięczna, jak mi trochę podrzucisz. ( i.e.cieslik@gmail.com )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczak na ryżu robiłam już wiele razy ost żeberka w kapuście z pieczarkami ale nierobie nigdy bulionu mięso samo puszcza dużo wody częściej piekę w up a piekarnik mam zwykly rachunki normalne wiem że można zrobić zwykle przepisy ale czasem wkrada się już nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dzis dochodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko miska 4,5l Maximilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze miseczkowy niezbędnik - 44,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klik klak za 99.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za aktywnosc: pierożkomania oraz pojemnik do mrożenia 6l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ulotka na maj ? Jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest w maju: butelki 750 nowa fala kubki i telerze talerze i sztucce piknikowe venstmarty - od 375ml do 6,1l miski classic i miseczkowy niezbędnik oraz pietrowy zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dużo i różnorodne, ale ventsmarty powtarzane w różnych konfiguracjach za często chyba. Sezon na zieleninę rusza pełną parą, ale bez przesady. Marketingowcy... popatrzcie trochę na forum... ile wskazówek tu macie... A pochwała należy się za majowe ulotki. Krok do przodu zrobiony. Tak trzymajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, powinno zawsze byc z wyprzedzeniem, a nie jakies taejemnice nie wiadomo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, z ofertą majową się postarali. Można by było jeszcze popracować nad aktualizacją strony z ofertą specjalną. Pracujecie od środy??? Bo my chcemy od poniedziałku!!! To ma być korporacja??? Zapytajcie speców od marketingu ile zależy od szybko podanej informacji. I co na to "ameryka" i Rick? Niereformowalni jesteście w tej kwestii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę w ofercie wiadro do kiszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRISTAR miska za 1 zł. może kupić konsultantka obecna na mitingu w tygodniu 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poproszę miskę nowa fala 4,3l.z sitem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy gotowałyście w Warmie Tup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRISTAR miska za 1 zł. może kupić konsultantka obecna na mitingu w tygodniu 19. ALE POD WARUNKIEM: obrót lub przyjście na miting z gościem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka pojemność miski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tristar 1,4l, u nas nie pisze w biuletynie o dodatkowym warunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też nie ma warunku więc wychodź na to że kiepsko pracujecie i macie warunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas warunek jest. Aktywnym trzeba być i przyjść na miting. Trochę mnie to nie dziwi. Jak jest ogłoszenie, że jest jakiś gratisik i nie jest to gadżet, to ho ho ho... ile osób przychodzi!!! Pół rodziny przyprowadzają... albo wszystkie sąsiadki. Może niekoniecznie powinny być duże obwarowania. Wystarczyłoby, żeby być aktywnym konsultantem np. chociaż raz w bieżącym okresie marketingowym. To prędzej traktowano by jako zachętę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jaką macie metodę na dokręcanie maszynki do mięsa? Jak dokręcę za mocno, nie można ruszyć korbki. Jak lekko, to znowu wszystko lata i sama się odkręca. Jak to zrobić poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×