Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
problem z zamowieniem na 2750 nawet przy dobrej ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pisze że re nie musi być kwalifikowana. Chyba że ja coś zle rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w momencie wprowadzenia danych nie ale tak czy tak startówke łacznie na 550 trzeba wysłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po min 100 zl pierwsze zamówienie i przez kolejne 3 tyg aby łącznie było 550 zl kpw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej trochę tego nie rozumiem o co chodzi. Możecie napisać dokładnie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna prosi o 5 RE ,ma okazję,bo ma urodziny.Gdy był dyr.Graczyk zawsze z przyjemnością rekrutowałyśmy na jego urodziny,ponieważ dawał dodatkowy prezent np.Nóż Santoku itp.Marianna chce 5,może na tym stracić.Nie muszą być kwalifikowane przed Zjazdem,dlatego,że weszły nowe zasady rekrutowania.Nowa może zbierać 550 zł przez cały miesiąc.Ty ją rekrutujesz-prezent dostajesz w momencie jak ona będzie kwalifikowana,czyli będzie miała min.550 zł.Prezent jest ten co w chwili zgłoszenia.Marianna obiecała prezent-jaki-nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bardzo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ja czytam te wszystkie zmiany to myślę że sporo pobcinali wprowadzili młyn prezenty za aktywnosc miesięczną za tamten miesiąc jeszcze nie wydane za re tak samo za mg aktywność tak samo haki na każdym kroku i teraz re wszystko fajne wyjdziemy na tym jak zabłocki na mydle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz ciekawiej jest. Sypie się, a zamiast wprowadzać proste i jasne zasady, jeszcze bardziej komplikują. Czepiają się konsultantów, a sami swoich podstawowych błędów nie widzą. Strona firmy z nieaktualnymi danymi jeśli chodzi o rekrutacje, torby startowe, program nowego konsultanta, że o kwocie zamówienia nie wspomnę, bo zatrzymali się na 500. Oferty promocyjne wprowadzają w środy. I tak można wyliczać. Braki w towarze nagminne. A wizytówką firmy są konsultanci. Kiedyś, ża każdą "wpadkę" firmy dostawało się "bonusa". Teraz tylko pretensje, że obroty spadają. Ktoś tu złą robotę robi. I raczej nie są to konsultanci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie terminy macie na płatności po odbiorze towaru? Co w przypadku jeśli są duże braki, tak, że nie można dostarczyć towaru? Płacicie częściowo, czy za całość faktury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 7 dni ok .co do braków czasem całość zakładałam za klientów czasem część a teraz mam duże braki wiec czekam az bedzie towar bo nieda sie na dłuższą skalę zakładać.Mam pytanie od nosnie re kogo rekrutujecie z bliskiego otoczenia czy badz czy rekrtujecie osoby przypadkowe poza wasz rejon które chcą być konsultantami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekrutujemy każdego,kto chce.Nie ważne na rejon.Aby mieszkał w Polsce i chciał pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekrutuję na podobnych zasadach. Tylko odległość w przyzwoitych rozmiarach. Tak ok. 100 km. Raz wychyliłam się dalej ale na dłuższą metę to kłopotliwe. Czy ma ktoś płatności powyżej tygodnia, albo z góry przy odbiorze towaru? Bo staram się o jakieś prawidłowości w tym temacie. Z czego wynikają te różnice czasowe w dystrybucjach. Jedni z góry, inni mają czas 14 dni. Dlaczego to nie jest jednakowo u każdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od dystrybucji poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak to działa jak zrobicie re powiedzmy z miejscowości oddalonej o 200km od waszej dystrybucji? Gdzie taka osoba odbiera towar, chodzi na mingi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki był prezent za obecność na mitingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o łopatologiczna odp. jesli zgłaszam osobe wtym tyg i w ciagu 4 tyg zbieram startówkę a ta osoba chce torbe startowa to w którym tyg ja do zamówienia dopisuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tyg.w którym zgłaszamy osobę do pracy można dopisać torbę albo przy ostatnim zamówieniu.Ale ona otrzymuje ją po zrobieniu 550 zł.I ty prezent za RE otrzymujesz ,gdy ona ma 550,ty raz aktywna na min.550 w mies. Odnośnie RE z innej miejscowości.Osoba mieszkająca daleko może otrzymywać towar kurierem,może chodzić