Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Oj jakaś ty gramatyczna takie kwolokjum skończyłaś ,że aż sprzedajesz Tupperwary bravo ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podzielcie sie co dzis dochodzi:) oststnio oferta jest naprawde bogata nie ma co narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miski bella razem i osobno z dzbankiem miski maxmilian osobno dla mnie słabe . Czekam na chlebaki katalogowe spiżarnie ventsmarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ventsmarty będą we wrześniu, ale w zestawie a na wrzesień TG to miski Ilumina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedaję, bo lubię. A co sprzedawać mogą tylko nieumiejacy pisać? Nie ma się co napinać. Dobre produkty to i sprzedawać nie wstyd. Lepiej zwracać uwagę na wypowiedzi. I bez emocji. Nerwy nie są dobrym doradcą. A krytyka też czasem jest potrzebna. Zwłaszcza wtedy, kiedy staramy się zmienić w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie piszę jak chce moja sprawa jak ci przeszkadza moja gramatyka to nie czytaj wiecznie sie mnie czepiasz masz problem to nie czytaj opuść strone albo idz na party zamast bełkotac i sie 10 powtarzać ty nie masz nic ciekawego do powiedzenia wszystko ci przeszkadza nawet ubiór dystrebucji stara jedza z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 22:35 Nie przejmuj się i nie słuchaj tej prymitywnej i głupiej baby. Ma pretensje, że ktoś mądrze pisze. Nie podoba jej się, że ktoś poprawnie pisze po polsku. Drażni ją, że ktoś ma dobre pomysły na poprawę sytuacji. Trzeba ją zostawić i niech pisze sama do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami mam wrażenie, że osoby tu piszące mają problem, ale z samym sobą. Wiadomo, że w tupperware pracują nie wszyscy, którzy skończyli wyższe studia. Jeżeli ktoś krytykuje gramatykę innej osoby, to o nim też dobrze nie świadczy. Tak trzeba pisać o tym co nas boli, ale swoje uwagi zgłaszać należałoby u dystrybutora. Pisanie tu to tchórzostwo. Wiele z Was boi się mówić o tym co Was boli głośno, wygodniej przez forum, bo nie wiadomo kto pisze. U nas w dystrybucji jest super, ciekawe mitingi, zawsze jakiś przepis, profesjonalne omówienie produktów, nagradzanie i efekty też mamy. Ale nasi dystrybutorzy nie boją się krytyki, słuchają co mamy do powiedzenia, co nam się nie podoba i informują, że pewnych rzeczy nawet oni nie zmienią, bo to zależy od góry. Pełny profesjonalizm i świetna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tutaj czytam, to pojawiają się co chwilę wpisy mówiące o tym, że ta dystrybucja jest super, za chwilę kolejna itd. Można zatem wywnioskować, że większość dystrybucji jest jak matka - przytulą, pomogą, wesprą, doradzą. Moje pytanie - skoro jest tak dobrze i skoro jest 3 x więcej konsultantek niż 10 lat temu, to dlaczego rok w rok spadają obroty tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba mieć studiów wyższych, aby poprawnie pisać po polsku. Tego uczą w podstawówce. Poza tym, zarzucanie komuś, że poprawnie pisze po polsku jest po prostu śmieszne. To tak, jakby zarzucać komuś, że jest myje się codziennie. Owszem, można śmierdzieć, ale czy to powód do dumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszędzie jest dobrze . Może dało by się coś poprawić gdyby ktoś chciał słuchać. My staramy się mówić ale trafia to w próżnie. Może trafi przez forum. Trzeba podejmować próby. Nie podoba mi się upór i przekonanie o własnej nieomylności. A zwracać uwagę na słomę w butach jak jej nie widać to nie jest ok. Co innego z gramatyką - to na forum widać. O uczą tego w podstawowej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie odnośnie tych sztućców za re czy fajne są? Czy nadają się na codzień i do zmywarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztućce są bardzo eleganckie i dobrej jakości.Mm już 5 lat i myję w zmywarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rączka nie matowieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy są one czasami dostępne w sprzedaży? Jak wygląda ich cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostepne sa czasami ale jest to towar luksusowy - kiedys odcien fioletu kosztował 900zł ( cena z ulotki)- w promocji za 6 kompletów - wiec jak masz kogo zrekrutowac to warto ze 3 osoby bo masz komplet na 12osob' a tak z dobrych wiesci - do liczych promocji doszedła polarnik za 89.90 i dzbanek NF za 44.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś sztućce były sprzedaży- 859 zł- 6 kpl. Nic nie matowieje,wszystko jest ze stali szlachetnej.Błysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faktycznie cena była wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena zupełnie nieadekwatna do ich jakości. To znowu nie jest takie cudo. Nie przesadzajcie. Oczywiście, jak za darmo, to trzeba brać w ciemno. Ale ja bym nie dała nawet 400 zł za komplet dla 6 osób. Polski Gerlach bije jakością te sztućce na głowę. No i zestawy z najwyższych serii kosztują ok 200 zł. I jeszcze jedno - sztućce są "made in china". Kiedyś były robione w Belgii. Teraz firma postawiła na produkcję chińską. Zresztą ze sztućcami jest tak samo jak z garnkami. Masz okazję zdobyć jako prezent, bierz w ciemno. Gdybyś miała kupić za cenę katalogową, byłaby to jedna z najgorszych decyzji w Twoim życiu. One nawet nie są warte 30% ceny katalogowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartość sztućców dobrze odzwierciedla allegro. Zestaw dla 6 osób w kolorze czerwonym był wystawiany chyba przez pół roku i nikt nie chciał tego kupić za 290 zł. Królowa allegro wystawia komplet fioletowych dla 6 osób w cenie 380 zł też już chyba z pół roku i brak zainteresowania. Produkt jest warty tyle, ile ludzie są gotowi za niego zapłacić. Widać, że dla ludzi te sztućce nie są warte nawet 380 zł, nie wspominając 800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na urodziny w tym roku nic. Poprzednie lata był tort czasem szampan i każda obecna osoba dostawała prezent np. eko kubek. Coraz gorzej. Atmosfera ciężka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wszyscy mają już ofertę na wrzesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wrześniu:sypkie De Lux-zestawy za 114,9 i 124,9;Ventsmarty zestaw 4,4+2x1,8 za182,8;Multi szatkownica 249,9;Warmie Tup w zestawie i osobno;kluseczkomania prostokątna 39,9;miseczkowy niezbędnik 3x500 ml-49,9; oraz muszelki-14,9;19,9;29,9 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dostaliśmy mate do odkręcania słoików różowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy macie mielinka czy jest on wart kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecierak jak przecierak. Tylko 2 dodatkowe tarcze. Pytanie, ile ma kosztować. Jak do 50 zł, to warto. Powyżej 100 zł to cena z kosmosu za funkcjonalność, którą oferuje. Ja 2 miesiące temu przygotowując się do sezonu pomidorowego kupiłam na olx nowy przecierak zeptera z 4 sitami w cenie 115 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matę dostali wszyscy za obecność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie w ofercie maximiliany wszystkie wielkości u mnie Panie dopytują od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mielinek jest bardzo dobry.Pestki nie przelatują i bardzo szybko się mieli bez użycia siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mata była w tym tygodniu za obecność, a co było w zeszłym też gadżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×