na mitingi w innej dystrybucji,może nie chodzić na mitingi.To jej wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My musimy płacić przy odbiorze,jeżeli wysyłają kurierem,to za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o płatności, to zasady ustala dystrybucja. Dystrybucja musi zapłacić za zamówiony towar od razu, bo inaczej tupperware Polska nalicz odsetki. Jeżeli do brze stoi to ma z czego zapłacić, jeżeli nie to bierze pieniądze z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mam jak przekazywać towar, to co za problem? Jeśli dystrybutorzy mogą przekazywać towar kurierem za pobraniem np., to też nie problem. Płatności przelewami też można robić. Jeśli zaś chodzi o mitingi, to u nas ostatnio są żenujące. Załatwiam odbiór towaru i wychodzę, bo nie ma po co siedzieć. Dwa lub trzy produkty z oferty specjalnej, najlepiej jak by sala opowiedziała co do czego służy i jakie ma właściwości i potrawy robione przez konsultantów. Licytacje na poziomie gadżetów albo wcale. Nowy nie zyska z takiego mitingu nic. Klaskać może sobie w domu. Stary konsultant tym bardziej tego nie potrzebuje. Poziom pikuje w dół. Show na poziomie remizy z lat 90 -tych. Tylko płatności szybciutko, szybciutko. A dystrybucje płatności mają 14 dniowe. Chyba, że ostatnio coś się zmieniło. A to tylko dowód na to, że całość leci na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja to nie lubie wychodzić na środek i żeby mi bili bravo pracuj***ardzo dobrze ale z natury jestem skromna 25+ To ja mamuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My konsultantki powinnyśmy wymagać od dystrybutora fajnych mitingów,ale też musimy im podpowiadać co byśmy chciały? Co byście chciały,żeby było na mitingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w/g was mają wyglądać mitingi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego można chcieć? Dobrej organizacji tj. pełnej oferty specjalnej zademonstrowanej na stole, omówienia produktów, ich właściwości, zastosowania, zalet, warunków gwarancji w kilku słowach (bo niektóre produkty są specyficzne w tym zakresie). Jeśli jest coś w ofercie, co wymaga pokazania w użytkowaniu, to ewentualnego przepisu (np. cud kuchenny, ja nie sprzedam bez pokazu). Konkrety, czyli płatności, reklamacje, braki, odbiór towaru i nagród (czyli zapłaty w tej formie za wykonaną pracę). I rozmowa o tym co ogólnie stwarza problemy po jednej i po drugiej stronie. Nie interesuje mnie klaka, głośna muzyka, baloniki, ochy i achy oraz teatr jednego aktora w wykonaniu dystrybutorów. Wszystko mi jedno, czy przekażą mi informacje w jeansach i trampkach czy też przebiorą się w kiecki i szpilki, byle zrobili to profesjonalnie. Jestem długo, wciąż sprzedaję i nie działają na mnie socjologiczno - psychologiczne prania mózgu. Kiedyś miałam bardziej profesjonalne mitingi. Teraz mniej, ale bardziej nadęte. Przerost formy nad treścią. Nie ma ludzi idealnych. I po stronie konsultantów i po stronie dystrybutorów. Tylko dialog i kompromisy są formą rozwiązywania problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomyślas ze jak ktoś bedzie to czytał z dystrybucji to może mu bedzie przykro mnie sie podoba że ktoś dba o atmosfere bo dla nowych osób robi to wrażenie ogromne a wrażenie dobre jest podstawą sukcesu .a co do widocznie ci słoma z butów wystaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślałam. I nikogo nie obrażam. Pytano mnie o to co bym chciała na mitingu. Odpowiedziałam. Przyjdź zobacz i posłuchaj. Przeczytaj ten post raz jeszcze. I wpis pod nim. A potem swój post. Mocno niegramatyczny i niegrzeczny. I fakt że nie każdy lubi to samo nie jest powodem do obrażania innych. Buty mam dobre, skórzane. I mieszkam na wsi. I mogę spokojnie powiedzieć, że mitingi ostatnio u nas kiepskie. Bo nieprofesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dystrybutorzy też nie suchają rad i próśb. A nam też zależy, żeby było dobrze. Centrala też nie jest w porządku. Strona firmy zawiera przestarzałe informacje. Szczególnie te o rekrutacjach. Te informacje to podstawa, tak jak i oferty promocyjne. Atmosfery nie robi się przytakiwaniem i siedzeniem cicho. To, że nie wszystko idzie dobrze to widać. I nie mydleniem oczu nowym zrobi się dobrze. Tylko wspólnym działaniem. A naprawę zacząć powinni od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×